مربا صادراتی  یکی از محصولاتی است که بیشترین مشتری را در بازار دارد. مربا صادراتی را می توانید از بسیاری فروشگاه های معتبر تهیه کنید. مربا صادراتی دارای ویژگی های بیشماری است که آن را از دیگر محصولات صادراتی متمایز می کند.

اگر می خواهید مربا صادراتی را با بالاترین کیفیت تهیه کنید و میل نمایید به شما پیشنهاد میکنیم این محصول را از برند های معتبر تهیه بفرمایید. 

 

 انواع مربا صادراتی

 

مربا صادراتی 

برند مربا صادراتی می تواند یکی از مواردی باشد که برای شما این اطمینان را حاصل کند که مربا صادراتی  استفاده می کنید دارای سلامت کامل است و هیچ گونه ضرری برای بدن شما ندارد.برای اطلاع از شرایط صادرات محصولات غذایی با کارشناسان ما تماس بگیرید 

مربا صادراتی از محصولات درجه یک تهیه می گردد و با خیال راحت می توانید این مربا صادراتی را خریداری کنید. بسیاری از افراد گمان می کنند که برای درست کردن و تولید مربا صادراتی از میوه های درجه دو و به عبارتی ضایعاتی استفاده می گردد.

در حالی که این مسئله کاملا بر عکس است و کارخانه ها برای اینکه بتوانند بهترین محصول و با  طعم بی نظیر را در اختیار دیگران قرار دهند باید از بهترین میوه ها و با کیفیت ترین آنها استفاده کنند. 

ایران از جمله کشور هایی است که به صادرات مربا می پردازد. یکی از مزیت هایی که سبب شد تا مربا صادراتی ایران طرفداران زیادی در کشور های دیگر داشته باشد کیفیت این محصول می باشد.

بیشترین صادرات مربا صادراتی ایران به کشورهای حوزه خلیج فارس و خاورمیانه می باشد. زیرا این کشور ها از گذشته های دور از این مربا صادراتی استفاده می کردند و برند های معتبر ایرانی را به خوبی می شناسند. 

انواع مربا صادراتی 

همانطور که میدانید مربا صادراتی محصولی است که از پختن میوه ها و اضافه کردن شکر به آن تهیه می شود. البته در حین پخت مربا افزودنی های دیگری برای خوش طعم شدن مربا اضافه می گردد.برای اطلاع از شرایط صادرات محصولات سوپرمارکتی  با کارشناسان ما تماس بگیرید 

مربا یکی از خوراکی هایی است که ایرانی ها و کشور های خاورمیانه بر روی سفره خود همیشه قرار می دهند. انواع مربا های صادراتی را می توان از فروشگاه های معتبر تهیه و استفاده کرد. برای تهیه و تولید انواع مربا صادراتی از محصولات ارگانیک استفاده می شود.

بنابراین از هر محصولی نمی توان مربا درست کرد بلکه باید به سالم بودن آن اطمینان داشت. انواع مربا صادراتی به کشور های اروپایی و خاورمیانه صادر می گردد.

همانطور که میدانید صادرات انواع مربا می تواند مانند صادرات دیگر کالاها برای کشور سود آور باشد، به شرطی که برای تهیه آن از محصولات ارگانیک و با کیفیت استفاده کرده و همچنین سلایق کشور های مقصد را در نظر بگیریم.

به جرات می توان گفت مربا صادراتی یکی از بهترین صادرات بعد از صادرات نفت می توان باشد. با توجه به آمار هایی که از گمرک ایران در اختیار است سالانه انواع مربا صادراتی با کیفیت به کشور های اروپایی صادر می شود. 

انواع مربا صادراتی را می توان از فروشگاه های معتبر و سایت هی معتبر خریداری کرد. ایران یکی از متنوع ترین بازار های مربا را از نظر طعم مربا داراست، همین مساله باعث شده است تا کشور ایران بتواند از نظر مربا صادراتی در این زمینه رشد چشم گیری داشته باشد.

صادرات انواع مربا صادراتی شامل تنوع در محصولات مختلف می شود و این مسئله از دو جنبه دارای اهمیت است. این دو جنبه عبارتند از

تنوع در طعم های مربا

تنوع در بسته بندی های متفاوت

می توان با توقع بالا نسبت به کیفیت محصول و بسته بندی جذاب برای خرید مربا صادراتی ایرانی اقدام کرد.با توجه به موارد ذکر شده صادرات مربای خوشمزه ایرانی در رده های مرغوب قرار می گیرد.

با توجه به موارد ذکر شده، تعداد مشتریان مربا صادراتی از ایران در سال های اخیر افزایش چشمگیری داشته است.مربا صادراتی در انواع مختلفی تولید می شود و یکی از یکی خوشمزه تر می باشد.

البته وقتی با شرح انبوه بوته های ارسالی از ایران مواجه می شویم، با نوع منحصر به فردی روبرو می شویم و در این قسمت با انواع خوراکی ها مواجه می شویم.برای اطلاع از صادرات مواد غذایی به اروپا  با کارشناسان ما تماس بگیرید

مربا صادراتی ایران به صورت عمده شامل طعم های زیر می باشد

مربای سیب

مربای گل رز

زردآلو

مربای تمشک

مربای بهار نارنج

مربای بالنگ

مربای گل محمدی

در بسیاری از موارد، نوع، حجم یا وزن مربای فله با هماهنگی و تقاضای مشتری تعیین می شود.

مربای هویج

مربای توت فرنگی

مربای انجیر

مربای

 

بهترین مربا صادراتی

همانطور که میدانید انواع مرباهای فله را می توان گزینه مناسبی برای صادرات غیرنفتی از ایران دانست. در بسیاری از مواقع انواع جمعیتی که با نظارت و استانداردهای ویژه ایران تهیه می شود به خارج از کشور ارسال می شود.

به طور کلی مربای عمده ایرانی پس از حمل به کشور مقصد جهت بسته بندی و نصب برند شرکت مقصد بسیار مورد استقبال قرار می گیرد.به همین دلیل بسیاری از شرکت های خارجی توجه ویژه ای به خرید مربا صادراتی ایرانی دارند.

اما بهترین صادرات ایران چیست؟کدام مربا را می توان برای صادرات در نظر گرفت؟با تجربه بهتر می توان به این سوالات پاسخ داد.به طور کلی مشتریان از عوامل اصلی خرید مربا صادراتی ایرانی هستند.

بنابراین می توان با توجه به تقاضای مربا صادراتی از سوی مشتریان، بهترین مرباهای صادراتی ایرانی را به موقع شناسایی و عرضه کرد.برای اطلاع از صادرات مواد غذایی به استرالیا  با کارشناسان ما تماس بگیرید

قیمت عمده مربا صادراتی ایرانی

همانطور که گفتیم در سال های اخیر توجه ویژه ای به صادرات مربا به بازار ایران شده است.برخی از محصولات تولیدی هر کشور از جمله انواع مربا باعث توسعه صادرات محصولات مختلف به هر بازار جهانی می شود.

شرایط و ضوابط مورد استفاده در صادرات شامل موارد زیر است

قیمت عمده مربا از کشور واردکننده باید مقرون به صرفه باشد.

کیفیت می تواند انتظارات خریدار را برآورده کند.

انتظارات کاربر باید توجیه شود.

با توجه به موارد ذکر شده می توان دریافت که قیمت عمده فروشی مربا صادراتی تاثیر قوی در جذب مشتریان مختلف در دنیا دارد.برای اطلاع از  صادرات مواد غذایی به کانادا  با کارشناسان ما تماس بگیرید

در این رابطه یک سوال مهم مطرح خواهد شد.با تحلیل و تحقیق در مورد صادرات چوب پنبه ایرانی به قیمت ارزان بازار ایران نسبت به سایر کشورها پی خواهیم برد.

البته همه تولید کنندگان می خواهند در بازارهای مختلف جهانی به بازارهای جدید و خریداران متفاوت برسند.لذا در تلاش هستیم تا راهکارهای مناسب و کاربردی برای تعامل و همکاری بهتر با بازارهای جهانی ایجاد کنیم.

ایجاد بستر مناسب برای رضایت خریدار با مشتری مداری بهتر.مشتری مداری قطعا منجر به تبلیغات و خریدهای تکراری می شود. به طور کلی و با توجه به تجربه، تمایل شدید مشتریان به تهیه مرباهای ساخت ایران بر 3 اصل استوار است که عبارتند از

 • تمرکز بر مشتری
 • کیفیت عالی
 • ارزان و رقابتی

با توجه به اصول و موارد فوق می توان باور داشت که بسیاری از کشورها امتیاز و تمایل بالایی برای مقابله با بازار تولید مربای ایران دارند.

سفارش مربا صادراتی

سفارش مربا صادراتی به روش های متفاوتی امکان پذیر است. مشتریان عزیز می توانند مربا صادراتی را به روش انلاین و به صورت عمده خریداری کنند. یکی از مزیت هایی که روش خرید آنلاین برای شما دارد این است که در وقت شما صرفه جویی می گردد.

خرید عمده نیز برای کسانی که دارای مغازه و فروشگاه هستند نیز بسیار مقرون به صرفه می باشد. با ثبت سفارش آنلاین در سایت مورد نظر محصول مورد نظر به سرعت و در دسترس شما قرار می گیرد. 

 اگرچه ظرفیت تولید و کیفیت مربای ایرانی بالاست، اما در مقایسه با سایر کشورها ظاهر خوبی ندارد.دلایل مختلفی را می توان از جمله مضرات صادرات مربای با کیفیت ایرانی دانست.

تولید و فروش مربا صادراتی باکیفیت ایرانی به دلایل مختلف چندان در دنیا دیده نشده است.با توجه به عدم تبلیغ مربا در بازار جهانی، می توان حدس زد که سهم درآمد بازار ایران از صادرات مربا بسیار محدود است.

اگر این محصولات با شناخت جهانی صادر شوند، صادرات تحریم های مختلف ایران بسیار کارآمد خواهد بود. در سال های اخیر گام های مناسبی برای ترویج و صادرات مناسب مربای ایرانی برداشته شده است.

بنابراین ظرفیت صادرات مربای ایرانی در آینده افزایش چشمگیری خواهد داشت.جالب است بدانید ایران در صادرات مربا در رتبه چهاردهم قرار دارد. در واردات مربا، کشورهای آمریکا، آلمان، فرانسه، انگلیس و روسیه رتبه های یک تا پنج را دارند.

نرخ رشد کشورهای واردکننده

بازار چین بیشترین رشد مثبت را در یک تا پنج سال گذشته داشته است. ایتالیا، آمریکا، آلمان، انگلیس، کانادا و بلژیک در رتبه های بعدی قرار دارند. در یک سال افزایش مثبتی در واردات مربا از کشورهایی مانند روسیه و فرانسه داشته است.

قیمت انواع مربا بر اساس موارد ذکر شده در بازار کمی متفاوت است، از جمله:درصد خالص میوه یا میوه در یک لیوان یا سنگ مرمر.نوسانات قیمت میوه در مناطق مختلف کشور.نوعی میوه که در مربا استفاده می شود.میزان غلظت آب میوه در مربا.نوع بسته بندی در مشاغل است.

قدرت حمل و نقل جام

کشورهای عراق، افغانستان، چین، لبنان، سوریه، امارات متحده عربی، تایلند، ترکیه و ژاپن دارای پتانسیل بالایی برای صادرات مربا هستند.

روسیه، آلمان و ایتالیا در اروپا و آمریکا نیز بازار خوبی برای صادرات این محصولات دارند.برای اطلاع از  صادرات مواد غذایی به آلمان با کارشناسان ما تماس بگیرید

بسته بندی مربا صادراتی

بسته بندی در مربا و زیبایی بسته بندی تاثیر مثبتی بر کیفیت فروش محصول دارد. استفاده از خلاقیت و نوآوری در بسته بندی در کنار کیفیت بالا میتواند مشتریان زیادی را جذب کند.

به طور کلی ماشین آلات بسته بندی از خارج از کشور وارد می شود. دستگاه بسته بندی مربا می تواند حجم مورد نیاز مربا را با توجه به نیاز مشتری اندازه گیری و بسته بندی کند.

بازارهای کور صادراتی در عراق، افغانستان، روسیه و پاکستان اشباع شده و صادرات به این کشورها نمی تواند سود مورد نظر تجار را به همراه داشته باشد.

در مقابل چین، امارات متحده عربی، تایلند، هنگ کنگ، ترکیه، هند؛ اندونزی و قزاقستان بازار صادراتی بزرگی برای مربا دارند. آلمان نیز توازن قوا خوبی دارد.

چین، امارات و تایلند به دلیل ظرفیت بازار و روابط تجاری آسان، بیشترین ظرفیت و توانایی صادرات این محصول را دارند. ایران نزدیک ترین روابط صادراتی را با ترکمنستان دارد.

بازار آمریکا بیشترین تقاضا را برای حجم صادرات مربا دارد. چین بیشترین شکاف بین صادرات بالقوه و صادرات واقعی را از نظر ارزش نشان می‌دهد، با پتانسیل صادرات باقی مانده به ارزش 5.9 میلیارد دلار.

مربا یکی از محصولات پرطرفدار در بازار جهانی است که طراحی بسته بندی آن در فروش مربا بسیار موثر است. به خصوص در صادرات مربا اهمیت بسته بندی بیشتر شده و باید به آن توجه زیادی شود.

زیبایی و جذابیت بصری طراحی بسته بندی جم اکسپورت تنها بخشی از داستان است و بخشی دیگر به کیفیت بسته بندی، تمیزی و … مربوط می شود.برای اطلاع از  صادرات مواد غذایی به انگلستان با کارشناسان ما تماس بگیرید

هرچه بسته بندی های اولیه و شیک تری داشته باشید، مطمئناً فروش شما در بازار جهانی بیشتر می شود و می توانید از رقبای خود پیشی بگیرید. برای صادرات مربا، باید از چندین بسته استفاده کنید. اول از همه بسته بندی اصلی است که مربا در آن ذخیره می شود.

این پکیج علاوه بر ظاهری جذاب باید از کیفیت بالایی برخوردار باشد. همچنین باید از موادی ساخته شود که روی مربا تاثیری نداشته باشد. انواع اصلی بسته بندی ساعت شامل موارد زیر است

 

متنوع ترین مربا صادراتی

 

ظروف شیشه ای

یکی از رایج ترین ظروف مورد استفاده برای انواع مربا، ظرف شیشه ای است. چون مربا آبکی و چسبناک است. اما ظروف و ظروف شیشه ای را می توان به راحتی نگهداری کرد. این ظروف همچنین بسیار قابل حمل هستند.

اما ممکن است تعجب کنید که اکثر تولید کنندگان از این ظروف برای بسته بندی استفاده می کنند. با توجه به این شرایط، چگونه می توانید آنها را از هم تشخیص دهید؟

دست شما برای انتخاب محفظه شیشه ای کاملا باز خواهد بود. علاوه بر این می توانید بسته بندی خود را با طراحی لیبل مناسب تکمیل کنید و جلوه خاصی به آن ببخشید. این تابلوها را می توان بر روی دیوار جعبه قرار داد و برند شما را به مشتریان نشان داد.

علاوه بر طراحی لیبل، می توانید طرح خود را روی درب ظرف نیز چاپ کنید. اما این شما را یک طراحی کامل می کند.البته در برخی موارد طرح شلوغ با توجه به نوع بسته بندی جلوه بسیار خارق العاده ای می گیرد. بسته به طرح ظروف مربا صادراتی می توانید از درب های ساده یا طرح دار برای مربا استفاده کنید.

ظروف پلاستیکی

یکی از چالش های بسته بندی مواد غذایی در ظروف شیشه ای امکان شکستن شیشه است. با استفاده از ظروف پلاستیکی می توانید این چالش را حل کنید. طرح بسته بندی پلاستیکی نیز در طرح ها و اندازه های مختلف تولید می شود و گزینه های زیادی خواهید داشت.

ظروف شیشه ای مورد استفاده برای بسته بندی مربا به طور کلی به دو دسته تقسیم می شوند.برای اطلاع از  صادرات مواد غذایی به اتریش با کارشناسان ما تماس بگیرید

ظروف پلاستیکی خالی

این ظرف ظاهر شیک تری دارد و کاربر می تواند محتوای داخل آن را ببیند. این امر آنها را تشویق به خرید می کند.

ظروف پلاستیکی مات

این ظروف از ورود نور خورشید جلوگیری می کنند و در نتیجه ماندگاری مربا افزایش می یابد. بنابراین برای قرار دادن مربا میتواند انتخاب خوبی باشد.

می توانید برچسب را روی هر ظرف پلاستیکی که انتخاب می کنید طراحی کنید. همچنین می توانید برای درب آنها از صفحات فشرده سازی و ضد ضربه استفاده کنید و طرح مورد نظر خود را روی آنها چاپ کنید.

برای صادرات مربا باید آن را در بسته بندی خاص و چشم نواز قرار داد. برای این منظور فقط یک ظرف کافی نخواهد بود. برای این منظور می توانید از گزینه های مختلفی استفاده کنید که جذاب ترین آنها عبارتند از

کیسه پوشاک: می توانید هر شیشه مربا را داخل یک کیسه لباس قرار دهید و لوگو و میوه ای که مربا از آن درست می شود را روی کیف چاپ کنید.

بسته های کاغذی: این بسته ها کاغذی هستند و می توانید ظروف مربا را به صورت تکی یا دوتایی در آنها قرار دهید. بین آنها یک فاصله کاغذی وجود دارد که از برخورد صفحات هنگام حرکت جلوگیری می کند.

این بسته بندی ها یکی از بسته های لوکس هستند و همچنین گزینه ای عالی برای هدیه دادن هستند و مربای شما را به محصولی هدیه تبدیل می کنند که می تواند تاثیر مثبتی بر فروش شما داشته باشد.

رعایت نکات مهم در بسته بندی MBA برای صادرات

در طراحی بسته بندی مربا صادراتی نباید از نکته بهداشتی غافل شد. همانطور که در بالا اشاره کردیم، باید از موادی استفاده کنید که روی محتویات داخل کیف تاثیری نداشته باشد. تخریب ناپذیر است و در برابر تغییرات دما، اشعه نور، ضربه و غیره مقاوم است. باید در برابر عوامل محیطی مانند

مربا در برابر اکسیژن فاسد می شود و نباید در معرض هوا قرار گیرد. پس باید به فکر پیچیدن آن باشید تا هوای محبوس شده از داخل خارج نشود یا هوای بیرون انبار به داخل نرود.

تمامی مراحل طراحی و بسته بندی مربا باید در محیطی کاملا استریل و تمیز انجام شود. علاوه بر کیفیت مربا، بسته بندی آن نیز باید مورد تایید وزارت بهداشت باشد تا بتوان آن را صادر کرد. به همین دلیل نباید در رعایت اصول بهداشتی کوچکترین نقصی داشته باشید.

تاثیر بسته بندی بر جذب مشتری

بسته بندی محصول نشان دهنده برند شماست. امروزه توجه به ظاهر محصولات در بازاریابی اهمیت بسیار بیشتری دارد و بخشی از هویت بصری برند شما خواهد بود.

خریداران ابتدا ظاهر محصول را بررسی کرده و سپس آن را خریداری می کنند. اگر بتوانید در نگاه اول توجه آنها را از قفسه فروشگاه ها جلب کنید، برنده هستید.

بسته بندی شما باید بتواند جلب توجه کند، حس خرید مشتری را افزایش دهد و نشان دهنده برند شما باشد. تیم حرفه ای استودیو فخار سعی دارد با روانشناسی فروش و بسته بندی نیز همین کار را انجام دهد و بسته بندی مربا صادراتی را به بهترین شکل ممکن برای افزایش فروش طراحی کند.

مربای شما به دلیل کیفیت و جذابیتش ارزش صادرات دارد. ظاهر خوبی دارند و باید مورد تایید وزارت بهداشت باشند. در غیر این صورت صادرات سودآوری وجود نخواهد داشت.

به همین دلیل، سرمایه گذاری در طراحی بسته بندی مربا صادراتی خوب است. زیرا پس از تصاحب بازار خارجی، این سرمایه را چندین برابر خواهید کرد.برای اطلاع از  صادرات مواد غذایی به سوئد با کارشناسان ما تماس بگیرید

هزینه طراحی بسته بندی این محصول به عوامل مختلفی از جمله متریال استفاده شده، طراح انتخابی، روش چاپ، تعداد سفارشات، سبک طراحی، مدل بسته بندی و … بستگی دارد. با دانستن این عوامل به راحتی می توانید بسته به هزینه و سرمایه خود را انتخاب کنید.

ویژگی های بسته بندی خوب مربا صادراتی

 • نوشته روی بسته بندی باید به زبان بازار هدف ترجمه شود.
 • فونت و متن باید طوری باشد که افراد عینکی و افراد مسن بتوانند به راحتی آن را بخوانند
 • در برابر شرایط محیطی بسیار مقاوم باشد.
 • در برابر تهاجم مقاومت کنید
 • از نظر ظاهری منحصر به فرد و زیبا باشید.
 • محتویات بسته قابل مشاهده است.
 • مدت زمان تکمیل باید کمتر باشد تا تاثیری بر هزینه فروش محصول نداشته باشد.
 • از مواد با کیفیت و بادوام استفاده کنید.
 • رنگ آن باید جذاب باشد و به خوبی با طعم مربا ترکیب شود.
 • موجود در طرح ها و اندازه های مختلف.
 • از تصاویر نامناسب روی بسته بندی خود استفاده نکنید. طرح نباید خیلی ساده یا خیلی خالی باشد.
 • مورد تایید وزارت بهداشت.
 • حمل و نقل آسان.
 • درب بسته را می توان به راحتی باز کرد

مربای آلبالوی صادراتی

انواع مربای آلبالو در صنعت مربا

افراد زیادی از خارج از کشور و خارج از کشور در طول روز به طور مستقیم با ما در ارتباط هستند. مربای آلبالوی صادراتی از جمله خوش طعم ترین و پرطرفدار ترین مربا های صارانی می باشد.

برای تهیه و تولید مربای آلبالو صادراتی از آلبالوی درجه یک استفاده می شود. موضوع اصلی این عزیزان دریافت لیست قیمت انواع مربا و مربا و همچنین دریافت نمونه محصولات می باشد.

وظیفه ما ارائه بهترین مشاوره و راهنمایی برای سوالات مختلف این عزیزان است.به عنوان مثال ارائه قیمت مربای توت فرنگی در کارخانجات تولید مربا  شامل برخی از سوالات عزیزان می باشد.

قیمت مربای آلبالو شامل 2 دسته یا 2 سری کالا یا تک محصولی شامل موارد زیر می باشد

 • قیمت بسیاری از محصولات یا ظروف مربای آلبالو
 • قیمت محصولات مربای آلبالو در فروشگاه ها یا هایپر مارکت ها
 • قیمت مربای آلبالو فله شامل قیمت یک کیلو مربای آلبالو با درصد میوه 60 درصد برای تهیه فرآورده های شیرینی پزی یا کیک می باشد.

مربای هویج صادراتی

مربای هویج صادراتی نیز یکی از پرطرفدارترین مربا های صادراتی ه شمار می رود. این نوع مربا از هویج ای شیرین و کاملا ارگانیک تهیه می شود. دارای رنگی شفاف و طعمی خوش است که در وعده صبحانه شما باید قرار داشته باشد. 

مربای هویج یکی از مرباهای رایج و پرطرفدار در بین ایرانیان است که اغلب میان وعده و صبحانه است. فرآیند تولید این محصول به منظور ایجاد ظاهری زیبا و درخشان علاوه بر طعم خوب ایجاد شده است.

استفاده از مواد اولیه مرغوب در کنار روش تولید با تجهیزات خوب، این محصول را از سایر رقبا تایید کرد. این محصول به دلیل استفاده از سبزیجات تازه پخته شده حاوی مقادیر زیادی مواد مغذی مانند بتاکاروتن، پتاسیم، کلسیم، ویتامین های گروه B و فیبر می باشد.

شیرینی و مربا در انواع کیک ها و دسرها جایگاه ویژه ای دارند. مربای داخل آن طعم خاصی به آن می دهد. کیک هویج یک کیک بسیار خوشمزه و پرطرفدار است که بافت خوبی دارد.برای اطلاع از  صادرات مواد غذایی به سوئیس با کارشناسان ما تماس بگیرید

مربای توت فرنگی صادراتی

در بازار ایران بر تولید مربا به مقدار زیاد تاکید شده است.تولید بالای محصولات بستر مناسبی را برای صادرات مربا ایجاد کرد.

تولیدکنندگان مربا در ایران شرایط بهتری را برای تجار و بازرگانان ایجاد کرده اند.تا بتوانند این محصول را با قیمت مناسب تهیه کنند و با قیمت مناسب به کشورهای دیگر عرضه کنند.قیمت مناسب میتواند فروش این محصولات را افزایش دهد.

در این راستا تولیدکنندگان می توانند شرایط بهتری را برای بهبود فروش و معرفی محصولات خود به بازار جهانی فراهم کنند.خوردن مربای توت فرنگی برای کودکان فواید بسیاری دارد و یکی از مهمترین فواید این محصول برای سلامتی کودکان محافظت از کبد منبع غنی ویتامین هاست.

مربای توت فرنگی بدون شکر یکی از مرباهای پرطرفدار در ایران و جهان است.طعم شیرین و رنگ قرمز زیبای این لیوان کاملا شگفت انگیز است.ارزش غذایی مربای توت فرنگی بسیار بالاست و به همین دلیل اکثر کارشناسان استفاده از آن را برای صبحانه کودکان توصیه می کنند.

مربای به صادراتی

به یکی از مفید ترین میوه ها به شمار می رود. این میوه خاصیت درمانی دارد و بسیاری افراد که دچار سرماخوردگی می شوند به آنها توصیه می شود از میوه به استفاده کنند.

به از جمله میوه هایی است که از آن برای تولید مربا استفاده می شود. این مربا نیز مانند سایر مربا های صادراتی بسیار پرطرفدار می باشد. مربا صادراتی به را میتوانید در فروشگاه جستجو کنید. این مربا در برند های متفاوتی در بازار وجود دارد.

مربای گل محمدی صادراتی

گل محمدی دارای عطر بینظیری است و قابل خورد است بنابراین از این محصول برای درست کردن مربای گل محمدی استفاده می شود. مربای گل محمدی از جمله مربا های کمیاب و بسیار پرطرفدار است و در کشور های خارجی و اروپایی بسیار پرطرفدار می باشد.

صادرات گل محمدی و مربای گل محمدی یکی از افتخارات در زمینه تولید مرباجات به شما می رود. استفاده از مربا صادراتی گل محمدی مزیت های بسیاری برای مصرف کنندگان دارد زیرا عطر خوش این محصول می تواند در رفع بیماری های روحی مانند افسردگی تاثیر گذار باشد.

همچنین دارای مزایایی همچون جوانسازی، ضد آسم، درمان فشار خون، برونشیت، کندی گردش خون، اسهال، دیسمنوره (درد قاعدگی)، سرفه، تب، آب، بی اشتهایی، بی خوابی، سکته قلبی، استرس و عفونت ادراری. صبح به بچه ها خدمت کنید.

بیشترین سطح زیر کشت گل محمدی در شهرستان های اسکو، آذرشهر، مرند، شبستر، مراغه، عجب شیر، تبریز وشهرستان های اسکو و آذرشهر به ترتیب در رتبه های اول و دوم قرار دارند. شهرستان های اسکو و آذرشهر یکی از قطب های اصلی تولید محمدی و محصولات آن در آذربایجان شرقی هستند.

مربای انجیر صادراتی

همانطور که میدانید انجیر دارای خواص بیشماری است و توصیه می شود افراد از این میوه استفاده کنند. ولی ممکن است افرادی باشند که دوست نداشته باشند این میده را به صورت خام مصرف کنند بنابراین توصیه می شود مربای انجیر صادراتی را حتما امتحان کنند. مربا صادراتی انجیر به بسیار های کشور های حوزه خاورمیانه صادر می شود. 

مربای بالنگ صادراتی

با توجه به کاهش ارزش ریال نسبت به سایر ارزهای دنیا، بازار ایران یکی از ارزان‌ترین قیمت‌های مربای بالنگ در جهان است.در ایران میتوانید انواع مرباهای صادراتی را با قیمت ارزان خریداری کنید.کیفیت مربای تولید شده در ایران مورد توجه بسیاری از کشورهای منطقه و جهان است.

از این رو بسیاری از تجار داخلی و خارجی در حال برنامه ریزی برای صادرات مربا از ایران هستند. البته نکته قابل توجه در صادرات انواع مربا از ایران، تمایل مناسب تولیدکنندگان برای صادرات به بازار تولید مربا در ایران است.

صادرات انواع شیرینی به ایران به عنوان یکی از مناسب ترین محصولات صادراتی این کشور شناخته می شود. مربای بالنگ صادراتی از جمله مربا های خو طعم و عطر به شمار رفته و در دنیا طرفداران بسیاری دارد. مربای بالنگ در وزن های متفاوتی در اختیار مشتریان قار می گیرد

 • مربا 20 گرمی
 • مربا 25 گرمی
 • مربا 100 گرمی
 • مربا 200 گرمی
 • مربا 280 گرمی
 • مربا 300 گرمی
 • مربا 830 گرمی
 • مربا سطلی با حجم 5 کیلوگرم

ما در سراسر کشور و جهان با یک منطقه جغرافیایی گسترده واقع شده ایم.امروزه فروشندگان و خریداران بزرگ مربا به دنبال یک ابزار ارتباطی موثر و مفید برای خرید مستقیم انواع مربا از کارخانه هستند.

در این زمینه، کارکرد اینترنت و نتایج آن، عموم مردم را به خرید اینترنتی جم سوق داده است. از مزایای اینترنت در فروش عمده مارمالاد بالنگ و مربا های دیگر می توان به موارد زیر اشاره کرد

 • روشی آسان برای خرید مربا از کارخانه
 • روش های تحقیق ارزان
 • یک راه سریع برای برقراری ارتباط با تولید کنندگان
 • پوشش سراسری
 • ارتباط مستقیم با کارخانه ها

مربای بهار نارنج صادراتی

عطر خوش بهار نارنج سبب شده تا از این محصول برای تولید مربا استفاده شود. همانطور که میدانید تولید این محصول بیشتر در شهر شیراز انجام می شود و بهار نارج شیراز از شهرتی جهانی برخوردار است. مربای بهار نارنج صادراتی یکی از ناب ترین و خوشمزه ترین مربا صادراتی به شمار می رود. 

مربای تمشک صادراتی

تمشک جزء میوه هایی نایاب و بسیار خوش طعم می باشد. مربا صادراتی تمشک از جمله مربا های پر طرفدار است و سبیار پر فروش می باشد.برای اطلاع از  صادرات مواد غذایی به نیوزلند  با کارشناسان ما تماس بگیرید

مربای شاتوت صادراتی

میوه شاتوت از جمله میوه هایی است که دارای خواص درمانی می باشد. این میوه دارای انواع آنتی اکسیدان ها بوده و رنگی بینظیر دارد. مربای شاتوت صادراتی از محصولات درجه بوده و برای تولید آن از شاتوت های شیرین و درجه یک استفاده می شود.