1. منبع یابی

منبع یابی مستقیم روشی عالی برای حذف واسطه ها و انتخاب کالا با کیفیت دلخواه و قیمت مناسب تر می باشد. از مزایای خرید مستقیم میتوان به کاهش هزینه ها، بهره گیری از پشتیبانی و خدمات به موقع تولید کننده، نظارت و کنترل مستقیم و همچنین امکان تولید سفارشی نام برد. تیم بازرگانی  ما با پشتوانه حضور چندین ساله در بازار مواد غذایی ایران و شناخت و همکاری با دامنه گسترده ای از تولیدکنندگان ارزیابی شده آماده تحقق سفارشات شما با شرایط موردنظرتان و در کمترین زمان ممکن می باشد.

 

2. مذاکره و خرید

اگر با لیستی  بالا بلند و متنوع از کالاهای مورد نیاز خود مواجه هستید و زمان کافی برای جستجو و پیدا کردن عوامل فروش و تامین کنندگان تک تک محصولات را ندارید و یا به دنبال توسعه سبد کالایی و تامین کننده ای جدید با شرایط مناسبتر می گردید، تیم بازرگانی ما با دانش بر قیمت روز کالاها و روابط کاری مستمر با عوامل فروشِ تامین کنندگان توانایی مذاکره موثر بر قیمت و شرایط مورد نظر شما و انجام سفارشگذاری، امور اداری مربوطه و هماهنگی های دریافت کالا را دارا می باشد.

 

3. پیگیری شکایات و عدم تطابق

هدف تیم بازرگانی ما همواره پیاده سازی موثرترین راهکارها در راستای کاهش هر چه بیشترریسک های مرتبط با تامین کالا می باشد. به همین منظور با اعمال کنترل کیفیت/کمیت دقیق هر گونه عدم تطابق با شرایط توافق شده شناسایی و امور مرتبط با جبران خسارت، اصلاح و جایگزینی به عنوان خدمات  پس از خرید توسط تیم بازرگانی انجام می پذیرد.

1. نظارت، مستندسازی و گزارش دهی

کنترل و مستند سازی شرایط کیفی و کمی کالا، بسته بندی و وسیله حمل (کانتینر/کامیون) و تهیه گزارش مکتوب و تصویری در زمان تولید، بسته بندی، دریافت و بارگیری کالا توسط نماینده مستقر تیم ما یا شرکتهای بازرسی مستقل در حضور نماینده مورد تایید شما.

 

2. نمونه گیری و آزمایش کالا

انجام نمونه گیری تصادفی از محموله های خریداری شده در زمان تحویل و ارسال به آزمایشگاه های معتبر جهت سنجش پارامترهای درخواستی شما و تهیه گزارش وضعیت تطابق مقادیر توافق شده با تامین کنندگان.

1. نشانه گذاری (لیبل و جت پرینت)

چاپ تاریخ و اطلاعات درخواستی شما برروی بسته بندی توسط جت پرینتر و چاپ / نصب لیبل در ابعاد مختلف با اطلاعات درخواستی شما از قبیل نام واردکننده، Lot No.، تاریخ تولید، تاریخ انقضا، مواد تشکیل دهنده و آلرژی-زا، جدول ارزش غذایی و … .

 

2. چاپ و بسته بندی اختصاصی

انجام تمامی امور چاپ و بسته بندی با طرح های اختصاصی شما بر روی کارتن و لیبل محصولات و بسته بندی خرده فروشی محصولات فله از قبیل خشکبار، زعفران، سبزی خشک و غیره در ابعاد و انواع مختلف با برند اختصاصی شما.

 

3. بسته بندی کالاهای حساس

بسته بندی و آماده سازی مخصوص کالاهای شکننده و حساس مانند ظروف شیشه ای و سفالی با لایه های محافظ

1. تجمیع و آماده سازی

تخلیه و تجمیع سفارشات از تولیدکنندگان و مبادی مختلف در کارخانه این مجموعه و انجام تمامی عملیات آماده سازی کالا از قبیل: تعویض کارتن/بسته بندی، چاپ و نصب لیبل، پالت بندی، استرچ و تسمه کشی، نشانه گذاری و بارگیری کانتینر.

 

2. انبارداری و مدیریت ارسال کالا

ذخیره سازی و نگهداری کالا در سالن های استاندارد مواد غذایی و آماده سازی و ارسال کالا بصورت دوره ای مطابق برنامه حمل شما.

 

3. حمل و نقل داخلی/خارجی

هماهنگی حمل داخلی سفارشات از تولید کنندگان و تخلیه در کارخانه این مجموعه و بارگیری و حمل محموله آماده شده به گمرک و هماهنگی انواع حمل بین المللی بصورت زمینی، دریایی و هوایی و ارائه خدمات Cross-Stuffing و Re-export توسط شرکای تجاری مجموعه در خارج از کشور.

1. تشریفات گمرکی

انجام تمامی تشریفات گمرکی صادرات کالا از اعلام کد سفر و ورود به محوطه تا اظهار قطعی وخروج محموله از گمرکات سراسر کشور.

 

2. اخذ گواهی ها و تاییدیه ها

اخذ تمامی مجوز و گواهی های مرتبط با صادرات مواد غذایی/نباتی از قبیل: گواهی مبداء، گواهی حفظ نباتی (فیتوسنیتری)، گواهی گاززنی، گواهی بهداشت، گواهی استاندارد، گواهی سازنده، گواهی بازرسی قبل از حمل و اخذ تاییدیه سفارت خانه ها در صورت نیاز.

 

3. آماده سازی و ارسال اسناد تجاری

آماده سازی اسناد تجاری: آماده سازی تمامی اسناد تجاری از قبیل: پیش فاکتور/ پروفرما ،فاکتور، لیست عدلبندی و اظهارنامه ها مطابق با درخواست شما و ارسال اصل مدارک توسط پست اکسپرس و courier های بین المللی.

با تیم ما در تماس باشید

با پر کردن فرم زیر میتوانید از مشاوره رایگان و تماس مشاوران ما بهره مند شوید.

درخواست شما با موفقیت ارسال گردید!
در ارسال درخواست مشکلی رخ داده است. لطفا فرم را به دقت تکمیل نمایید.