معرفی شرکت

شرکت پیشرواندیشان یاسان با تکیه بر نزدیک به دو دهه فعالیت صادراتی به پنج قاره با هدف تسهیل فرآیند صادرات کالاهای ایرانی برای تجار فارسی زبان مستقر در خارج از کشور تاسیس گردید. کارخانه این مجموعه به مساحت 2500 مترمربع از سال 1395 با تجهیزات کامل و بهره گیری از کادر مجرب و حرفه ای شروع به ارائه خدمات جامع کارگزاری تامین، تجمیع، آماده سازی و صادرات مواد غذایی و کالاهای سوپرمارکتی ایرانی به اقصی نقاط جهان نموده است.

ماموریت و ارزشهای سازمانی

ماموریت مجموعه پایا تکمیل زنجیره تامین کالا از درب کارخانه تولیدکنندگان تا گمرک مقصد با ارائه خدمات جامع خرید، آماده سازی و لجستیک به بازرگانان فارسی زبان و شرکتهای توزیع کننده کالاهای ایرانیِ در پنج قاره می باشد. نگرش مبتنی بر همکاری و مشارکت، دستور کار و سرلوحه فعالیت های پایاست. ما با تداوم و ثبات در کیفیت و رقابت پذیری، رضایت شرکای تجاریمان را جلب کرده ایم و بر این باوریم که حفظ ارتباط و تکرار فرصت خدمت رسانی موهبتی است که صرفا در سایه رفتار حرفه ای ، درک درست از نیازهای مطرح شده و خواست سازمانی بر جلب رضایت مشتری محقق می گردد.

چرا پایا ؟

به عنوان اولین مجموعه تخصصی خدمات کارگذاری تامین و صادرات مواد غذایی در ایران، پایا مفتخر است ماحصل نزدیک به دو دهه فعالیت بازرگانی را با شما به اشتراک می گذارد و از مبداء تا مقصد در کنار شماست.

گواهینامه ها و افتخارات

تصاویر گواهینامه ها و افتخاراتی که موفق به دریافت آنها شده ایم.

جهت مشاوره رایگان اقدام کنید

با پرکردن فرم زیر میتوانید از خدمات و مشاوره های ما بهره مند شوید.

درخواست شما با موفقیت ارسال گردید!
در ارسال درخواست مشکلی رخ داده است. لطفا فرم را به دقت تکمیل نمایید.