مجوز صادرات مواد غذایی به انگلستان

انگلیس یکی از کشورهایی است که ایرانیان زیادی به عنوان مقصد مهاجرت خود آن را انتخاب می کنند. به همین دلیل می توان گفت که تعداد زیادی از ایرانیان با سبک و ذائقه های شرقی در این کشور زندگی می کنند. در نتیجه می توان انگلیس را مقصد خوبی برای صادرات مواد غذایی به انگلستان برشمرد. هر چند که این کشوره استانداردهای سطح بالایی برای صادرات مواد غذایی به انگلستان دارد اما می توان اینگونه ارزیابی کرد که نرخ فروش مواد غذایی ایرانی در انگلیس نسبتا بالاست. پس اگر می خواهید وارد این وادی شوید باید قبل از هر چیز به فکر اخذ مجوز صادرات مواد غذایی به انگلستان باشید.

برای اطلاع از شرایط صادرات محصولات غذایی با کارشناسان ما تماس بگیرید

بهبود روابط تجاری ایران و انگلیس در سال های اخیر موجب شده تا تاجران ایرانی زیادی به فکر صادرات مواد غذایی به انگلستان بیفتند.

صادرات

بنابراین تقاضا برای اخذ مجوز صادرات مواد غذایی به انگلستان افزایش یافته است. از آنجایی که اخذ این مجوز نیاز به اشراف کامل به قوانین تجارت و آشنایی با الزامات صادرات مواد غذایی به انگلستان به همین دلیل توصیه می کنیم که برای اخذ این مجوز حتما از مجموعه های خبره و حرفه ای در امر صادرات و واردات کمک بگیرید.

برای اطلاع از شرایط صادرات مواد غذایی به آلمان  با کارشناسان ما تماس بگیرید

برای اخذ مجوز صادرات مواد غذایی به انگلستان باید وارد سایت گمرک شوید و بعد از ثبت نام در سامانه برای دریافت این مجوز تقاضا کنید. از طرفی زمانی که این مجوز صادر شد نیز باید به طور حضوری به گمرک مراجعه نمایید و با پرداخت هزینه های لازم برای صادرات مواد غذایی به انگلستان ، مجوز را دریافت نمایید. مهمترین شرایط اخذ مجوز صادرات مواد غذایی به انگلستان ممنوع المعامله نبودن کشورها، دارا بودن گواهی استاندارد، دارا بودن کارت بازرگانی برای صادرات مواد غذایی به انگلستان ، فعال بودن حساب کاربری در سایت گمرک برای صادرات مواد غذایی به انگلستان ، اخذ مجوزهای بهداشت و استاندارد برای صادرات مواد غذایی به انگلستان و جهاد کشاورزی و یا صنعت و معدن می باشد. اگر به این پیچیدگی و تشریفات آگاه نیستید جای نگرانی نیستو مجموعه پایا صفر تا صد اخذ مجوز صادرات مواد غذایی به انگلستان را برای کسب و کار شما طی خواهد کرد.

صادرات

شرایط صادرات مواد غذایی به انگلستان

کشور انگلیس در سال های اخیر روابط تجاری خوبی با ایران پیدا کرده است. بنابراین می توان روی ارتباطات گسترده تجاری به ویژه در صنعت مواد غذایی روی این کشور حساب باز کرد. اما برای بسیاری از مشتاقان صادرات مواد غذایی سوال است که شرایط صادرات مواد غذایی به انگلستان چیست؟ در پاسخ باید بگوییم که یکی از مهمترین شرایط صادرات مواد غذایی به انگلستان اشراف کامل به قوانین تجارت انگلیس می باشد. هر کشور؛ حتی کشورهای عضو اتحادیه اروپا، دارای قوانین تجارت مختص به خود برای صادرات مواد غذایی به انگلستان هستند. بنابراین برای صادرات مواد غذایی به انگلیس باید به قوانین و تشریفات حقوقی صادرات کالا به این کشور آگاه باشید.

برای اطلاع از مجوز صادرات محصولات سوپرمارکتی با کارشناسان ما تماس بگیرید

شما مراحلی مانند تشریفات گمرکی برای صادرات مواد غذایی به انگلستان ، ترخیص کالا برای صادرات مواد غذایی به انگلستان ، بارگذاری اسناد حقوقی برای صادرات مواد غذایی به انگلستان ، ثبت محموله برای صادرات مواد غذایی به انگلستان ، ثبت سفارش برای صادرات مواد غذایی به انگلستان، بازاریابی و تحقیقات بازار، تکمیل اظهارنامه گمرکی، ارسال پروفرما، ارسال سمپل و ارسال مانیفست و ارزش گذاری کالا را در پیش دارید که باید چند و چون آن ها را به خوبی بدانید.

بسیاری از تاجران به رغم دانستن شرایط صادرات مواد غذایی به انگلستان اما باز هم به تنهایی وارد عمل نمی شوند و از شرکت های کارگزار در این زمینه برای صادرات مواد غذایی به انگلستان کمک می گیرند چرا که اساسا کمک گرفتن از این مجموعه ها هزینه های گزاف صادرات مواد غذایی به انگلستان را کاهش خواهد داد. شما در روند صادرات مواد غذایی به انگلستان به مبادلات ارزی نیاز دارید که این کار ملزم به داشتن حساب در بانک های معتبر بین المللی می باشد. از آنجایی که کشور ایران تحت تحریم های زیادی قرار دارد بهتر است امور ارزی و مالی خود را به شرکت های معتبر بسپارید تا متضرر نشوید.

برای اطلاع از قیمت صادرات مواد غذایی به کانادا با کارشناسان ما تماس بگیرید

از مهمترین شرایط صادرات مواد غذایی به انگلستان می توان به مذاکره تجاری و مکاتبه رسمی با خریداران و حلقه های اصلی در زنجیره فروش محصولات غذایی در انگلیس برای صادرات مواد غذایی به انگلستان  اشاره کرد. شما در واقع باید بازاریابی کنید. بازاریابی شامل مراحل مختلفی چون رصد کردن بازار برای صادرات مواد غذایی به انگلستان ، تحلیل رقبا برای صادرات مواد غذایی به انگلستان ، بررسی نیاز مشتریان، بررسی ذائقه مشتریان، بررسی جامعه هدف، تحلیل نرخ تقاضا، نمودار قیمت محصول و تحلیل تهدید ها و فرصت های بازار می شود. بدون بررسی این موارد امکان موفقیت در بازار مواد غذایی انگلیس برای شما ضعیف خواهد بود.

دقت داشته باشید که برای صادرات مواد غذایی به انگلستان باید بسته بندی محصولات خود را مطابق با الزامات انگلستان تغییر دهید. بنابراین نیاز است که یک خط جدید برای بسته بندی محصولات صادراتی برای صادرات مواد غذایی به انگلستان راه اندازی کنید. از طرفی ممکن است سطح کیفی محصولات شما در حدی نباشد که قادر به حضور در بازار بین المللی و بازار کشور انگلیس باشد. در نتیجه نیاز است که اصلاحات لازم را در فرمول محصولات اعمال کنید.

برای ازاطلاع از نحوه صادرات مواد غذایی به آلمان با کارشناسان ما تماس بگیرید

ورود کردن به مذاکرات تجاری نیازمند دانستن قوانین مذاکره می شود. تا زمانی که نتوانید وارد مذاکره شوید راه به جایی نخواهید برد. بسیاری از تولیدکنندگان در امور مذاکره ضعیف هستند و همین موضوع منجر به شکست آن ها در مذاکرات تجاری می شود. این در حالی است که کارشناسان مجموعه پایا شما را در این مسیر دشوار همراهی خواهند کرد.

نحوه صادرات مواد غذایی به انگلستان

اگر با نحوه صادرات مواد غذایی به انگلستان آشنایی نداشته باشید احتمال اینکه دچار شکست شوید و هزینه های سنگین متحمل شوید زیاد است. به همین دلیل توصیه می کنیم که قبل از ورود به بازار انگلستان در مورد بازار این کشور اطلاعات کسب کنید. این کار را می توانید در قالب تحقیقات بازار انجام دهید. شما باید آماری موثق از بازار انگلیس در دست داشته باشید. بعد از تحلیل آمارها وقت آن است که استراتژی صادرات مواد غذایی به انگلستان را تدوین کنید تا بتوانید در بازار انگلیس خش بدرخشید و توان رقابت با رقبای جهانی را داشته باشید. پر فروش ترین کالاهای صادراتی را بشناسید و روی آن ها سرمایه گذاری کنید.

برای اطلاع از هزینه صادرات محصولات غذایی با کارشناسان ما تماس بگیرید

نحوه صادرات
قیمت صادرات

قیمت صادرات مواد غذایی به انگلستان

بسیاری از تاجران زمانی که در مورد قیمت صادرات مواد غذایی به انگلستان می شوند از این اقدام پشیمان می شوند چرا که هزینه های صادرات مواد غذایی به انگلستان معمولا نرخ بالایی دارد و این نرخ برای کشوری مانند انگلیس نیز بیش از کشورهای آسیایی می باشد. با این حال شما از روی دیگر سکه خبر ندارید. نرخ سوددهی صادرات مواد غذایی به انگلستان به قدری بالاست که اگر این مسیر را دست طی کنید می توانید دستاوردی بزرگتر از آنچه که فروش داخلی نصیب تان می کند به دست آورید. با این حال بهتر است که قبل از ورود به این عرصه در مورد قیمت صادرات مواد غذایی به انگلستان اطلاعات کافی داشته باشید.

برای ازاطلاع از نحوه صادرات مواد غذایی به کانادا با کارشناسان ما تماس بگیرید

هزینه های بازاریابی و تحقیقات بازار برای صادرات مواد غذایی به انگلستان یکی از اصلی ترین هزینه های پرداختی شما خواهد بود. شما برای تحلیل بازار و بررسی روند فروش محصولات مشابه از برندهای رقیب و شناسایی فرصت ها و تهدیدها نیاز به تحقیقات بازار برای صادرات مواد غذایی به انگلستان  دارید. بدین منظور باید از کارشناسان خبره کمک بگیرید.

هزینه دیگری که روی قیمت صادرات مواد غذایی به انگلستان تاثیر گذار می باشد هزینه بسته بندی برای صادرات مواد غذایی به انگلستان می باشد. بسته بندی های صادراتی متفاوت از بسته بندی های داخلی می باشد و شما باید برای این تغییر بسته بندی هزینه کنید. گاهی اوقات لازم است که محصول را نیز کمی تغییر دهید. بنابراین باید هزینه این تغییرات را نیز متحمل شوید. تحقیقات بازار اساسا به همین دلیل است. برای اینکه محصول خود را با نیاز مشتریان هدف منطبق نمایید.

برای ازاطلاع از نحوه صادرات مواد غذایی به اروپا  با کارشناسان ما تماس بگیرید

مجوزهای زیادی در مسیر صادرات مواد غذایی به انگلستان باید دریافت شوند. تمامی مدارک، گواهی ها، اسناد، مجوزها و نامه هایی که در این مسیر دریافت می کنید نیازمند پرداخت هزینه هستند. از کارت بازرگانی و اخذ مجوز برای صادرات مواد غذایی به انگلستان گرفته تا گواهی تست کیفی برای صادرات مواد غذایی به انگلستان و بهداشت و استاندارد و جهاد کشاورزی و صنعت و معدن برای صادرات مواد غذایی به انگلستان . اما بسیاری از این هزینه ها با برون سپاری صادرات مواد غذایی به انگلستان به شرکت های کارگزار برای شما به شدت کاهش خواهد یافت.

هزینه بازرسی کیفی کالا، هزینه ارسال سمپل به خریداران انگلیسی، هزینه خدمات حمل و نقل و شیوه حمل و نقل، هزینه باربری، هزینه بیمه، هزینه های گمرکی اعم از مالیات و عوارض و هزینه انبارداری همگی جزو هزینه هایی هستند که در قیمت صادرات مواد غذایی به انگلستان دخیل می باشند. شما می توانید برای کاهش این هزینه ها از کارشناسان خبره مجموعه پایا کمک بگیرید.

برای اطلاع از قیمت صادرات محصولات سوپرمارکتی  با کارشناسان ما تماس بگیرید

به عنوان مثال هزینه های گمرکی دارای زیرمجموعه های زیادی از هزینه های مختلف مانند هزینه صدور ترخیصه، هزینه حق توقف در انبار، هزینه وثیقه کانتینر، هزینه قبض انبار الکترونیکی و اظهارنامه، هزینه آزمایشگاه، هزینه گواهی استاندارد، هزینه فیش ثبت سفارش و هزینه ترخیص کالا می شود. اگر به امور گمرکی ناآشنا باشید ممکن است این هزینه ها برای شما دوچندان تمام شود. بنابراین جهت کاهش هزینه های صادرات نیاز است که از مشاورین خبره پایا کمک بگیرید.

مراحل صادرات مواد غذایی به انگلستان

صادرات مواد غذایی به انگلستان شامل مراحل مختلفی می شود که اگر آن را به درستی طی نکنید ممکن است با چالش های زیادی مواجه شوید و سرمایه تان به باد برود. مراحل صادرات مواد غذایی به انگلستان اساسا شامل تحقیقات بازار، شناسایی کالاهای پر فروش، قیمت گذاری کالا، مکاتبات و مذاکرات تجاری، عقد قرارداد با حلقه های فروش، بسته بندی کالا طبق الزامات انگلیس، اخذ مجوزها و گواهی های لازم، طی کردن امور گمرکی، قرارداد با شرکت بیمه و شرکت حمل و نقل و رساندن کالا به دست خریدار می شود. هر چند که این مراحل در واقع یک شمای کلی از مراحل صادرات مواد غذایی به انگلستان می باشد و چندین گام ریز و درشت در دل این مراحل وجود دارد.

 مراحل صادرات

به عنوان مثال مبادلات ارزی یکی از مهمترین مراحل است که به دلیل تحریم بودن ایران با چالش همراه است. در نتیجه می توانید از شبکه های صرافی مجاز کمک بگیرید. اگر می خواهید در بازار مواد غذایی انگلیس خودی نشان بدهید و موفق شوید باید از تیم های حرفه ای در زمینه صادرات مواد غذایی کمک بگیرید. بنابراین اگر هیچ گونه تسلطی به این مراحل ندارید نگران نباشید. کارشناسان و متخصصین ما در پایا تمامی این مراحل را پشت سر هم بدون وقفه انجام خواهند داد.

با تیم ما در تماس باشید

با پر کردن فرم زیر میتوانید از مشاوره رایگان و تماس مشاوران ما بهره مند شوید.

درخواست شما با موفقیت ارسال گردید!
در ارسال درخواست مشکلی رخ داده است. لطفا فرم را به دقت تکمیل نمایید.