صادرات مواد غذایی به سوئد

کشور سوئد در چند سال اخیر به مقصدی عالی برای کار و تحصیل ایرانیان تبدیل شده است. به همین دلیل صادرات مواد غذایی به سوئد با افزایش همراه بوده است. چرا که جامعه ایرانی ساکن سوئد یا همان مصرف کنندگان ایرانی در حال گسترش هستند. سوئد کشوری در شمال اروپا و در شبه جزیره اسکاندیناوی می باشد. همسایگان سوئد کشورهای نروژ، فنلاند، خلیج بوتنی و دانمارک هستند و اقتصادی این کشور برای صادرات مواد غذایی به سوئد در شرایط مطلوبی قرار دارد. 

برای اطلاع از قیمت صادرات مواد غذایی به اتریش با کارشناسان ما تماس بگیرید

به همین دلیل اگر قصد صادرات مواد غذایی به سوئد را دارید می توانید روی سودآوری این ایده حساب باز کنید. جمعیت این کشور چندان بالا نیستو سوئد کشوری با ده میلیون نفر جمعیت است که مده تراکم این جمعیت در جنوب آن واقع شده است. استانداردهای مواد غذایی در سوئد برای صادرات مواد غذایی به سوئد تا جدی سختگیرانه است بنابراین اگر می خواهید موفق به اخذ مجوز صادرات مواد غذایی به سوئد شوید باید گواهی ها و تاییدیه های مختلفی را بابت اثبات کیفیت و استاندارد مواد غذایی برای صادرات مواد غذایی به سوئد  دریافت کنید.

صادرات

سوئد از لحاظ تولید ناخالص داخلی رتبه خوبی در جهان دارد و سطح بهداشت و فرهنگ و تغذیه در این کشور بالاست. جهت صادرات مواد غذایی به کشور سوئد شما نیاز به مجوز صادرات مواد غذایی به سوئد دارید که باید آن را از سازمان ملی غذا و دارو برای صادرات مواد غذایی به سوئد دریافت کنید. اگر این محصولات غذایی حاوی محتویات دامی باشد باید گواهی های مورد نیاز را نیز در این راستا دریافت کنید. از طرفی بسیار مهم است که با الزامات واردکنندگان مواد غذایی در سوئد آشنایی داشته باشید و این الزامات را برای صادرات مواد غذایی به سوئد رعایت نمایید.

صادرات

شرایط صادرات مواد غذایی به سوئد

آن دسته از تاجرانی که سوئد را برای صادرات مواد غذایی به سوئد هدف گیری نموده اند باید از شرایط صادرات مواد غذایی به سوئد آگاهی کامل داشته باشند. یکی از مهمترین شرایط صادرات مواد غذایی به سوئد آشنایی با بازار این کشور ایت. شما قبل از اینکه صادرات مواد غذایی را کلید بزنید باید تحقیقات بازار مفصلی در مورد بازارهای مواد غذایی در سوئد برای صادرات مواد غذایی به سوئد انجام دهید. طی این تحقیقات می توانید در مورد سلایق و علایق مصرف کنندگان سوئدی آگاهی کسب کنید، نیاز بازار را بشناسید، میزان عرضه و تقاضا را بررسی کنید، تهدید ها و فرصت ها را ارزیابی کنید و تحلیل دقیقی از رقبای خود داشته باشید. در نتیجه می توانید یک استراتژی دقیق در مورد صادرات مواد غذایی به سوئد تدوین نمایید.

برای اطلاع از مجوز صادرات محصولات سوپرمارکتی با کارشناسان ما تماس بگیرید

ایجاد ارتباط با واردکنندگان سوئدی از دیگر شرایط صادرات مواد غذایی به سوئد می باشد. آیا می دانید که این کانکشن باید چگونه شکل گیرد؟ آیا شیوه های مذاکره تجاری را برای صادرات مواد غذایی به سوئد  بلد هستید؟ آیا از روش مکاتبات رسمی برای صادرات مواد غذایی به سوئد آگاهی دارید؟ آیا می توانید موفق به عقد قرار داد موفقیت آمیز با حلقه های اصلی زنجیره تامین مواد غذایی در سوئد شوید؟ این ها همگی از شرایط صادرات مواد غذایی به سوئد هستند که در صورت عدم آشنایی با آن ها می توانید این پروسه را به شکل صفر تا صد به مجموعه های کارگزار در امر صادرات مواد غذایی بسپارید. مجموعه پایا با دارا بودن تیمی قوی آماده ارائه این خدمات به شما عزیزان می باشد.

از مهمترین شرایط صادرات مواد غذایی به سوئد رعایت الزامات و استانداردهای مواد غذایی سوئد در تهیه و تولید مواد غذایی می باشد. بسیار مهم است که محصول غذایی شما دارای استانداردهای کیفی مطابق با استانداردهای اروپا و سوئد باشد. در نتیجه برای اثبات این موضوع باید تست کیفی محصول انجام شود و گواهی های بهداشت و کیفیت و استاندارد اخذ گردد.

برای اطلاع از هزینه صادرات مواد غذایی به انگلستان با کارشناسان ما تماس بگیرید

از دیگر شرایط صادرات مواد غذایی به سوئد می توان به استاندارد بودن شکل و ظاهر بسته بندی ها برای صادرات مواد غذایی به سوئد  اشاره کرد. بسیار مهم است که مواد غذایی صادراتی به سوئد دارای بسته بندی هایی مطابق با استانداردهای این کشوربرای صادرات مواد غذایی به سوئد  باشند. در نتیجه اگر بسته بندی های فعلی مواد غذایی شما مطابق با این استانداردها نیست لازم است که استاندارد بسته بندی مواد غذایی را تغییر دهید. بدین منظور می توانید از خدمات مجموعه پایا بهره مند شوید.

آشنایی با امور گمرکی، آشنایی با تعداد و نوع گواهی های مورد نیاز برای صادرات مواد غذایی به سوئد، داشتن حساب بین المللی برای انتقال ارز و بازاریابی و تبلیغات در بازار هدف همگی از شرایط صادرات مواد غذایی به سوئد با موفقیت می باشد. شما می توانید برای آگاهی بیشتر این شرایط با کارشناسان ما در پایا تماس حاصل نمایید.

برای اطلاع از مراحل صادرات مواد غذایی به آلمان با کارشناسان ما تماس بگیرید

نحوه صادرات مواد غذایی به سوئد

آیا در مورد اقتصادی کشور سوئد چیزی می دانید؟ آیا می دانید که این کشور یکی از پویا ترین کشورها در حوزه اقتصاد است و سالانه حجم زیادی از واردات و صادرات در این کشور صورت می پذیرد؟ شما هم می توانید یکی از تاجرانی باشید که سوئد را به عنوان کشور مقصد برای صادرات مواد غذایی انتخاب می کنند. اما سوال اصلی بسیاری از تاجران این است که نحوه صادرات مواد غذایی به سوئد چگونه است؟ آیا این پروسه مراحل خاصی دارد؟

برای اطلاع از هزینه صادرات محصولات غذایی با کارشناسان ما تماس بگیرید

نحوه صادرات مواد غذایی به سوئد عاری از هر گونه پیچیدگی می باشد. برای صادرات مواد غذایی به این کشور کافیست مجوز صادرات مواد غذایی به سوئد را اخذ کنید که نیازمند دریافت کارت بازرگانی و مجوز بهداشت و استاندارد و سازمان غذا و دارو می باشد. همچنین ممکن است در مورد برخی محصولات خاص نیاز به اخذ مجوز جهاد کشاورزی و محیط زیست نیز وجود داشته باشد.

نحوه صادرات

بسیار مهم است که محصول غذایی در آزمایشگاه های تست کیفی پروسه کنترل کیفی را پشت سر بگذارد و مجوزها و تاییدیه های سلامت کیفی را دریافت کند. در کل میتوان مهمترین بخش از فرایند صادرات مواد غذایی به سوئد را بخش مربوط به اخذ گواهی ها و تاییدیه ها دانست.

بعد از دریافت مجوزهای لازم نیاز است که با واردکنندگان سوئدی وارد مذاکره شوید و موفق به عقد قراردارد برای صادرات مواد غذایی به سوئد شوید. ممکن است واردکنندگان از شما سمپل درخواست کنند. بنابراین باید برای آن ها مقداری نمونه محصول تان را بفرستید. بعد از تایید واردکنندگان باید شیوه ارسال مواد غذایی را انتخاب کنید. ارسال مواد غذایی به شیوه هوایی معمولا هزینه بیشتری دارد اما برای مواد غذایی فاسد شدنی انتخاب بهتری است.

برای کسب اطلاعات از هزینه های صادرات مواد غذایی با کارشناسان ما تماس بگیرید.

قبل از ورود بار شما به سوئد باید مجوز واردات را از گمرک سوئد برای صادرات مواد غذایی به سوئد  اخذ نمایید. بسیاری از تاجران در این زمینه دچار چالش می شوند. بنابراین برای اینکه از رعایت قوانین گمرکی سوئد مطمئن شوید و پروسه ترخیص کالا از گمرک برای صادرات مواد غذایی به سوئد با چالش مواجه نشود بهتر است از مجموعه های کارگزار کمک بگیرید. مجموعه پایا صفر تا صد صادرات مواد غذایی به سوئد را برای شما عزیزان انجام خواهد داد.

قیمت صادرات

قیمت صادرات مواد غذایی به سوئد

بسیاری از تاجرانی که در صادرات مواد غذایی فعال هستند قبل از اقدام برای صادرات مواد غذایی در مورد هزینه ها جویا می شوند. این موضوع در مورد صادرات مواد غذایی به سوئد نیز صادق است. قیمت صادرات مواد غذایی به سوئد می تواند یکی از سوالات اصلی تاجران باشد. این قیمت چقدر است و تحت تاثیر چه عواملی تغییر می کند؟

قیمت صادرات مواد غذایی به سوئد به پارامترهای مختلفی بستگی دارد. یکی از این پارامترهای تاثیر گذار شیوه حمل و نقل مواد غذایی برای صادرات مواد غذایی به سوئد  می باشد. شیوه های ریلی، زمینی، هوایی و دریایی برای صادرات مواد غذایی به سوئد وجود دارند که در بین آن ها گران ترین شیوه، شیوه حمل هوایی است و ارزان ترین شیوه، شیوه حمل زمینی می باشد. بنابراین اگر می خواهید قیمت صادرات مواد غذایی به سوئد را تا حد امکان کاهش دهید بهتر است شیوه زمینی را انتخاب کنید.

تعداد و نوع مجوزها، گواهی ها، تاییدیه ها و استانداردهایی که باید برای صادرات مواد غذایی به سوئد دریافت کنید همگی در قیمت صادرات مواد غذایی به سوئد تاثیر گذار هستند. بسته به نوع محصول شما ممکن است به تعداد کمتر یا بیشتری از این مجوزها و تاییدیه ها نیاز باشد. بنابراین قیمت صادرات مواد غذایی به سوئد با توجه به این موضوع متغیر خواهد بود.

حجم صادرات مواد غذایی عاملی دیگر برای تعیین قیمت صادرات مواد غذایی به سوئد می باشد. بی شک هر چه حجم بیشتری برای صادرات در نظر گرفته باشید این هزینه افزایش پیدا خواهد کرد. با این ممکن است به دلیل برآوردهای اقتصادی در کشور مبدا نرخ سودآوری تان نیز به همان تناسب بیشتر باشد که منجر به درآمدزایی خواهد شد.

برای اطلاع از قیمت صادرات مواد غذایی به کانادا با کارشناسان ما تماس بگیرید

هزینه مالیات، عوارض، هزینه های گمرکی، هزینه کارت بازرگانی، هزینه تنظیم اظهارنامه کالا، ثبت سفارش، هزینه بازاریابی و هزینه های رفت و آمد به سوئد همگی از جمله هزینه هایی هستند که در قیمت صادرات مواد غذایی به سوئد تاثیر گذار می باشند. اگر می خواهید این هزینه را تا حد امکان کاهش دهید توصیه می کنیم که حتما از کارگزاران حرفه ای کمک بگیرید. مجموعه پایا یکی از قوی ترین ها در حوزه صادرات مواد غذایی به سوئد می باشد که آماده ارائه خدمات به شماست.

مراحل صادرات مواد غذایی به سوئد

صادرات مواد غذایی به سوئد همانند صادرات مواد غذایی به سایر کشورهای اروپایی است و تفاوت چندانی با سایر کشورها ندارد. بنابراین مراحل صادرات مواد غذایی به سوئد نیز مانند سایر کشورهای اروپایی می باشد. با این تفاوت که ممکن است کشور سوئد الزامات و استانداردهای محلی خاصی برای سنجش بهداشت و کیفیت مواد غذایی داشته باشد.

برای اطلاع از شرایط صادرات محصولات سوپرمارکتی  با کارشناسان ما تماس بگیرید

بنابراین شما باید الزامات این کشور را رعایت کنید. مراحل صادرات مواد غذایی به سوئد به طور کلی شامل مراحلی مانند بازاریابی و تحقیقات برای صادرات مواد غذایی به سوئد ، مذاکره تجاری برای صادرات مواد غذایی به سوئد ، ارسال سمپل برای صادرات مواد غذایی به سوئد ، تغییر بسته بندی برای صادرات مواد غذایی به سوئد ، ارسال پیش فاکتور برای صادرات مواد غذایی به سوئد ، انتقالات ارزی، انتخاب شیوه حمل و نقل، اجرای امور گمرکی و ترخیص کالا و ترانزیت می شود. مجموعه پایا از صفر تا صد مراحل صادرات مواد غذایی به سوئد با شما همراه خواهد بود.

 مراحل صادرات

با تیم ما در تماس باشید

با پر کردن فرم زیر میتوانید از مشاوره رایگان و تماس مشاوران ما بهره مند شوید.

درخواست شما با موفقیت ارسال گردید!
در ارسال درخواست مشکلی رخ داده است. لطفا فرم را به دقت تکمیل نمایید.