مجوز صادرات مواد غذایی به نیوزلند

نیوزلند یکی از جزایر معروف می باشد که در اقتصاد به عنوان یکی از قطب های پویا عمل می کند. این جزیره مبادلات خوبی در زمینه مواد غذایی و صادرات مواد غذایی به نیوزلند با ایران دارد. بنابراین آن دسته از تولید کنندگانی که مایل به صادرات مواد غذایی به نیوزلند هستند می توانند حساب دیگری روی این جزیره در جنوب غربی اقیانوس آرام  برای صادرات مواد غذایی به نیوزلند باز کنند.

برای اطلاع از مراحل صادرات مواد غذایی به سوئیس با کارشناسان ما تماس بگیرید

صادرات کالای ایرانی به نیوزلند همواره با استقبال روبرو بوده است به ویژه کالاهای اعلا مانند پسته و زعفران و خرما. بهترین محصولات ایرانی همواره برای صادرات مواد غذایی به نیوزلند در نظر گرفته می شوند و به همین دلیل خریداران نیوزلندی استقبال بسیار خوبی از این کالاها به عمل آورده اند.

برای اینکه بتوانید در این زمینه قدم بردارید نیاز است که قبل از هر چیز اقدام به اخذ مجوز صادرات مواد غذایی به نیوزلند نمایید. این مجوز یا پروانه حکم این را دارد که شما مجاز به صادرات مواد غذایی خود به خاک نیوزلند را دارید و از فیلترهای لازم عبور کرده اید.

صادرات

حقیقتا مردم نیوزلند آداب و فرهنگ متفاوتی نسبت به مردم ایران دارند. بنابراین مهم است که قبل از صادرات مواد غذایی به نیوزلند با فرهنگ این مردمان آشنایی پیدا کنید و مهمتر از آن نیاز است که قوانین این کشور را در حوزه صادرات و واردات برای صادرات مواد غذایی به نیوزلند بشناسید. نیوزلند قوانین متفاوتی نسبت به اروپا و امریکا دارد بنابراین مهم است که طبق قوانین این کشور  برای صادرات مواد غذایی به نیوزلند پیش بروید.

برای اطلاع از قیمت صادرات مواد غذایی به سوئد  با کارشناسان ما تماس بگیرید

مرحله اخذ مجوز صادرات مواد غذایی به نیوزلند برای تازه کاران ممکن است کمی دشوار باشد. شما برای اخذ این مجوز به کارت بازرگانی نیاز دارید. یک کارت بازرگانی به نام شما یا صادر کننده کافی است. بعد از اینکه این کارت مهیا شد میتوانید مجوز صادرات مواد غذایی به نیوزلند را اخذ کنید. مجوز بهداشت برای صادرات مواد غذایی به نیوزلند ، استاندارد، غذا و دارو، قرنطینه برای صادرات مواد غذایی به نیوزلند  ، کنترل کیفی برای صادرات مواد غذایی به نیوزلند ، جهاد کشاورزی برای صادرات مواد غذایی به نیوزلند  ، محیط زیست و سایر ارگان ها مانند انرژی اتمی برای صادرات مواد غذایی به نیوزلند  نیز باید در ادامه دریافت شوند. بنابراین اگر در این باره آگاهی کمی دارید حتما از کارشناسان خبره کمک بگیرید. کارشناسان ما در پایا آماده ارائه خدمات به شما عزیزان هستند.

صادرات

شرایط صادرات مواد غذایی به نیوزلند

از جمله مهمترین شرایط صادرات مواد غذایی به نیوزلند آشنایی با عادات غذایی مردم این کشور می باشد. چقدر از فرهنگ غذایی مردم این جزیره آگاهی دارید؟ به عنوان فردی که قرار است یک ماده غذایی برای مصرف کنندگان نیوزلندی ارسال کند آیا از ذائقه آن ها خبر دارید؟ اقتصاد این کشور را سنجیده اید؟ رقبای خود را می شناسید؟ می دانید چه قیمتی باید روی کالا بگذارید؟ تهدیدها و فرصت ها در بازار نیوزلند را می شناسید؟قوانین صادرات و واردات نیوزلند را برای صادرات مواد غذایی به نیوزلند بلد هستید؟ از روابط سیاسی دو کشور در صادرات مواد غذایی به نیوزلند خبر دارید؟

برای اطلاع از صادرات مواد غذایی به استرالیا  با کارشناسان ما تماس بگیرید

میزان تقاضا برای محصول تان در این کشور را برای صادرات مواد غذایی به نیوزلند  می دانید؟ رفتار خریداران، سبک زندگی و علایق مردم چطور؟ در مورد آنها آگاهی کافی دارد؟ یکی از مهمترین شرایط صادرات مواد غذایی به نیوزلند تحقیقات بازار است که شامل تمامی این موارد می شود. تا زمانی که این شرط بسیار تا بسیار مهم را برآورده نکنید تمام مراحل دیگر می تواند بی فایده باشد و چه بسا باعث ضرر شما شود. در روند تحقیقات بازار است که می توانید یک استراتژی صادراتی قوی برای صادرات مواد غذایی به نیوزلند تدوین کنید.

از دیگر شرایط صادرات مواد غذایی به نیوزلند تغییر بسته بندی محصولات است. مصرف کنندگان نیوزلندی سلیقه و ذائقه متفاوتی دارند و بی شک به برخی بسته بندی های خاص در صادرات مواد غذایی به نیوزلند اعتماد بیشتری دارند. این یک موضوع فرهنگی است. درست شبیه آنچه در ایران وجود دارد. از طرفی نیوزلند دارای قوانین خاصی در بسته بندی برای صادرات مواد غذایی به نیوزلند  است. بنابراین شما باید بسته بندی کالا را تغییر دهید.

یکی دیگر از مهمترین شرایط صادرات مواد غذایی به نیوزلند آشنایی به تجارت الکترونیک برای صادرات مواد غذایی به نیوزلند ، مذاکرات تجاری و مکاتبات رسمی است. شما باید با اصول بازاریابی آشنایی داشته باشید و بتوانید در دنیای امروز قادر به مذاکره تجاری با سایر تاجران باشید. دقت داشته باشید که داشتن ضعف در این مورد می تواند تمام تلاش و زحمات شما را در صادرات مواد غذایی به نیوزلند  به باد بدهد. اگر محصولی قوی دارید و مطمئن هستید که می توانید در بازار نیوزلند بدرخشید باید بدانید که چگونه محصول تان را بازاریابی کنید و نظر تاجران را به آن جلب کنید

برای اطلاع از مراحل صادرات مواد غذایی به آلمان با کارشناسان ما تماس بگیرید

داشتن نوآوری یکی دیگر از شروط مهم صادرات مواد غذایی به نیوزلند می باشد. بازار این کشور تقاضای زیادی برای محصولات نوین و خلاقانه دارد. چنانچه بتوانید محصولات غذایی خود را با کیفیتی نوین و بسته بندی منحصر به فرد و خلاقانه به شیوه ای متفاوت عرضه کنید بی شک قادر به کسب بخش قابل توجهی از بازار محصولات صادراتی خواهید بود.

نحوه صادرات مواد غذایی به نیوزلند

اگر جزیره نیوزلند را به عنوان یکی از مقاصد تان جهت صادرات مواد غذایی انتخاب کرده اید قبل از هر چیز به شما بابت این انتخاب تبریک می گوییم. این کشور دارای پتانسیل بالایی در زمینه صادرات و واردات می باشد. با این حال باید با نحوه صادرات مواد غذایی به نیوزلند آشنایی داشته باشید. بنابراین قبل از هر چیز قوانین صادرات و واردات نیوزلند را بشناسید. هر کشور دارای قوانین خاص خود می باشد. چطور می خواهید تا زمانی که از قوانین تجارت نیوزلند خبر ندارید وارد عرصه صادرات مواد غذایی به نیوزلند شوید؟

تعیین استراتژی صادرات را به کمک تحقیقات بازار تکمیل کنید. سعی کنید یک استراتژی دقیق و منظم تدوین کنید که در آن یک نقشه راه دقیق ترسیم شده است. بنابراین می توانید طبق هماین نقشه پیش بروید و به اهداف تان در بازار نیوزلند برسید.

برای اطلاع از نحوه صادرات مواد غذایی به اتریش با کارشناسان ما تماس بگیرید

از بین محصولات خود بهترین ها را انتخاب کنید. ممکن است بازار نیوزلند ظرفیت پذیرش تمام محصولات شما را نداشته باشد. از طرفی بهتر است برند خود را در ابتدا با یک یا چند محصول معرفی کنید تا نوبت به سایر محصولات برسد.

نحوه صادرات

شما باید تمامی گواهی ها، اسناد و تاییدیه ها و مدارک مورد نیاز را آماده سازی کنید بنابراین باید با ارگان های مختلفی در ارتباط باشید تا موفق با اخذ این مجوز ها شوید. بهتر است این مراحل را به کارگزاری های حرفه ای بسپارید چرا که اخذ مجوز واقعا وقت گیر و پر دردسر است.

تغییر بسته بندی کالا از دیگر مواردی است که باید در صادرات مواد غذایی به نیوزلند به آن توجه کنید. قیمت گذاری کالا، انجام امور گمرکی، انجام امور بانکی و انتقال ارز، پرداخت هزینه های مالیات و عوارض و قرارداد با شرکت بیمه و حمل و نقل در نهایت ترخیص کالا همگی در روند صادرات مواد غذایی به نیوزلند انجام می شود.

قیمت صادرات

قیمت صادرات مواد غذایی به نیوزلند

نیوزلند یکی از جزایر معروف در اقیانوس ارام می باشد که فاصله زیادی از ایران دارد با این حال بازار مواد غذایی ایرانی در این کشور حسابی گرم است. بنابراین می توانید نیوزلند را برای صادرات مواد غذایی انتخاب کنید. اما سوال اصلی اینجاست که قیمت صادرات مواد غذایی به نیوزلند چقدر است؟ این مبلغ به چه پارامترهایی بستگی دارد؟

یکی از عوامل موثر در قیمت صادرات مواد غذایی به نیوزلند شیوه ارسال برای صادرات مواد غذایی به نیوزلند  و حمل و نقل محصول به نیوزلند می باشد. شیوه های متفاوتی برای حمل مواد غذایی در صادرات مواد غذایی به نیوزلند  به این کشور وجود دارد. شما می توانید کالا را از طریق چند مسیر مختلف و یا به روش مستقیم ارسال کنید. متداول ترین شیوه برای ارسال بار به نیوزلند شیوه دریایی است که قیمت آن در قیاس با شیوه هوایی به مراتب اقتصادی تر می باشد با این حال مدت زمان زیادی طول می کشد تا بار شما به مقصد برسد.

برای ازاطلاع از نحوه صادرات مواد غذایی به کانادا با کارشناسان ما تماس بگیرید

موضوع دیگری که در قیمت صادرات مواد غذایی به نیوزلند تاثیر گذار است حجم بار می باشد. برای بارهایی که حجم کمتری دارند هزینه های حمل و نقل و هزینه های گمرک با نرخ کمتری تمام می شود. بنابراین بارهایی که دارای حجم بالا هستند هزینه ارسال بیشتری دارند.

برای اطلاع از هزینه صادرات مواد غذایی به استرالیا   با کارشناسان ما تماس بگیرید

هزینه اخذ مجوزهای قانونی در روند صادرات مواد غذایی به نیوزلند، هزینه حمل و نقل، هزینه بیمه، هزینه بازرسی، هزینه های گمرکی، هزینه ترخیص کالا، هزینه بازاریابی و هزینه نقل و انتقالات ارزی همگی در قیمت صادرات مواد غذایی به نیوزلند تاثیر گذار هستند. شما می توانید برای اطلاع از قیمت صادرات مواد غذایی به نیوزلند با کارشناسان ما در پایا تماس حاصل نمایید.

مراحل صادرات مواد غذایی به نیوزلند

صادرات مواد غذایی به نیوزلند همانند صادرات به سایر کشورها دارای قوانین خاص خود می باشد بنابراین مراحل صادرات مواد غذایی به نیوزلند مختص به این کشور است. اما مراحل صادرات مواد غذایی به نیوزلند چیست؟ این مراحل با اخذ کارت بازرگانی به نام صادر کننده و بعد اخذ مجوز صادرات مواد غذایی به نیوزلند شروع می شود. در ادامه باید تحقیقات بازار برای صادرات مواد غذایی به نیوزلند  انجام شود و اطلاعات و آمار دقیقی از بازار نیوزلند برای صادرات مواد غذایی به نیوزلند  در اختیار قرار گیرد. بنابراین می توان یک استراتژی صادرات مواد غذایی به نیوزلند قوی چید.

برای اطلاع از شرایط صادرات محصولات سوپرمارکتی  با کارشناسان ما تماس بگیرید

بعد از چیدن استراتژی وقت آن است که محصولات خود را از لحاظ کیفی و بسته بندی مطابق با قوانین صادرات مواد غذایی به نیوزلند آماده سازی کنید. شما باید در ادامه تعداد زیادی از مجوزها برای صادرات مواد غذایی به نیوزلند ، تاییدیه ها، گواهی و اسناد را دریافت کنید که هر کدام مربوط به ارگان های مختلفی مانند بهداشت، قرنطینه، استاندارد، غذا و دارو،انرژی اتمی، محیط زیست و جهاد کشاورزی می شود.

 مراحل صادرات

بعد از اخذ مجوزهای لازم برای صادرات مواد غذایی به نیوزلند باید با تاجران نیوزلندی وارد مذاکره شوید و اقدام به بازاریابی الکترونیک نمایید. شما باید محصولاتتان را به شیوه ای موثر بازاریابی کنید تا در نهایت موفق به عقد قرارداد با تاجران نیوزلندی برای صادرات مواد غذایی به نیوزلند  شوید. بعد از آن نیاز است که برای تاجران سمپل ارسال کنید.

برای اطلاع از شرایط صادرات مواد غذایی به اروپا  با کارشناسان ما تماس بگیرید

بعد از انجام این امور و اجرای روندهای قانونی باید وارد مراحل گمرکی شوید که وقت گیر و تخصصی است. به ویژه مواردی که به ترخیص کالا برای صادرات مواد غذایی به نیوزلند  مربوط می شود. این مراحل را بهتر است کارگزاری های تخصصی انجام دهند. در ادامه با پرداخت هزینه های گمرکی  برای صادرات مواد غذایی به نیوزلند و قرارداد به بیمه  برای صادرات مواد غذایی به نیوزلند و شرکت حمل و نقل برای صادرات مواد غذایی به نیوزلند  می توانید مراحل صادرات مواد غذایی به نیوزلند را به پایان برسانید. شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما در پیا تماس حاصل نمایید تا اطلاعات بیشتری را دریافت کنید.

با تیم ما در تماس باشید

با پر کردن فرم زیر میتوانید از مشاوره رایگان و تماس مشاوران ما بهره مند شوید.

درخواست شما با موفقیت ارسال گردید!
در ارسال درخواست مشکلی رخ داده است. لطفا فرم را به دقت تکمیل نمایید.