مجوز صادرات مواد غذایی به آمریکا

آمریکا یکی از قطب های پویا در زمینه صادرات و واردات در کل جهان می باشد. بنابراین آرزوی هر کشوری است که بتواند با این قطب پویا مبادلات اقتصادی  در زمینه صادرات مواد غذایی به آمریکا داشته باشد. اگر در زمینه تولید محصولات غذایی فعال هستید بهتر است صادرات مواد غذایی به آمریکا را در لیست اولویت های خود قرار دهید هر چند که به نظر کمی دشوار می آید اما راهکار عالی برای سودآوری است.

برای صادرات مواد غذایی به آمریکا در ابتدا باید اقدام به اخذ مجوز صادرات مواد غذایی به آمریکا نمایید که لازمه آن داشتن کارت بازرگانی برای صادرات مواد غذایی به آمریکا  است. در نتیجه یا باید پیگیر اخذ کارت بازرگانی شوید و یا از شرکت های صادر کننده ای کمک بگیرید که کارت بازرگانی به نام خود دارند. ان پروسه نیاز به طی کردن مراحل قانونی دارد.

برای اطلاع از شرایط صادرات محصولات غذایی با کارشناسان ما تماس بگیرید

اخذ مجوز صادرات مواد غذایی به آمریکا تنها اقدام لازم برای صادرات مواد غذایی به آمریکا نیست.

صادرات

شما باید در کنار این مجوز، مجوزهای دیگری از سازمان بهداشت برای صادرات مواد غذایی به آمریکا ، استاندارد صادرات مواد غذایی به آمریکا ، قرنطینه برای صادرات مواد غذایی به آمریکا ، غذا و دارو برای صادرات مواد غذایی به آمریکا ، جهاد کشاورزی برای صادرات مواد غذایی به آمریکا ، انرژی اتمی و محیط زیست و ارگان های دیگر برای صادرات مواد غذایی به آمریکا دریافت کنید. مراحل دریافت این مجوزها همچون قطار از پی هم می آیند. بسیار مهم است که برای صادرات مواد غذایی به آمریکا حتما با قوانین صادرات و واردات این کشور آشنایی داشته باشید. آمریکا دارای قوانین مختص به خود می باشد که با قوانین اروپا و هر کشور دیگری متفاوت است.

برای اطلاع از قیمت صادرات مواد غذایی به نیوزلند  با کارشناسان ما تماس بگیرید

غول اقتصادی جهان تعیین کننده بسیاری از بایدها و نبایدها در امر صادرات و واردات به این کشور می باشد. بنابراین نیاز است که با قوانین تجارت بین الملل به ویژه به کشور آمریکا آشنایی داشته باشید. بدین منظور می توانید روند صادرات مواد غذایی به آمریکا را به مجموعه پایا بسپارید.

صادرات

شرایط صادرات مواد غذایی به آمریکا

برای صادرات مواد غذایی به آمریکا باید شرایط ویژه ای را رعایت کنید. قبل از هر چیز بسیار مهم است که قصد دارید از کدام کشور روند صادرات را انجام دهید چرا که امریکا برای برخی کشورها معافیت های گمرکی در نظر گرفته است. کشورهای در حال توسعه این فرصت را دارند تا با معافیت از تعرفه های گمرکی اقتصاد خود را پویایی ببخشند.

برای اطلاع از شرایط صادرات مواد غذایی به سوئد با کارشناسان ما تماس بگیرید

شاید تصور کنید که به دلیل تیره و تار بودن روابط سیاسی بین ایران و آمریکا روابط تجاری بین این دو کشور چندان مناسب نیست و شرایط صادرات مواد غذایی به آمریکا دشوار است. این تصور چندان دور از واقعیت نیست اما برخی محصولات غذایی ایرانی در دنیا نظیر ندارند به همین دلیل صادرات مواد غذایی به آمریکا هر چند با شرایط دشوار اما صورت می پذیرد.

دانستن اصول صادرات به آمریکا از مهمترین شرایط صادرات مواد غذایی به آمریکا می باشد. همانطور که گفته شد قوانین صادرات مواد غذایی به آمریکا کاملا متفاوت است و به همین دلیل باید این قوانین را کاملا بلد باشید.

از دیگر شرایط صادرات مواد غذایی به آمریکا، تحقیقات بازار برای صادرات مواد غذایی به آمریکا در این کشور است. هرگز به شنیده ها اعتماد نکنید و تحقیقات میدانی خود را انجام دهید.

حتی اگر نیاز است از برخی ارگان ها بخواهید آمار خود را برای صادرات مواد غذایی به آمریکا در اختیار شما بگذارند تا تحقیقات جامعی از بازار آمریکا داشته باشید.

میزان تقاضای مشتریان برای محصول شما در صادرات مواد غذایی به آمریکا ، نیاز بازار برای صادرات مواد غذایی به آمریکا ، تعداد رقبا برای صادرات مواد غذایی به آمریکا ، استراتژی رقبا  برای صادرات مواد غذایی به آمریکا ، قیمت ها در صادرات مواد غذایی به آمریکا ، سلیقه مخاطبان برای صادرات مواد غذایی به آمریکا ، محدودیت های بازار، تهدید ها و فرصت ها و این دست از موارد همگی باید در تحقیقات شما گنجانده شود تا در نهایت بتوانید یک استراتژی قوی برای صادرات مواد غذایی به آمریکا تدوین کنید.

برای اطلاع از مراحل صادرات مواد غذایی به آلمان با کارشناسان ما تماس بگیرید

تغییر دادن بسته بندی محصولات از دیگر شرایط صادرات مواد غذایی به آمریکا می باشد. ممکن است شما بتوانید محصولات تان را با همان بسته بندی فعلی صادر کنید و یا نیاز باشد که بسته بندی ها را تغییر دهید. بنابراین باید یک فکر اساسی برای تغییر بسته بندی ها در پیش بگیرید.

آشنایی با شیوه قیمت گذاری محصول برای صادرات مواد غذایی به آمریکا ، آشنایی با شیوه مذاکره تجاری برای صادرات مواد غذایی به آمریکا ، آشنایی با مکاتبات رسمی برای صادرات مواد غذایی به آمریکا ، آشنایی با تکنیک های مهم عقد قرارداد یا تاجران آمریکایی و از همه مهمتر آشنایی با امور گمرکی و ترخیص کالا همگی از شرایط صادرات مواد غذایی به آمریکا می باشد.

شما باید تمامی مجوزهای لازم را به صورت الکترونیکی و فیزیکی  را برای صادرات مواد غذایی به آمریکا دریافت کنید. بنابراین باید با تمامی این مجوزها آشنایی داشته باشید. مجموعه پایا آماده ارائه خدمات صادرات مواد غذایی به آمریکا به شما عزیزان می باشد.

نحوه صادرات مواد غذایی به آمریکا

صادرات مواد غذایی به آمریکا صرفا نمی تواند باعث پولدار شدن یا موفقیت شما شود. آنچه که بسیار مهم است نحوه صادرات مواد غذایی به آمریکا می باشد.

به عنوان مثال شما باید بدانید که با توجه به نوع ماده غذایی که قصد صادرات آن را دارید باید کدام فصل یا ماه از سال را برای صادرات مواد غذایی به آمریکا انتخاب کنید تا بازار پر فروش تری داشته باشید. از طرفی باید روی آن دسته از کالاهایی سرمایه گذاری کنید که می دانید بازار خوبی در آمریکا دارند.

توجه به همین نکات ساده اما جزئی کمک می کند تا شما یک صادر کننده موفق باشید.

برای ازاطلاع از نحوه صادرات مواد غذایی به اتریش با کارشناسان ما تماس بگیرید

نحوه صادرات مواد غذایی به آمریکا با چالش های زیادی همراه است. به همین دلیل توصیه می کنیم که از کارگزاری های حرفه ای برای صادرات مواد غذایی به آمریکا  کمک بگیرید.

به عنوان مثال شما باید توانایی بالایی در مذاکره تجاری با تاجران آمریکایی برای صادرات مواد غذایی به آمریکا داشته باشد و قادر به مکاتبات رسمی باشید. البته فقط دانستن این موارد کمک کننده نیست شما باید تخصصی بالایی در زبان داشته باشید تا بتوانید ارتباط برقرار کنید.

نحوه صادرات

آشنایی به تمام مجوزهای لازم برای اخذ جهت صادرات مواد غذایی به آمریکا ، تدوین استراتژی برای صادرات مواد غذایی به آمریکا ، تغییر بسته بندی برای صادرات مواد غذایی به آمریکا ، آشنایی با امور گمرکی برای صادرات مواد غذایی به آمریکا ، داشتن حساب ارزی معتبر و آشنایی با امور ترخیص همگی از نکات مهم در نحوه صادرات مواد غذایی به آمریکا می باشد.

شما می توانید برای بهره مندی از تمام این خدمات با کارشناسان ما در پایا تماس حاصل نمایید.

قیمت صادرات

قیمت صادرات مواد غذایی به آمریکا

کشور آمریکا یکی از طرفداران پر و پا قرص بسیاری از محصولات غذای ایرانی مانند پسته، خرما و زعفران می باشد. بسیاری از محصولات غذایی ایرانی در سوپرمارکت های آمریکایی دیده می شود.

اینکه روابط سیاسی و کشور افق های روشنی ندارد نیز نتوانسته روی صادرات برخی کالاها در صادرات مواد غذایی به آمریکا  تاثیر گذار باشد. بنابراین اگر در زمینه صادرات مواد غذایی فعال هستید می توانید امریکا را به عنوان گزینه خوبی برای صادرات مواد غذایی به آمریکا در نظر بگیرید.

برای ازاطلاع از نحوه صادرات مواد غذایی به کانادا با کارشناسان ما تماس بگیرید

قیمت صادرات مواد غذایی به آمریکا به پارامترهای مختلفی بستگی دارد. یکی از این پارامترها میزان باری است که قرار است ارسال کنید. هر چه حجم بار ارسالی شما بیشتر شود بی شک قیمت صادرات مواد غذایی به آمریکا نیز بالاتر خواهد رفت.

برخی از صادرکنندگان مواد غذایی به امریکا ، به جای اینکه صادرات مستقیم را برای صادرات مواد غذایی به آمریکا انتخاب کنند ترجیح می دهند صادرات غیر مستقیم انجام دهند. آن ها می توانند دلایل و منطق خاص خود را داشته باشند. صادرات مواد غذایی به آمریکا به شکل غیر مستقیم مطمئنا هزینه بیشتری برای شما به دنبال خواهد داشت.

شیوه ارسال و حمل و نقل به مقصد موضوع مهم دیگری است که روی قیمت صادرات مواد غذایی به آمریکا تاثیر گذار می باشد. شیوه های مختلف ارسال هوایی صادرات مواد غذایی به آمریکا ، زمینی صادرات مواد غذایی به آمریکا ، دریایی صادرات مواد غذایی به آمریکا  و ریلی وجود دارد.

بخش هایی از مسیر ممکن است بار شما به شیوه ای خاص حمل شود و در بخش های دیگر این شیوه تغییر پیدا کند. به طور کلی گران قیمت ترین شیوه حمل، حمل هوایی برای صادرات مواد غذایی به آمریکا  است. بنابراین شیوه حمل و نقل بار به آمریکا در قیمت صادرات مواد غذایی به آمریکا موثر خواهد بود.

برای اطلاع از هزینه صادرات مواد غذایی به استرالیا   با کارشناسان ما تماس بگیرید

پارامترهای دیگری مانند هزینه بیمه برای صادرات مواد غذایی به آمریکا ، هزینه های گمرکی برای صادرات مواد غذایی به آمریکا ، هزینه اخذ مجوزهای لازم، هزینه بازاریابی، هزینه بسته بندی محصول و هزینه ارسال سمپل برای خریداران همگی در قیمت صادرات مواد غذایی به آمریکا تاثیر گذار می باشد.

شما می توانید برای کاهش قیمت صادرات مواد غذایی به آمریکا و جلوگیری از پرداخت هزینه های گزاف و بیهوده از کارشناسان ما در پایا بخواهید تا در این مسیر شما را یاری و همراهی کنند.

مراحل صادرات مواد غذایی به آمریکا

صادرات مواد غذایی به آمریکا دارای ماحل خاص خود می باشد. یکی از اصول پیروزی در بازار آمریکا در این است که بتوانید نبض بازار را در دست داشته باشید. به همین دلیل اولین مرحله از مراحل صادرات مواد غذایی به آمریکا شامل بازاریابی و تحقیقات بازار در کشور آمریکا می شود.

رقابت شدیدی بین صادر کنندگان مواد غذایی در این کشور وجود دارد بنابراین برای موفق شدن باید تحقیقات مفصلی انجام دهید.

برای اطلاع از شرایط صادرات محصولات سوپرمارکتی  با کارشناسان ما تماس بگیرید

قیمت گذاری محصولات تان برای صادرات به آمریکا از دیگر مراحل مهمی است که باید به دقت طی شود. قیمتی که برای محصولات در نظر گرفته می شود باید قیمتی باشد که از دید ارگان های امریکایی منطقی و تایید شده باشد.

اخذ مجوزهای لازم را برای صادرات مواد غذایی به آمریکا باید جدی بگیرید. سازمان هایی مانند بهداشت، استاندارد، غذا و دارو و جهاد کشاورزی باید مجوزهای لازم را صادر کنند.

 مراحل صادرات

داشتن کارت بازرگانی، اخذ مجوز صادرات مواد غذایی به آمریکا ، بسته بندی محصول، مذاکرات تجاری، ارسال نمونه محصول به خریداران اصلی، عقد قرارداد، ارسال پروفرما، طی کردن امور گمرکی و ثبت سفارش و ترخیص کالا همگی از جمله مهمترین مراحل صادرات مواد غذایی به آمریکا می باشد که در پی هم اجرا می شوند.

دقت داشته باشید که به دلیل تحریم ها ممکن است اجرای برخی مراحل از روند صادرات مواد غذایی به آمریکا با چالش همراه باشد. به همین دلیل توصیه می کنیم که حتما از کارشناسان ما در پایا کمک بخواهید.

برای اطلاع از شرایط صادرات مواد غذایی به اروپا  با کارشناسان ما تماس بگیرید

با تیم ما در تماس باشید

با پر کردن فرم زیر میتوانید از مشاوره رایگان و تماس مشاوران ما بهره مند شوید.

درخواست شما با موفقیت ارسال گردید!
در ارسال درخواست مشکلی رخ داده است. لطفا فرم را به دقت تکمیل نمایید.