انواع زعفران صادراتی

کمتر کسی در جهان است که آوازه زعفران ایران را نشنیده باشد. کشورهای زیادی در جهان خواهان خرید انواع زعفران صادراتی ایران هستند. بیراه نیست که زعفران را طلای ناب می نامند. این محصول کشاورزی تحت شرایط خاصی رشد می کند و در هر کشور و هر اقلیمی امکان رشد ندارد.

رشد و پرورش زعفران بسیار هزینه بر است و فرآیند پاکسازی و فرآوری آن نیز نیاز به مهارت و تخصص و دانش دارد. از این جهت است که زعفران ماده غذایی ارزشمند و گران قیمتی می باشد. 

عرضه انواع زعفران صادراتی این امکان را برای کشور ایران ایجاد نموده تا صرفا تمام اتکای خود را بر صادرات نفت و گاز نگذارد. این منابع روزی به پایان می رسند در حالی که می توان با تکا به بخش کشاورزی و سایر صنایع، چرخه درآمدزایی ملی را توسعه داد.

انواع زعفران صادراتی در اغلب کشورهای جهان طرفدار دارد. از ایرانیانی که در کشورهای دیگر جهان ساکن هستند گرفته تا مردمانی که مقیم کشورهای دیگر هستند و آوازه این محصول را شنیده اند. 

انواع زعفران صادراتی از لحاظ درجه کیفی دارای تنوع بالایی بالایی هستند. میزان رنگ دهی و عطر و کیفیت در انواع زعفران صادراتی متفاوت می باشد و همین موضوع باعث شده تا قیمت انواع زعفران صادراتی نیزشامل تفاوت هایی شود. به طور کلی انواع زعفران صادراتی دارای بهترین کیفیت هستند.

مرغوب ترین زعفران ها را همواره برای صادرات انتخاب می کنند. زعفران به نوعی نماینده محصولات صادراتی ایران می باشد و پرچم ایران را بالا می برد. به همین دلیل صادر کنندگان معمولا مرغوب ترین و بهترین زعفران را برای صادرات انتخاب می کنند.

زعفران که به طلای سرخ معروف است در استان خراسان بیشترین کشت را دارد. از جمله معروف ترین برندهای زعفران صادراتی در ایران، زعفران قائنات است.

اگر بخواهیم تعدادی از پرطرفدارترین و پرفروش ترین انواع انواع زعفران صادراتی را نام ببریم باید از زعفران سوپر نگین، زعفران نگین، زعفران سرگل؛ زعفران پوشال، زعفران دختر پیچ و خامه زعفران اشاره کنیم که به ترتیب معرفی، کیفیت رنگی دهی و عطر آن ها کاهش پیدا می کند.

سرگل زعفران، زعفران فوق ممتاز و زعفران سوپر نگین بیشترین کیفیت را دارند. با نگاهی به ظاهر این زعفران های صادراتی خواهید دانست که چه کیفیتی در پس آن ها نهفته است. برای اطلاع از شرایط صادرات محصولات سوپرمارکتی  با کارشناسان ما تماس بگیرید

ایران در فروش انواع انواع زعفران صادراتی به عنوان قطب شناخته می شود و در فروش زعفران به کشورهای اروپایی سرآمد است. خارجی ها به رغم اینکه در کشورشان زعفران کشت نمی شود و خبری از این محصول کشاورزی نیست حسابی عاشق زعفران آن هم از نوع تمام قرمزش هستند.

فروش بالای زعفران های با کیفیت در کشورهای خارجی تولید کنندگان را بر آن داشته تا در عرضه بهترین نوع زعفران پیش قدم شوند.

این نکته را نباید فراموش کرد که انواع زعفران صادراتی صرفا شامل زعفران سوپر نگین و فوق ممتاز و سرگل نمی شود. زعفران خامه و زعفران دختر پیچ با قیمت اقتصادی تر نیز در دسته زعفران های صادراتی هستند که اغلب به کشورهای حاشیه مانند کشورهای عربی و حتی کشورهای اروپایی صادر می شوند.

انواع زعفران صادراتی از هر نوعی، همین که محصول کشور ایران باشد طرفدار دارد.

شرکت پایا یکی از قوی ترین شرکت های ایرانی در زمینه صادرات محصولات غذایی می باشد. شما می توانید برای صادرات و فروش انواع زعفران صادراتی از صفر تا صد از کارشناسان خبره ما در این مجموعه کمک بگیرید. برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با کارشناسان ما در تماس باشید.

بهترین برند زعفران صادراتی

افرادی که به دنبال خرید بهترین و مرغوب ترین زعفران هستند هیچ گاه به زعفران های فله ای و دستفروش ها اعتماد نمی کنند. چه بسا افرادی که با خرید زعفران از برندهای بی نام و نشان و یا خرید زعفران فله ضررهای هنگفتی را تجربه کرده اند. این موضوع در مورد خرید زعفران صادراتی نیز صدق می کند.

افرادی که در آن سر دنیا زندگی می کنند و به دنبال خرید زعفران مرغوب هستند معمولا سراغ از بهترین برند زعفران صادراتی می گیرند. بعد از چند بار آزمون و خطا میتوان به راحتی بهترین برند زعفران صادراتی را تشخیص داد.

هر برند ادعا دارد که ما در کار خود بهترین هستیم اما آنچه که عالی بودن یک برند را در تولید زعفران نشان می دهد، کیفیتی است که به خریداران عرضه می دارد. تامین کردن خواسته و نیاز خریداران زعفران آن چیزی است که باعث می شود مهر بهترین بودن را روی یک زعفران بزنیم. 

اما از کجا باید بهترین برند زعفران صادراتی را شناسایی کنیم؟ بهترین برند زعفران صادراتی اغلب دارای بسته بندی های استاندارد و شیک می باشد. در نتیجه قبل از اینکه بخواهیم سراغ کیفیت خود زعفران برویم باید به بسته بندی آن دقت کنیم. مقداری هوا و رطوبت کافی است تا باعث شود زعفران درون بسته بندی نم بکشد و کیفیت خود را از دست بدهد.

به همین دلیل است که باور داریم بهترین برند زعفران صادراتی، دارای بسته بندی های استاندارد و مقاوم می باشد. این بسته بندی ها نه تنها شیک و چشم نواز هستند و حسابی مخاطب پسند می باشند، بلکه از نفوذ غبار، نور خورشید، حرارت، رطوبت و آلودگی به درون بسته بندی جلوگیری به عمل می آورند.

بعد از باز کردن بسته بندی، عطر خوش زعفران خشک و ترد درون بسته بندی مشام شما را پر خواهد کرد.

از دیگر ویژگی های بهترین برند زعفران صادراتی می توان به سابقه فعالیت آن اشاره کرد. برندهای خوشنام و شناخته شده ایرانی معمولا دارای دهه ها سابقه درخشان می باشند. این بدان معنا نیست که برندهای تازه کار خوب نیستند اما می توان به جرات این موضوع را تایید کرد که بهترین برند زعفران صادراتی دارای سابقه ای طولانی می باشد.

ماندگار شدن در این بازار کار راحتی نیست و اگر برندی توانسته برای دهه ها در این بازار فعالیت کند یعنی پارامترهای کیفی تولید زعفران را رعایت کرده و محصولی مرغوب به دست مشتری رسانده است. به عنوان مثال برند توکلی به عنوان بهترین برند زعفران صادراتی ایران دارای بیش از هشت دهه سابقه درخشان می باشد.

استفاده از مواد اولیه سالم و بهداشتی از دیگر مواردی است که بهترین برند زعفران صادراتی رعایت می کند. بسیار مهم است زعفرانی که به عنوان زعفران صادراتی به دست مشتری می رسد از مواد اولیه درجه یک تولید شده باشد و هیچ گونه رنگ مصنوعی و مواد افزودنی غیرمجاز به آن اضافه نشده باشد.

رنگ زیبا و چشم نواز زعفران باید از خودش باشد و هیچ گونه ماده رنگ دهنده ای نباید در آن دخیل شده باشد. اینگونه است که یک برند به بهترین برند زعفران صادراتی تبدیل می شود. 

تنوع در محصولات از دیگر ویژگی های بهترین برند زعفران صادراتی است. ارائه انواع زعفران صادراتی در بسته بندی های متنوع و با قیمت های متفاوت می تواند راز جذب مشتری باشد. خوب است که یک برند آن هم یک برند صادراتی، تنوع بالایی از زعفران را در سبد محصولات خود جای دهد.

زعفران سر گل، زعفران سوپر نگین و زعفران ممتاز از جمله زعفران هایی هستند که بیشترین محبوبیت را دارند و معمولا در بسته بندی های کریستالی، فلزی، خاتم، چوبی معرق کاری شده و پاکت های مقوایی عرضه می شوند. برای اطلاع از صادرات مواد غذایی به استرالیا  با کارشناسان ما تماس بگیرید

بهترین برند زعفران صادراتی به هیچ عنوان رشته های شکسته و بی کیفیت زعفران را درون بسته بندی جای نمی دهد. به عقیده بهترین برند زعفران صادراتی، لیاقت مصرف کنندگانی که محصولات ایرانی را بر می گزینند، بهترین هاست.

به همین دلیل استفاده از رشته های سالم و درجه یک درون بسته بندی های زعفران صادراتی را می توان از ویژگی های بهترین برند زعفران صادراتی دانست.

بهترین برند زعفران صادراتی، زعفران را تحت آزمایش های کیفی دقیق قرار می دهد. بسیار مهم است که محصولی مانند زعفران در آزمایشگاه های مواد غذایی مورد تست و آزمایش قرار گیرد و از فیلترهای بهداشتی عبور کند. استفاده از دستگاه های مکانیزه و دخالت دادن کمترین نیروی انسانی در روند تولید زعفران نیز از دیگر ویژگی های بهترین برند زعفران صادراتی می باشد.

عطر دهی عالی، بهره مندی از رنگ طبیعی و فوق العاده، استفاده از رشته های درشت و با کیفیت، خشک بودن و ترد بودن زعفران، تنوع در حجم بسته بندی ها، قیمت مناسب و مشتری پسند و پر فروش بودن و سابقه طولانی همگی از ویژگی های بهترین برند زعفران صادراتی می باشد.

اگر بخواهیم تعدادی از بهترین برندهای زعفران صادراتی در ایران را معرفی کنیم باید اشاره ای به برندهای زعفران توکلی، زعفران سحرخیز، زعفران قائنات، زعفران بهرامن، زعفران شاهسوند و زعفران مصطفوی داشته باشیم که همگی در لیست بهترین ها قرار دارند.

زعفران صادراتی قائنات

اگر از ایرانیان بپرسید که معروف ترین زعفران چیست معمولا از زعفران قائنات نام می برند. زعفران صادراتی قائنات یکی از پر فروش ترین و محبوب ترین انواع زعفران های ایرانی می باشد.

این زعفران در استان خراسان کشت می شود و دارای اصالتی دیرینه می باشد. از مهمترین ویژگی های زعفران صادراتی قائنات می توان به کیفیت فوق العاده آن اشاره کرد. زعفران صادراتی قائنات در بسته بندی های بسیار شیک و مشتری پسند ارائه می شود. برای اطلاع از  صادرات مواد غذایی به کانادا  با کارشناسان ما تماس بگیرید

اگر بخواهیم تعدادی از مهمترین ویژگی های زعفران صادراتی قائنات را نام ببریم باید به عطر شیرین و اصیل این زعفران اشاره کنیم. دقت داشته باشید که زعفران صادراتی قائنات دارای طعم شیرین نیست بلکه عطری شیرین دارد. طعم اصیل زعفران تلخ است و این موضوع در مورد زعفران صادراتی قائنات نیز صدق می کند

زعفران صادراتی قائنات فاقد هر گونه ماده افزودنی و رنگ های مصنوعی می باشد. بنابراین خیال تان ار بابت طبیعی بودن رنگ زعفران آسوده باشد. رشته های این زعفران به هیچ عنوان براق نیست و دارای ظاهری کاملا طبیعی می باشد. 

زعفران صادراتی قائنات شامل زعفران سرگل، زعفران سوپر نگین و زعفران ممتاز می شود. زعفران صادراتی قائنات در جهان شماره یک است و نمی توان به این سادگی ها با آن به رقابت پرداخت.

زعفران صادراتی سحرخیز

زعفران یکی از ارزشمندترین ماده های غذایی است که در طبخ انواع کیک، دسر، غذاهای سنتی ایرانی، بستنی و شیرینی استفاده می شود. از زعفران می توان به عنوان دمنوش و جوشانده برای مصارف دارویی و تسکین دهندگی نیزاستفاده کرد.

برندی سحرخیز یکی از شناخته شده ترین و معتبر ترین برندهایی است که در زمینه تولید انواع زعفران های صادراتی فعال می باشد. زعفران صادراتی سحرخیز را می توان گزینه ای عالی برای آن دسته از افراد دانست که در شناخت بهترین زعفران دچار مشکل هستند.

شما می توانید با خرید زعفران صادراتی سحرخیز، در مورد اصل بودن زعفران اعتماد کامل داشته باشید. کیفیت زعفران صادراتی سحرخیز به قدری بالاست که می توانید چشم بسته این برند را خریداری نمایید. این برند در انتخاب بسته بندی نیز بسیار خوش سلیقه عمل کرده و سعی در جلب رضایت حداکثری مشتریان داشته است.

زعفران صادراتی بهرامن

زعفران صادراتی بهرامن معمولا از بسته بندی های لاکچری و مشتری پسند برای زعفران استفاده می کند. این برند یکی از شناخته شده ترین برندهای ایرانی می باشد که در زمینه تولید انواع زعفران صادراتی سرآمد است.

توان رقابتی این برند بسیار بالاست چرا که تست های کنترل کیفی دقیقی را برای آزمایش و سنجش کیفیت زعفران اعمال می کند و از طرفی بسته بندی های فوق العاده شیکی را در نظر می گیرد.

شما می توانید زعفران صادراتی بهرامن را در انواع شیشه ای، پاکتی، بسته بندی چوبی و خاتم و فلزی با طرح های جذاب و دلربا خریداری کنید. به عقیده بسیاری از خریداران زعفران صادراتی بهرامن از بوی عطر خوش و اصیل آن قابل شناسایی می باشد.

یکی از رمزهای پیروزی و موفقیت زعفران صادراتی بهرامن را می توان در نظر گرفتن بسته بندی شیک،استفاده از رشته های سالم و ضخیم و عطر و رنگ فوق العاده زعفران دانست.

بسته بندی زعفران صادراتی

بسته بندی زعفران صادراتی تاثیر زیادی در نرخ فروش آن دارد. بسیاری از خریداران از روی بسته بندی زعفران آن را انتخاب می کنند. این افراد اغلب قصد هدیه دادن زعفران را دارند و یا قصد دارند آن را به عنوان یک پیکش به فردی خاص تقدیم کنند. بسته بندی زعفران صادراتی علاوه بر این که باید دارای سطح بهداشت بالایی باشد باید غیر قابل نفوذ باشد. برای اطلاع از  صادرات مواد غذایی به آلمان با کارشناسان ما تماس بگیرید

این بسته بندی باید در برابر نفوذ غبار، آلودگی و رطوبت مقاوم باشد و کیفیت زعفران را حفظ کند. از طرفی زیبایی بسته بندی زعفران صادراتی نیز حائز اهمیت می باشد. بسته بندی زعفران صادراتی را معمولا از جنس مخمل، چوب معرق کاری شده، بسته بندی های میناکاری، بسته بندی های فلزی، کریستالی، خاتم کاری و بسته بندی های پاکت مقوایی انتخاب می کنند.

این بسته بندی ها حاوی نمادهای زیبایی از فرهنگ و اصالت ایرانی هستند و جلوه هنری جذابی دارند.

صادرات زعفران از ایران

اگر بخواهیم چند مورد از پر سودترین محصولات صادراتی ایران را نام ببریم باید از زعفران یادی کنیم. صادرات زعفران از ایران یکی از سودآورترین اقداماتی است که شرکت های ایرانی انجام می دهند. زعفران از جمله محصولات غذایی محسوب می شود که در هر کشوری پیدا نمی شود.

روند کشت و برداشت این محصول بسیار دشوار است و دانش و تجربه و تخصص آن نزد ایرانیان می باشد. از طرفی اقلیم فوق العاده ایران این اجازه را به تولید کنندگان داده تا بتوانند موفق به تولید بهترین زعفران جهان شوند و اقدام به صادرات زعفران از ایران نمایند.

صادرات زعفران از ایران همچون صادرات سایر مواد غذایی دارای روند خاص خود می باشد. برای صادرات زعفران از ایران باید مراحل مشخصی طی شود. این مراحل باید طبق قانون طی شود و مطابق با استانداردهای کشور مقصد باشد. یکی از مهمترین مراحلی که در روند صادرات زعفران از ایران صورت می پذیرد تحقیقات بازار است.

بررسی اوضاع بازار و نرخ تقاضا در کشورهای مقصد از جمله اقداماتی است که در روند صادرات زعفران از ایران باید انجام شود. بسیار مهم است که شما در زمینه تحلیل بازار، بازاریابی، تحقیقات بازار، قیمت گذاری و در دست گرفتن بازار قوی عمل کنید.

از دیگر موارد مهم که در روند صادرات زعفران از ایران باید به آن توجه شود، بسته بندی زعفران است. بسته بندی زعفران باید به گونه ای باشد که توجه مخاطبان را به خود جلب کند و باعث افزایش فروش زعفران شود. این بسته بندی باید از کیفیت زعفران محافظت نماید. برای اطلاع از  صادرات مواد غذایی به انگلستان با کارشناسان ما تماس بگیرید

به عنوان مثال جلوگیری از نفوذ غبار، رطوبت و آلودگی به درون بسته بندی زعفران از ویژگی های یک بسته بندی عالی است. اما ویژگیهای کیفی در کنار ویژگی های ظاهری هستند که می توانند منجر به فروش بالای زعفران صادراتی شوند. در نتیجه بسیار مهم است که بسته بندی زعفران صادراتی شیک و زیبا باشد و توجه مخاطب را در وهله نخست جلب کند.

برای صادرات زعفران از ایران باید انواع زعفران ها را در لیست محصولات خود جای دهید تا سلیقه و بودجه تمام خریداران در نظرگرفته شود و بتوانید سهم بزرگ تری از بازار را به چنگ آورید. ارائه گواهی استاندارد، تست های آزمایش کیفی، داشتن گواهی بهداشت، ارائه کارت بازرگانی، صورت بندی عدل و انجام امور گمرکی و ترخیص از دیگر مراحلی است که در روند صادرات زعفران از ایران انجام می شود.

از آنجایی که بسیاری از تولیدکنندگان با این روند نا آشنا هستند، می توانید از خدمات صادرات زعفران از ایران در شرکت های کارگزار استفاده کنید. مجموعه پایا به عنوان یکی از قوی ترین مجموعه های خدمات دهنده در زمینه صادرات زعفران از ایران می باشد که بهترین مشاوره را در این راستا به شما عزیزان عرضه می دارد.

زعفران سرگل صادراتی ممتاز

بی شک لقب محبوب ترین نوع از زعفران را می توان به زعفران سرگل صادراتی ممتاز داد. این نوع زعفران تماما دارای شاخه های قرمز رنگ می باشد و بخش بسیار کمی از خامه را نیز به همراه دارد که اساسا قابل تشخیص نیست. ایران مهد این ادویه گران بها می باشد و در تولید مرغوب ترین نوع زعفران پیش قدم است.

زعفران سرگل صادراتی ممتاز را معمولا به عنوان هدیه ای گرانبها پیشکش می کنند. این نوع زعفران دارای قیمت بالایی می باشد و خلوص آن بسیار زیاد است. زمانی که زعفران سرگل صادراتی ممتاز را طبخ می کنید و دم می دهید متوجه رنگ درخشان و سرخ رنگ آن به همراه عطر سرمست کننده اش می شوید.

زعفران سرگل صادراتی ممتاز بی شک برای ایرانیان خارج از کشور یادآور خاطرات شیرین و دلپذیری خواهد بود که در ایران داشتند و عطر وطن را به همراه دارد.

زعفران سرگل صادراتی ممتاز دارای بیشترین قدرت رنگ دهی می باشد. این زعفران دارای رشته های طویل و سالم می باشد و در نگاه اول توجه هر بیننده ای را به خود جلب می کند. تارهای این نوع زعفران به هیچ عنوان به هم نمی چسبند و دارای ظاهری یکدست و شیک می باشند.

بسیاری از برندها با قرار دادن زعفران سرگل صادراتی ممتاز در سبد محصولات خود این نوع زعفران را به خریداران عرضه می دارند و با سود خوبی نیز آن را به فروش می رسانند.

زعفران سرگل صادراتی

اگر بخواهیم پر مصرف ترین و محبوب ترین نوع زعفران در  بین مردم جهان را معرفی کنیم باید بگوییم که این زعفران، زعفران سرگل صادراتی است. زعفران سرگل صادراتی را در انواع ممتاز، سر قلم و سر ریشه عرضه می کنند که هر کدام از لحاظ درجه کیفی و میزان قیمت متفاوت از یکدیگر هستند.

برخی افراد حسابی عاشق زعفران هستند و هر نوع آن را خوب می شناسند. به عنوان برای آن ها مهم است که حتما زعفران سرگل صادراتی ممتاز را خریداری کنند.

زعفران سرگل صادراتی نوعی زعفران تمام قرمز است. بنابراین هیچ کدام از بخش های آن زرد و نارنجی نیست. این زعفران مرغوب ترین و اعلا ترین نوع زعفران می باشد و اگر بخواهیم صادق باشیم باید بگوییم که تشخیص مرغوب بودن آن کار هر کسی نیست. در نتیجه اگر قصد خرید زعفران سرگل صادراتی را دارید باید سراغ برندهای معتبر بروید. 

زعفران سرگل صادراتی دارای خواص زیادی می باشد. از درمان افسردگی گرفته تا تقویت معده و دیگر خواصی که هر کدام می تواند برای سلامت جسم و روح انسان ها مفید باشد. با استفاده از زعفران می توان بهترین و خوش طعم ترین دسرها و غذاهای ایرانی را طبخ نمود.

به همین دلیل بسیاری از افرادی که ساکن خارج از کشور هستند صرفا به دنبال خرید زعفران سرگل صادراتی می باشند. این محصول بسیار پر فروش است و دارای محبوبیت زیادی در بین ایرانی های خارج از کشور می باشد.

زعفران سوپر نگین صادراتی

افرادی که سلیقه بالایی دارند و به خرید هر نوع زعفرانی رضایت نمی دهند معمولا سراغ زعفران سوپر نگین صادراتی درجه یک می روند. زعفران سوپر نگین صادراتی درجه یک همچنین یک انتخاب خوب به عنوان هدیه ای لاکچری می باشد.

بسیاری از افرادی که قصد دارند زعفران را به عنوان یک پیشکش ارزشمند هدیه دهند، زعفران سوپر نگین صادراتی درجه یک را انتخاب می کنند چرا که در کیفیت نظیر ندارد. از روی ظاهر این زعفران می توان به کیفیت فوق العاده آن پی برد.

رشته های این زعفران فوق العاده سالم، درشت و ضخیم هستند و از لحاظ کیفیت عطر و طعم و رنگ می توان گفت که زعفران سوپر نگین صادراتی واقعا بی رقیب است.

زعفران نگین صادراتی درجه یک

زعفران شناس های حرفه ای به خوبی می دانند که چه تفاوتی بین زعفران نگین صادراتی درجه یک و زعفران سرگل وجود دارد. زعفران نگین صادراتی درجه یک بر خلاف زعفران سرگل دارای رشته های صاف و درست می باشد. در این زعفران خبری از رشته های به هم متصل و چند شاخه ای نیست.

در نتیجه وقتی به ظاهر زعفران نگین صادراتی درجه یک نگاه می کنید متوجه خواهید شد که با یک محصول اعجاب انگیز و فوق العاده طرف هستید. برای اطلاع از صادرات مواد غذایی به اروپا  با کارشناسان ما تماس بگیرید

قیمت زعفران نگین صادراتی درجه یک بیش از سایر زعفران ها می باشد. این زعفران صادراتی حتی از زعفران سرگل نیز گران قیمت تر می باشد چرا که دارای عطر بسیار قوی و خوشی می باشد. عطری که زعفران نگین صادراتی درجه یک دارد را هیچ کدام از دیگر زعفران ها دارا نیستند.

در نتیجه اگر می خواهید در خرید زعفران سنگ تمام بگذارید و مرغوب ترین نوع آن را انتخاب کنید بدون ذره ای تردید، زعفران نگین صادراتی درجه یک را انتخاب کنید.

بسته بندی زعفران پوشال صادراتی

ممکن است تصور کنید زعفران پوشال به عنوان یک زعفران صادراتی شناخته نمی شود اما حقیقت این است که زعفران از هر نوعش طلاست و دارای ارزش بالایی می باشد. چه از لحاظ غذایی و چه از لحاظ ارزش مادی.

با نگاهی به بسته بندی زعفران پوشال صادراتی متوجه خواهید شد که این نوع از زعفران نیز محبوبیت بالایی دارد چرا که در بسته بندی های بسیار شیک و چشم نواز آماده سازی می شود.

در زعفران پوشال از خامه و کلاله زعفران استفاده شده است که انتهایی ترین بخش زعفران هستند با این حال دارای عطر فوق العاده ای می باشد. البته قیمت کمتری هم دارد. زعفران خامه معمولا اعتماد خریداران را به میزان بیشتری جلب می کند چرا که احتمال تقلبی بودن آن به مراتب کمتر از زعفران سرگل و زعفران نگین می باشد. برای اطلاع از شرایط صادرات محصولات غذایی با کارشناسان ما تماس بگیرید

انواع زعفران های درجه یک، درجه دو و درجه سه در قالب بسته بندی زعفران پوشال صادراتی عرضه می شوند.

اگر نگاهی به بسته بندی زعفران پوشال صادراتی بیندازید خواهید دید که این زعفران نیز همانند زعفران های سوپر ممتاز و سرگل در بسته بندی های شیک و با اصالت آماده سازی می شوند. تنها تفاوتی که وجود دارد این است که بسته بندی های لاکچری را معمولا برای زعفران پوشال در نظر نمی گیرند چرا که از لحاظ اقتصادی دارای توجیه نیست.

بسته بندی زعفران پوشال صادراتی معمولا شبیه به همان بسته بندی هایی است که در ایران آماده سازی می شوند. این بسته بندی ها از نور خورشید و رطوبت و غبار محفوظ هستند و دارای مقاومت بالایی در برابر نفوذ آلودگی و خراب شدن می باشند.

بسیار مهم است که بسته بندی زعفران پوشال صادراتی همچون سایر زعفران ها مشتری پسند باشد و مورد محبوبیت خریداران قرار گیرد. این بسته بندی باید کاملا بهداشتی باشد.

یکی از مهمترین نکاتی که خریداران در زمان خرید زعفران صادراتی به آن توجه می کنند بهداشتی بودن زعفران است. هر چه این بسته بندی بهداشتی تر باشد، نشان از اعتبار بیشتر برند و کیفیت بیشتر زعفران دارد.

پودر زعفران صادراتی

پودر زعفران صادراتی به اندازه انواع زعفران ها محبوب است. پودر زعفران صادراتی شیوه استفاده ساده تری دارد به همین دلیل محبوبیت بیشتری نسبت به انواع دیگر زعفران دارد. بسیاری از مصرف کنندگان زعفران ترجیح میدهند به جای اینکه زعفران را در خانه بسابند، آن را به صورت پودری خریداری کنند.

پودر زعفران صادراتی دارای عطر بیشتری نسبت به سایر زعفران ها می باشد و معمولا حاوی بخش های مختلف زعفران است. به همین دلیل است که خرید پودر زعفران صادراتی از لحاظ اقتصادی به صرفه می باشد. پودر زعفران صادراتی را معمولا در شیشه های کریستالی و بلوری عرضه می کنند. این شیشه ها کاملا شفاف و ضد ضربه هستند و جلوه زیبایی دارند.

بسیاری از برندها در زمینه عرضه پودر زعفران صادراتی فعال هستند بنابراین امکان خرید انواع پودر زعفران صادراتی از برندهای مختلف ایرانی وجود دارد.

اسپری زعفران صادراتی درجه یک

حتما دیده اید که برخی آشپزهای حرفه ای از اسپری زعفران استفاده می کنند. استفاده از اسپری زعفران می تواند مزایای زیادی به همراه داشته باشد. جلوگیری از هدر رفتن زعفران یکی از دلایلی است که باید از اسپری استفاده کرد.

با استفاده از اسپری زعفران می توان جلوی هدر رفتن این طلای سرخ و ارزشمند را گرفت و به اندازه از زعفران در غذا استفاده کرد.

بسیاری از مواقع هدف از استفاده زعفران ایجاد تزئین در غذا می باشد. در این شرایط استفاده از اسپری زعفران می تواند بسیار کمک کننده باشد. استفاده از زعفران خشک می تواند دردسرهای زیادی به همراه داشته باشد در حالی که کار کردن با اسپری زعفران بسیار راحت است.

به همین دلیل است که نرخ فروش اسپری زعفران صادراتی درجه یک نیز بالاست. این محصول به عنوان یکی از محصولات زعفران در سبد محصولات صادراتی برندها قرار دارد.

از جمله ویژگی های مثبتی که اسپری زعفران صادراتی درجه یک دارا می باشد این است که امکان بهره وری از زعفران را حدود پنج برابر بیشتر می کند. از طرفی هیچ گونه ماده شیمیایی و عناصر افزودنی در آن استفاده نشده و به دلیل تک فاز بودن، زعفران درون آن ته نشین نمی شود.

با استفاده از اسپری زعفران صادراتی درجه یک می توان استفاده از زعفران را در غذاها سرعت بخشید و به راحتی از این محصول بیشترین بهره را برد. شما می توانید برای بهره مندی از خدمات صادرات زعفران در ایران از مجموعه پایا کمک بگیرید. برای کسب اطلاعات بیشتر کافیست با کارشناسان ما در تماس باشید.