خیارشور صادراتی پایه ثابت چاشنی های میز غذا است. این چاشنی خوشمزه و ترد در انواع صادراتی توسط برندها به تولید می رسد و به کشورهای مختلف در سراسر جهان صادر می شود. یکی از ویژگی های خیارشور که آن را به محبوبیت زیادی بین خریداران و مصرف کنندگان رسانده است، تردی بودن و شوری دلچسب این چاشنی می باشد.

بسته بندی خیار شور صادراتی

بسیار مهم است که بسته بندی خیار شور صادراتی به گونه ای باشد که بیشترین محافظت را از محتویات درون بسته بندی به عمل آورد. بسته بندی خیار شور صادراتی معمولا از نوع شیشه ای می باشد. بسته بندی های شیشه ای به گونه ای هستند که اجازه دیده شدن محتوای درون شیشه را به خریداران می دهند.

بنابراین خریداران می توانند سالم بودن خیارشورها، خوش رنگ بودن خیارشورها و شفاف بودن آب خیارشور را خوب بررسی کنند. بسیار مهم است که خریداران بتوانند محتویات درون بسته بندی خیارشور را رویت کنند.

البته این موضوع همیشه صادق نیست. بسیاری از مواقع برندهای مختلف برای جلوگیری از شکستن شیشه و آسیب دیده آن و البته کم کردن هزینه های حمل و نقل و مراقبت از محتویات درون بسته بندی، از بسته بندی های وکیوم برای بسته بندی خیار شور صادراتی استفاده می کنند.

بسته بندی های وکیوم دارای ایمنی بالایی هستند و به هیچ عنوان در مسیر دچار شکستگی و این دست آسیب ها نمی شوند. برای اطلاع از شرایط صادرات محصولات غذایی با کارشناسان ما تماس بگیرید

یکی از انواع بسته بندی خیار شور صادراتی، بسته بندی کنسروی است. بسیاری از مواقع تولید کننده برای بالا بردن تاریخ انقضای خیارشور و بالا بردن مدت زمان نگهداری و کیفیت آن، این محصول را به صورت کنسروی بسته بندی می کنند. بسته بندی کنسروی دارای مقاومت بالایی در برابر ضربه و فشار می باشد و در شرایط سخت و حمل و نقل دوام بالایی دارد.

این نوع از بسته بندی در برابر سرما و گرما نیز مقاوم است با این حال یک عیب دارد و آن هم این است که محتویات درون بسته بندی قابل رویت نیست.

با این حال بسیاری از خریداران ترجیح می دهند خیارشور کنسروی را خریداری کنند چرا که این نوع خیارشور توسط برندهای مطرح و معتبری مانند یک و یک عرضه می شود و شناخته شده بودن یک برند کافیست تا خریداران برای خرید محصولات آن چشم بسته اقدام کنند.

مواد اولیه مورد استفاده در بسته بندی خیار شور صادراتی وکیوم از نوع پلیمرهای مات و انعطاف پذیرمی باشد. این بسته بندی ها از نوع ایستاده هستند و معمولا بخش کوچکی از محتویات درون بسته بندی را نمایش می دهند. اما نکته مثبتی در مورد این نوع بسته بندی خیار شور صادراتی وجود دارد و آن زیبایی ظاهری آن است.

بسیاری از خریداران در وهله نخست به زیبایی ظاهری بسته بندی نگاه می کنند. این موضوع در مورد بسته بندی خیار شور صادراتی نیز صدق می کند. از طرفی بسته بندی خیار شور صادراتی پاکتی دارای وزن کمی می باشد و بر خلاف بسته بندی های شیشه ای دارای حمل و نقل راحتی است. به همین دلیل است که بسته بندی خیار شور صادراتی از نوع پاکتی بسیار محبوب می باشد.

بسیار مهم است که روی بسته بندی خیار شور صادراتی، لیبل مخصوص چسبانده شده باشد. این لیبل باید در بر دارنده اطلاعات مهم محصول باشد و جزئی ترین اطلاعات روی آن درج شده باشد. بدون وجود این لیبل اساسا بسته بندی خیار شور صادراتی مورد تایید نخواهد بود. خریداران بعد از بررسی نوشته های این لیبل برای خرید خیارشور اقدام می کنند.

نکات مهمی که در مورد بسته بندی خیار شور صادراتی وکیوم وجود دارد این است که این پاکت ها باید دارای ضخامت مطلوبی باشند تا هیچ گونه رطوبت، آلودگی و غبار به درون بسته بندی نفوذ نکند. دارا بودن پلمپ ایمن و مقاوم این امکان را ایجاد می کند تا بسته بندی خیار شور صادراتی در مسافت های طولانی حمل شود بدون اینکه از لحاظ کیفی دچار ذره ای افت شود.

تنوع در رنگ، تنوع در طراحی روی بسته بندی، تنوع در ضخامت و تنوع در ابعاد از جمله ویژگی هایی است که در مورد بسته بندی خیار شور صادراتی وجود دارد. این بسته بندی ها با بهترین مواد پلیمری درجه یک از گرید 1 تا 3 تولید می شود و دارای قابلیت چاپ می باشد.

به طور کلی بهترین بسته بندی خیار شور صادراتی، نوعی از بسته بندی است که مشتری پسند باشد و کیفیت خیار شور را حفظ کند. از طرفی این بسته بندی نباید باعث بالا رفتن بی دلیل قیمت محصول شود. 

انواع خیارشور ویژه صادراتی

بدون وجود خیارشور نه هیچ ساندویچی مزه دلخواه را دارد و نه هیچ پیش غذایی تکمیل است. خیارشور به عنوان یکی از خوشمزه ترین چاشنی ها در کنار انواع غذاها استفاده می شود. به همین دلیل مصرف آن در جهان با نرخ بسیار بالایی همراه است.

با این تفاوت که خیارشورهای ایرانی دارای طعم و عطر و مزه دیگری می باشد. این موضوع را ایرانیانی که خیارشورهای خارجی را مزه کرده اند به خوبی درک می کنند. انواع خیارشور ویژه صادراتی ایران دارای تردی به خصوصی می باشد و شوری آن به اندازه می باشد.

اگر قصد دارید در زمینه صادرات انواع خیارشور فعالیت داشته باشید خوب است که با انواع خیارشور ویژه صادراتی آشنایی پیدا کنید. شما می توانید تنوع بالایی از خیارشورهای صادراتی را در سبد محصولات صادراتی تان قرار دهید.

مشتریان خیارشور انواع مختلفی از خیارشور را با طعم و اندازه های مختلف می پسندند و بی شک تنوعی که شما در انواع خیارشور ویژه صادراتی ایجاد می کنید می تواند زمینه ساز بالا رفتن نرخ فروش محصولات تان شود. برای اطلاع از صادرات مواد غذایی به اروپا  با کارشناسان ما تماس بگیرید

انواع خیارشور ویژه صادراتی در سایزهای ریز و درشت عرضه می شود. برخی از خیارشورهای صادراتی دارای ابعاد بزرگتر هستند. این خیارشورها معمولا راهی رستوران ها می شوند. بسیاری از فروشگاه های غذا از خیارشورهای ویژه برای ارائه غذا و ساندویچ استفاده می کنند.

در حالی که انواع خیارشور ویژه صادراتی با خیارشورهای کوچکتر را معمولا برای مصرف روزانه در کنار غذا استفاده می کنند. در واقع سایز و ابعاد خیارشورهای استفاده شده در بسته بندی تعیین کننده نوع کاربرد آن می باشد.

خیارشورهای سکه ای یکی از پرطرفدارترین انواع خیارشور ویژه صادراتی هستند که انواع سرکه ای و نمکی عرضه می شوند و معمولا با چاشنی هایی همچون فلفل، سیر و شوید و سبزی همراه می شوند.

برخی از انواع خیارشور ویژه صادراتی از نوع درسته هستند و برخی دیگر از نوع خرد شده می باشند. انواع خیارشور ویژه صادراتی خرد شده معمولا به صورت حلقه ای برش داده می شود و درون بسته بندی آماده سازی می شود.

این نوع خیارشور را معمولا به عنوان نوعی ترشی استفاده می کنند. خیارشورهای خرد شده دارای مصرف راحت تری هستند و نرخ فروش آن ها بسیار بالاست.

نوع دیگری از انواع خیارشور ویژه صادراتی، خیارشورهای کنسروی است که در بسته بندی های کنسروی عرضه می شوند. این نوع از خیارشور صادراتی دارای دوام و ماندگاری بالایی می باشد.

یکی از برندهای مطرحی که در این زمینه فعال می باشد، برند یک و یک است. شما نیز می توانید برای صادرات خیار شور در انواع کنسروی اقدام کنید البته به شرطی که قبل از آن تحلیل های بازار را انجام دهید.

انواع خیارشور ویژه صادراتی در انواع شور و سرکه ای عرضه می شود. برخی از انواع خیارشور ویژه صادراتی از نوع سرکه ای هستند. این نوع خیارشورها دارای طعم ترشی هستند چرا که در سرکه قرار دارند.

اگر عاشق طعم ترشی هستید و می خواهید از خیارشور به عنوان نوعی ترشی استفاده کنید می توانید سراغ خرید انواع خیارشور ویژه صادراتی سرکه ای بروید. در غیر اینصورت انواع خیارشور ویژه صادراتی شور نیز گزینه خوبی برای خرید می باشند.

برخی از انواع خیارشور ویژه صادراتی در دبه های بزرگ عرضه می شوند. مجموعه های مختلف که در زمینه تولید و عرضه خیارشور فعال هستند، انواع انواع خیارشور ویژه صادراتی را در بسته بندی های بزرگ به صورت عمده نیز عرضه می کنند. این بسته بندی ها دارای حجم زیادی هستند و به سفارش برخی فروشگاه ها و رستوران ها صادر می شوند.

معمولا برای صادر کردن این حجم از خیارشور نیاز به گرفتن سفارش می باشد. خیارشورهایی که در بسته بندی های بزرگ عرضه می شوند معمولا دارای طعم و عطر محلی هستند و تردی خوبی دارند. برای اطلاع از صادرات مواد غذایی به استرالیا  با کارشناسان ما تماس بگیرید

بسیار مهم است که در تولید انواع خیارشور ویژه صادراتی از فناوری های نوین و دستگاه های مکانیزه استفاده شده باشد. از فرآوری خیارشور گرفته تا بسته بندی آن باید توسط دستگاه ها و ماشین آلات انجام شود. منطقی نیست که در تولید این محصول از نیروی انسانی استفاده شود.

چرا که معمولا حجم خیارشور صادراتی بسیار بالا می باشد و همین موضوع کارخانه ها را مجاب می کند تا از ماشین های پیشرفته و دستگاه های به روز برای تولید انواع خیارشور ویژه صادراتی استفاده کنند. اینگونه سطح بهداشت نیز بسیار بالا خواهد بود که منجر به رضایت بیشتر مشتری ها خواهد شد.

انواع خیارشور ویژه صادراتی به کشورهای مختلفی در جهان صادر می شود. خیارشورهای ایرانی دارای محبوبیت بالایی هستند. خیارشورهای ایرانی بسیار ترد هستند، بافت لطیفی دارند، خوش عطر می باشند و دارای بهترین کیفیت و مزه خوبی هستند.

به همین دلیل است که میزان صادرات انواع خیارشور ویژه صادراتی ایران در جهان بسیار بالاست. کشورهایی مانند ترکیه، عراق، امارات، کانادا، روسیه، آمریکا و انگلیس از جمله کشورهایی هستند که صادرات خیارشور به آنها صورت می پذیرد.

خیارشور ویژه صادرات همدان

در بین انواع خیارشورهای ایرانی، خیارشور همدان طعم و مزه دیگری دارد. برندهای زیادی در زمینه تولید و عرضه خیارشورهای صادراتی فعال هستند با این حال هیچ کدام به پای خیارشور ویژه صادرات همدان نمی رسند.

از خیارشور ویژه صادرات همدان به عنوان چاشنی در کنار غذاها، برای تهیه سالاد، برای تهیه انواع سس ها، برای تهیه ساندویچ و انواع غذاهای سریع استفاده می شود. خیارشور یکی از چاشنی هایی است که طعم و مزه آن می تواند اشتهای شما را دگرگون کند.

خیارشور ویژه صادرات همدان از نوع خیارشور ممتاز و درجه یک می باشد. خیارشورها دارای تنوع بالایی در درجه کیفی هستند با این حال بالاترین درجه کیفی به خیارشور ویژه صادرات همدان تعلق می گیرد.

این خیارشورها با استفاده از خیارهای سبز و تازه قلمی تهیه می شوند و در تولید آن ها از مواد اولیه درجه یک و با کیفیت و تازه استفاده می شود. استفاده از مواد تازه و سالم در تولید خیارشور ویژه صادرات همدان این امکان را ایجاد کرده تا خریداران بتوانند از بهترین طعم و مزه خیارشور ایرانی بهره مند شوند.

بسیار مهم است که در تولید خیارشور صادراتی از خیارهایی با سایز و ابعاد یکسان استفاده شود. معمولا مشتریان به هوای اینکه یک بسته بندی حاوی خیارشورهای درشت تر یا ریزتر می باشد سراغ آن می روند. این موضوع تفکیک ابعاد خیارها در تولید خیارشور ویژه صادرات همدان به خوبی رعایت می شود.

خیارشور ویژه صادرات همدان حاوی خیارشورهایی کاملا یکدست، تمیز و سالم می باشد و به هیچ عنوان در آن نمی توانید خیارهای شکسته و بی کیفیت پیدا کنید. برای اطلاع از  صادرات مواد غذایی به کانادا  با کارشناسان ما تماس بگیرید

خیارشور ویژه صادرات همدان، باب طبع ایرانی ها می باشد. ایرانیان دارای ذائقه ای مشابه می باشند. به همین دلیل علاقه زیادی به طعم های یکسان دارند. به عنوان مثال خیارشور ویژه صادرات همدان در هر کجای دنیا که باید توسط ایرانیان ساکن کشورهای خارجی خریداری می شود. شما نیز می توانید برای صادرات این نوع خیارشور اقدام کنید و سودآوری آن را نصیب خود کنید.

تمیز بودن شیک بودن ظروف بسته بندی خیارشور ویژه صادرات همدان از دیگر ویژگی های این خیارشور می باشد که منجر به محبوبیت هر چه بیشتر آن شده است.

نکته مهمی که در مورد خیارشور ویژه صادرات همدان باید بدانید این است که این خیارشورها توسط دستگاه های مکانیزه و با سطح اتوماسیون بالا تولید می شوند بنابراین در تولید خیارشور ویژه صادرات همدان، کمترین دخالت دست و نیروی انسانی وجود دارد. این محصول دارای طعم و عطر فوق العاده ای می باشد و با طبع و ذائقه ایرانیان حسابی جور است.

خرید خیارشور صادراتی

شاید تصور کنید با وجود تنوع بالایی از خیارشور که در بازارهای خارجی وجود دارد دیگر چه کسی خرید خیارشور صادراتی خریداری می کند؟ این تصور بسیار اشتباه است چرا که هر بازار مصرف کنندگان خاص خود را دارد. محصولات ایرانی از لحاظ کیفیت و قیمت در رقابت شدیدی با محصولات خارجی هستند و در بسیاری از بازارها توانسته اند گوی سبقت را از محصولات خارجی بگیرند.

از طرفی ایرانیان زیادی در خارج از کشور زندگی می کنند که طبع و ذائقه آن ها با خرید خیارشور صادراتی ایرانی جور است. در نتیجه می توان اینگونه گفت که نرخ خرید خیارشور صادراتی درخارج از کشور بسیار بالاست.

برای اینکه آمار خرید خیارشور صادراتی یک برند در بازارهای خارجی بالا برود باید قبل از هر چیز نیازسنجی های بازار صورت گیرد. 

به عنوان مثال تحقیق در مورد نرخ عرضه و تقاضای خیارشور، تحقیق در مورد ذائقه مردم، تحقیق در مورد قدرت خرید مصرف کنندگان، تحقیق در مورد علاقه های غذایی خریداران و تحقیق در مورد برندهای رقیب و تحلیل بازار از لحاظ اقتصادی همگی باید صورت گیرد. تنها در این صورت است که می توان به خرید خیارشور صادراتی توسط خریداران بازارهای خارجی امید داشت.

محصولات شما باید دارای مزیت های رقابتی خوبی در برابر رقبا باشد. در مورد محصولی مانند خیارشور می توان به راحتی این مزیت را ایجاد نمود. به عنوان مثال کافیست از خیارهای سبز و سفت و تازه برای تولید خیارشور استفاده کنید تا کیفیت محصولات تان بالا برود.

ترد بودن خیار شور ها از دیگر ویژگی هایی است که به بالا رفتن نرخ خرید خیارشور صادراتی دامن می زند. بسیار مهم است که مردم آن منطقه با طعم و مزه خیارشورهای صادراتی برند شما ارتباط برقرار کنند و آن ها را مطابق با ذائقه خود بیایند. برای اطلاع از  صادرات مواد غذایی به آلمان با کارشناسان ما تماس بگیرید

عدم وجود خیارهای شکسته و نرم شده در خیارشور از دیگر ویژگی های مهمی می باشد که باعث بالا رفتن نرخ خرید خیارشور صادراتی می شود. شما می توانید برای ایجاد محبوبیت بیشتر در انواع خیارشور های صادراتی تان از انواع ادویه ها سبزیجات استفاده کنید. استفاده از سیر و فلفل و سبزیجات معطر کمک می کند تا خیارشورها در بلندمدت درون بسته بندی طعم بهتری پیدا کنند.

نکته مهم دیگری به افزایش نرخ خرید خیارشور صادراتی کمک می کند استفاده از بسته بندی اصولی و درست می باشد. بسیار مهم است که بسته بندی خیارشور صادراتی را به شکل درست و اصولی انتخاب کنید.

یک بسته بندی ایده آل بی شک می تواند بخش زیادی از خریداران این بازار را به سمت محصولات شما سوق دهد به ویژه اگر برندهای رقیب در این زمینه خوب عمل نکرده باشند.

برای بالا بردن نرخ خرید خیارشور صادراتی باید سلیقه و ذائقه مردم آن منطقه را بدانید. شور کردن بیش از حد یا بسیار کم خیارشور می تواند به اعتبار برند شما و میزان فروش تان حسابی آسیب بزند. به همین دلیل توصیه می کنیم که در انتخاب طعم و مزه خیارشور دقیق عمل کنید. بسیار مهم است که مزه و طعم خیارشور دارای هماهنگی با ذائقه مردم باشد.

خرید خیارشور صادراتی در بسته بندی های پلمپ شده می تواند خیال آسوده تری را برای خریداران رقم بزند. بسیار مهم است که درب خیارشور کاملا پلمپ باشد. در نتیجه هیچ گونه آلودگی و رطوبت امکان نفوذ به خیارشور را ندارد. کمی رطوبت و خیسی می تواند باعث کپک زدن خیارشور شود.

خیارشور منبعی غنی از مواد مغذی می باشد به شرطی که شوری آن بیش از حد نباشد. از مهمترین مزایای خرید خیارشور صادراتی می توان به تقویت سیستم گوارش، بهبود عملکرد معده، برطرف کردن بوی بد دهان و تامین آب بدن اشاره کرد. این محصول علاوه بر طعم دلچسبی که دارد، از خواص بسیار خوبی نیز بهره مند می باشد.

خرید خیارشور صادراتی در کشورهای دیگر دنیا رونق خوبی دارد. ایران یکی از صادرکنندگان قوی خیارشور در جهان است و این محصول را به کشورهای دیگر جهان همچون هند، آلمان، سوئد، ترکیه، عراق، آمریکا و کویت صادر می کند. کشورهای عربی یکی از خریداران اصلی خیارشورهای ایرانی هستند.

برندهای زیادی در این زمینه سال های سال است که فعالیت می کنند و این موضوع نشان از قدمت آن ها دارد. خیارشور به حفظ سلامت کبد، کاهش وزن و تنظیم قند خون کمک می کند و دارای فواید بسیار خوبی می باشد. 

از جمله مهمترین نکاتی که در خرید خیارشور صادراتی به آن ها توجه می شود می توان به سالم بودن خیارشورها، تمیز بودن خیارشورها، شفاف بودن آب خیارشور، کیفیت بالای خیارشور، ترد بودن خیارشور، سبز بودن خیارشور، تنظیم بودن شوری و معطر بودن آن اشاره کرد.

بسته بندی خیارشور نیز تاثیر زیادی در تصمیم خریداران دارد. اگر قصد دارید در زمینه صادرات خیارشور فعالیت کنید و نیاز به مشاوره دارید می توانید با کارشناسان ما در پایا تماس حاصل نمایید.

فروش خیارشور صادراتی

خیارشور نوعی اسنک یا چاشنی محسوب می شود که می توان آن را در کنار غذا میل کرد. بهترین خیارشور جهان در ایران به تولید می رسد. فروش خیارشور صادراتی در ایران با نرخ بالایی همراه است.

این محصول به کشورهای مختلف جهان مانند هند، عراق، پاکستان، کشورهای اروپایی و آمریکا صادر می شود. نکته قابل توجه در فروش خیارشور صادراتی ایران این است که خیارشورهای ایرانی دارای کیفیتی به مراتب بهتر و بیشتر از خیارشورهای خارجی هستند و همین موضوع باعث شده تا بسیاری از برندها بتوانند به رقبای حرفه ای برای برندهای خارجی در بازار های بین المللی تبدیل شوند.

فروش خیارشور صادراتی در انواع بسته بندی های مختلف صورت می پذیرد. خیارشور صادراتی را می توان در انواع بسته بندی های شیشه ای، پلیمری و وکیوم عرضه نمود. بسته بندی های شیشه ای معمولا بسیار شکیل و شیک هستند با این حال وزن زیادی دارند و احتمال شکستن آن ها زیاد است.

به همین دلیل بسیار از تولید کنندگان ترجیح می دهند از بسته بندی های پلیمری و وکیوم برای فروش خیارشور صادراتی استفاده کنند. این بسته بندی ها ضد ضربه هستند و دارای وزن سبکی می باشند.

فروش خیارشور صادراتی در بسته بندی های کنسروی نیز طرفدار زیادی دارد. بسیاری از افراد علاقه زیادی به خرید خیارشور کنسروی دارند. این نوع خیارشورها را هر زمان که مصرف کنید دارای تازگی و طعم خوبی هستند. برای اطلاع از  صادرات مواد غذایی به اتریش با کارشناسان ما تماس بگیرید

شما می توانید برای تهیه انواع سالاد ها و ساندویچ ها و پیش غذاها از خیارشور کنسروی استفاده نمایید. برند یک و یک یکی از برندهایی است که در زمینه فروش خیارشور صادراتی کنسروی فعال می باشد.

نوع دیگری از خیارشور صادراتی در بطری عرضه می شود. ارائه خیارشور در بطری این امکان را به خریداران می دهد تا بتوانند به راحتی و بدون دردسر بسته بندی خیارشور را حمل کنند و بدون اینکه نیاز به حمل بسته های سنگین داشته باشند، این بسته بندی را جابجا نمایند.

به طور کلی می توان ارتباط مستقیمی بین نرخ فروش خیارشور صادراتی و نوع بسته بندی آن کشف کرد. هرچه بسته بندی خیارشور صادراتی با کیفیت تر، سبک تر و بهتر باشد، نرخ فروش آن نیز بیشتر است.

فروش خیارشور صادراتی در انواع ساده، نمکی، سرکه ای، شویدی و در ترکیب با سایر ادویه ها و سبزیجات صورت می پذیرد. یکی از نکات مهمی که در فروش خیارشور صادراتی لحاظ می شود پوشش دهی انواع سلیقه ها و ذائقه ها می باشد. شما به عنوان یک تولید کننده باید به خوبی از ذائقه خریداران آگاه باشید و بهترین ها را برای آن ها به ارمغان آورید.

اگر بخواهیم از بهترین برندهای تولید کننده در زمینه فروش خیارشور صادراتی یاد کنیم می توانیم از برندهای دلوسه، اصالت، شیفته، کامبیز، اوجاقی، مهرام، برتر، سحر، بدر، ممتاز و یک و یک نام ببریم. این برندها دارای آوازه خوشی در سراسر جهان هستند و بیشترین فروش را به خود اختصاص داده اند.

سفارش خیارشور صادراتی

بسیاری از مجموعه های فروشگاهی در خارجی از کشور سفارش خیارشور صادراتی دارند. این فروشگاه ها مشتریان ایرانی دارند و نرخ فروش خیارشور ایرانی صادراتی در آن ها بسیار زیاد می باشد. بسیاری از افراد که به دنبال یک کسب و کار پر سود در ایران هستند می توانند وارد حرفه تولید خیارشور شوند.

نرخ بالای سفارش خیارشور صادراتی در خارج از کشور این پیغام را می رساند که خیارشورهای ایرانی دارای محبوبیت فوق العاده بالایی هستند.

خیارشورهای صادراتی معمولا در انواع بسته بندی های شیشه ای عرضه می شوند. هر چند که بسته بندی های پلیمری، بسته بندی وکیوم و بسته بندی کنسروی و بطری نیز در صادرات خیارشور لحاظ می گردند با این حال بیشترین نرخ از صادرات خیارشور در انواع بسته بندی های شیشه ای صورت می گیرد.

بالاترین نرخ از سفارش خیارشور صادراتی معمولا توسط کشورهایی مانند هلند، بلژیک، آلمان، سوئیس، آمریکا، اسپانیا و فرانسه صورت می پذیرد. کشورهای اروپای معمولا پتانسیل بالایی برای صادرات خیارشور دارند. این محصول باب طبع اغلب مردم جهان می باشد و محصولی نیست که فروش آن انحصاری باشد.

از آنجایی که امکان افزودن انواع طعم دهنده ها و سبزیجات و ادویه ها به خیارشور صادراتی وجود دارد، می توان تنوع بالایی از خیارشورهای صادراتی را در بازار عرضه نمود. برای اطلاع از  صادرات مواد غذایی به انگلستان با کارشناسان ما تماس بگیرید

اگر سفارش خیارشور صادراتی دریافت کرده اید باید به خوبی بدانید که برای راضی نگه داشتن خریداران لازم است که برخی پارامترهای مهم را در تولید خیارشور رعایت کنید.

استفاده از خیارهای سفت و سبز، استفاده از خیارهای هم شکل، استفاده از خیارهای سالم، استفاده از طعم دهنده های طبیعی و شوری استاندارد از مهمترین ویژگی های خیارشور سفارشی می باشد. از طرفی خیارشور باید دارای تردی مطلوبی باشد. خیارشورهایی که دارای بافت نرم هستند معمولا مورد پسند مشتریان واقع نمی شوند.

استفاده از خیارهای گلخانه ای گزینه خوبی برای تولید خیارشور صادراتی نیست. این خیارها تحت آفت کش ها و سموم زیادی تولید شده اند و معمولا طعم و عطر ناب خیار را ندارند. به همین دلیل خیار شور تولیدی ترد و خوشمزه نخواهد شد. سفارش خیارشور صادراتی ایران در کشورهای عربی با نرخ بالایی همراه است چرا که ذائقه مردم این کشورهای بسیار شبیه به هم می باشد.

خیارشور صادراتی عمده

خیارشور صادراتی عمده در بسته بندی های متنوعی به کشورهای خارجی صادر می شود. خیارشور صادراتی عمده را می توان در انواع بسته بندی های کنسروی، شیشه ای و بطری و بسته های فلزی با حجم بالا صادر نمود. معمولا زمانی که قصد صادر کردن خیارشور صادراتی عمده توسط یک تولید کننده وجود دارد، قبل از آن تمام تحلیل های بازار انجام شده است.

تحقیقات بازار شامل بررسی نرخ تقاضا، بررسی میزان خرید و فروش خیارشور در بازار، تحلیل رقبا و قیمت گذاری می شود. زمانی می توان برای صادرات خیارشور صادراتی عمده اطمینان داشت که از قبل تمام تحلیل ها انجام شده باشد.

خیارشور صادراتی عمده بسیاری از مواقع به صورت فله ای به فروش میرسد. بنابراین خریداران می توانند در حجم دلخواه اقدام به سفارش نمایند. آنچه که در فروش خیارشور صادراتی عمده اهمیت دارد بهداشت و کیفیت آن است.

بسیاری از خریداران ممکن است تصور کنند که خیارشور صادراتی عمده به صورت فله فاقد استانداردهای بهداشتی می باشد در حالی که اگر چنین بود اجازه صادرات خیار شور داده نمی شود. برای اطلاع از شرایط صادرات محصولات سوپرمارکتی  با کارشناسان ما تماس بگیرید

بنابراین هر نوع خیارشور صادراتی که در بازارهای جهان می بینید، دارای استانداردهای بهداشتی کشور مقصد هستند. مهر تاییدیه وزارت بهداشت روی بسته بندی های اصلی این خیارشورها درج شده است.

یکی از پر فروش ترین انواع خیارشور صادراتی عمده، خیارشور سکه ای است که به صورت برش خورده به فروش می رسد. این نوع خیارشور بیشتر حکم ترشی را دارد و می توان از آن به عنوان یک چاشنی در کنار غذا استفاده نمود. خیارشورهای سکه ای معمولا در بسته بندی های پلمپ شده عرضه می شوند و از نوع سرکه ای هستند.

هر چند که خیارشورهای نمکی طرفداران زیادی دارند با این حال خیارشورهای سکه ای نیز دارای تقاضای زیادی در بازار می باشند. خیارشور صادراتی عمده از نوع سکه ای دارای فروش بالایی می باشد.

بسیاری از تولید کنندگان اطلاعی در مورد بازاریابی و تحقیقات بازار ندارند. به همین دلیل زمانی که نوبت به فروش خیارشور صادراتی عمده می رشد ممکن است در حجم صادرات و یا در قیمت گذاری و انتخاب سایر پارامترها دچار مشکل شوند. این در حالی است که برخی مجموعه های خبره در قالب کارگزاری صفر تا صد صادرات را برای شما همراه با تحقیقات بازار و بازاریابی آن ساده سازی می کنند.

اگر قصد دارید در زمینه فروش خیارشور صادراتی عمده به دیگر کشورهای جهان قدم بردارید باید قبل از هر چیز تحلیل ها را انجام دهید و بعد برای بسته بندی و مجوزهای بهداشت و طی کردن روند قانونی خود را آماده کنید.

انجام امور گمرکی و ترخیص کالا نیز از دیگر اقداماتی است که نیاز به مهارت دارد. شما می توانید برای این منظور از خدمات مجموعه پایا استفاده نمایید. شرکت پایا با دارا بودن تیمی مجرب و خبره آماده خدمت رسانی به شما عزیزان در این زمینه می باشد.