گلاب صادراتی کاشان

گلاب کاشان را همه ما می شناسیم. این عصاره معطر چاشنی بسیاری از دسرها و خوراکی های سنتی ایرانی است و در جهان نیز بسیار شناخته شده می باشد.

بسیاری از کشورهای دیگر نیز ممکن است در زمینه عصاره گیری فعال باشند با این حال محبوب ترین گلاب دنیا، گلاب ایران به ویژه گلاب کاشان است. گلاب صادراتی کاشان پتانسیل بالایی برای ارسال به سراسر جهان دارد. بسیاری از کشورهای جهان خواهان خرید گلاب صادراتی کاشان هستند. چرا که عطر و بو و خلوص گلاب کاشان را هیچ گلاب دیگری ندارد.

گلاب صادراتی کاشان می تواند یک منبع درآمدی خوب برای کشور ایران باشد. از آنجایی که کشورهای دیگر خواهان خرید گلاب کاشان هستند، شرکت های ایرانی نیز می توانند در این راستا از این پتانسیل و درخواست استفاده کنند و سعی در آماده سازی محصولات خود برای صادرات داشته باشند.

کشور ایران یکی از اصلی ترین عرضه کننده های گل محمدی در جهان است و روش های گلاب گیری در ایران منحصر به فرد می باشد. همین منحصر به فرد و خاص بودن تکنیک های گلاب گیری موجب شده تا گلاب صادراتی کاشان با نرخ بالایی در کشورهای همسایه و در قاره اروپا و کشورهای دیگر جهان به فروش برسد.

خرید گلاب صادراتی کاشان در کشورهای دیگر صرفا توسط ایرانیان ساکن و مقیم در این کشورها صورت نمی پذیرد. بسیاری از مردم دنیا به دلیل محبوبیت بالای گلاب، خواهان خرید آن هستند و آن را یک محصول ناب و اصیل ایرانی می دانند.

روش تقطیر گلاب صادراتی کاشان، بسیار خاص می باشد تا جایی که اصالت گلاب به خوبی قابل تشخیص است. بیش از سی کشور در جهان خواهان خرید گلاب صادراتی کاشان هستند. از جمله این کشورها می توان هب کشورهایی چون اسپانیا، استرالیا، آمریکا، عراق، آلمان، کانادا و فرانسه و ژاپن اشاره کرد. محبوبیت و آوازه گلاب صادراتی کاشان در تمام دنیا مشهود است.

کشور ایران نه تنها توانسته بازارهای داخلی را از گلاب کاشان تامین نماید بلکه سهم خود را در بازارهای خارجی نیز ادا نموده است. حجم بالایی از گلاب صادراتی کاشان به کشورهای جهان صادر می شود و در این بین رتبه نخست از صادرات گلاب در جهان به ایران تعلق گرفته است.

تولید گلاب در کشور ایران می تواند زمینه ای برای اشتغال زایی و کسب درآمد باشد. بالا بودن نرخ تقاضا برای خرید گلاب صادراتی کاشان، موجب شده تا بسیاری از مجموعه ها فعالیت خود را در زمینه تولید گلاب صادراتی افزایش دهند و نه تنها به چرخه کسب و کار و اشتغال زایی در ایران کمک کنند، بلکه آورده های مالی برای کشور داشته باشند.

دوازده هزار هکتار از زمین های ایران تحت کشت گل محمدی می باشد و در این بین چیزی در حدود دو هزار هکتار از این زمین ها در کاشان است. بنابراین دور از منطق نیست که گلاب صادراتی کاشان تا این حد به شهرت و محبوبیت رسیده باشد.

از جمله شهرهایی که در زمینه تولید گلاب صادراتی کاشان فعال هستند می توان به قمصر، جوشقان و نیاسر اشاره کرد. تعداد زیادی از کارخانجات صنعتی در حوالی کاشان در زمینه تولید گلاب صادراتی کاشان، آن هم با دستگاه های پیشرفته و مکانیزه مشغول هستند.

گلاب صادراتی کاشان دارای انواع مختلفی می باشد که مطابق با سلیقه های مختلف است. از جمله پر فروش ترین و محبوب ترین انواع گلاب صادراتی کاشان می توان به گلاب دو آتیشه کاشان، گلاب ممتاز کاشان، گلاب اعلای کاشان و گلاب معمولی کاشان اشاره کرد که هر کدام باب طبع برخی افراد هستند.

تنوع در انواع گلاب صادراتی کاشان باعث شده تا خریداران در سایر کشورها نیز حق انتخاب داشته باشند. اما اگر بخواهیم مرغوب ترین و با کیفیت ترین نوع از گلاب صادراتی کاشان را معرفی کنیم لاجرم باید از گلاب دو آتشه یاد کنیم که در دو مرحله تقطیر به دست می آید و دارای عصاره ای جاودانه با عطر بی نظیر می باشد.

این نوع از گلاب صادراتی کاشان بهترین کیفیت را دارد و معطر ترین نوع از گلاب صادراتی کاشان شناخته می شود.

گلاب صادراتی کاشان در حجم های مختلف در بسته بندی های صادراتی با لیتراژ متفاوت عرضه و صادر می شود. اگر قصد دارید در زمینه صادرات گلاب صادراتی کاشان فعالیت کنید باید بدانید که زمینه پر سودی را انتخاب کرده اید و زمانی این سود برایتان حاصل می شود که از مجموعه های خبره برای صادرات کمک بگیرید.

مجموعه پایا یکی از قوی ترین مجموعه ها در این زمینه می باشد که می تواند شما را در حوزه صادرات گلاب صادراتی کاشان یاری دهد. برای کسب اطلاعات بیشتر میتوانید با کارشناسان ما در تماس باشید.

گلاب صادراتی ربیع

برند ربیع یکی از معروف ترین برندهای ایرانی است. همیشه وقتی می خواهیم بهترین و مرغوب ترین شله زرد و دسر های سنتی را طبخ کنیم به دنبال بهترین گلاب هستیم که عطری ماندگار و خوش داشته باشد. برای اطلاع از  صادرات مواد غذایی به سوئد با کارشناسان ما تماس بگیرید

برند ربیع همیشه یکی از برندهایی بوده است که در این زمینه سربلند بوده و موفق عمل کرده است. این برند بازارهای داخلی را به تسخیر خود درآورده است و همین نکته می تواند اثبات کننده این موضوع باشد که برند ربیع در خارج از مرزها نیز با فروش خوبی روبرو می باشد. با نگاهی به نرخ فروش و عرضه گلاب صادراتی ربیع در جهان می توان این نکته را درک کرد.

گلاب صادراتی ربیع یکی از خوش عطرترین گلاب های صادراتی ایران است که در جای جای جهان توانسته جایگاه خوبی نزد مشتریان پیدا کند. گلاب صادراتی ربیع را می توانید از عطر و طعم فوق العاده آن شناسایی کنید.

این برند از پیشرفته ترین دستگاه های تکنولوژیک در تولید گلاب استفاده می کند و کنترل کیفی دقیق و بی نظیری را در روند تولید اعمال می کند. در نتیجه میتوان گلاب صادراتی ربیع را یکی از مرغوب ترین ها برای صادرات دانست.

بهره مندی از غلظت عالی، عدم استفاده از کمترین میزان آب در ترکیب گلاب، معطر بودن، ماندگاری و دوام بالای عطر، شفافیت عالی گلاب و عدم استفاده از اسانس در تولید گلاب از ویژگی های گلاب صادراتی ربیع می باشد.

در واقع می توان گلاب صادراتی ربیع را به نوعی باعث سربلندی محصولات ایرانی در جهان دانست. این محصول به قدری با کیفیت است که می توان آن را نماینده ای بی نقص از محصولات صادراتی ایران در جهان دانست و بدان افتخار کرد.

بسته بندی های گلاب صادراتی ربیع بسیار عالی است. این بسته بندی ها به نحوی هستند که منجر به حفظ عطر بی نظیر گلاب می شوند. مقاومت بالا در برابر ضربه، بهره مندی از بدنه با کیفیت، شفاف بودن بسته بندی و جلب توجه کننده بودن از ویژگی های گلاب صادراتی ربیع می باشد.

این گلاب صادراتی در سراسر جهان دارای مشتریان پروپا قرص می باشد. رعایت اصول بهداشتی، در نظر گرفتن استانداردهای سطح بالا و بوی فوق العاده مطبوع از دیگر ویژگی های گلاب صادراتی ربیع می باشد که هوش از سر هر خریدار و مخاطبی می پراند.

اگر گلاب صادراتی ربیع را در راستای نور بگیرید و به آن نگاه کنید محال است ذره ای رسوب یا ذرات معلق در آن ببینید. در تولید گلاب صادراتی ربیع از بهترین تکنولوژی های روز جهان استفاده می شود و همین موضوع به کیفیت بالای آن دامن زده است.

بسته بندی گلاب صادراتی

زمانی که نوبت به صحبت از بسته بندی گلاب صادراتی می رسد نباید توقع بسته بندی های عجیب و غریب را داشته باشیم. گلاب صادراتی نوعی محصول سنتی ایران می باشد و آمیخته با فرهنگ و اصالت ایرانی است.

بنابراین امکان مانور دادن روی بسته بندی های مدرن چندان وجود ندارد. از طرفی گلاب یکی از محصولاتی است که خریداران تمایل دارند میزان شفافیت و رنگ آن را در زمان خرید بررسی کنند. به همین دلیل بسته بندی گلاب صادراتی معمولا یک بسته بندی شفاف و بی رنگ است. 

بهترین بسته بندی گلاب صادراتی، بسته بندی های پلاستیکی و یا کریستالی می باشد. بسته بندی های کریستالی با طراحی های خاص معمولا مناسب فروش در بازارهای خاص برای خریداران خاص می باشند.

این بسته بندی ها دارای ظرافت بیشتری هستند و معمولا به دلیل ساختار شیشه ای و بلورین خود جذابیت بصری بیشتری دارند. شفافیت گلاب درون بسته بندی در بسته بندی های شیشه ای، کریستالی و بلورین به خوبی قابل رویت می باشد و چه بسا چند برابر می شود.

با این حال بسیاری از مواقع شاهد این هستیم که بسته بندی گلاب صادراتی را از نوع پلاستیکی انتخاب می کنند. بسته بندی های پلاستیکی گزینه خوبی هستند به شرطی که مات و کدر نباشند.

خریداران می خواهند بدانند که آیا گلابی که در حال خریداری آن هستند از نوع گلاب شفاف و درخشان می باشد یا خیر. استفاده از بسته بندی های مات این امکان را از آن ها سلب می کند.

یکی از نکاتی که در مورد بسته بندی گلاب صادراتی وجود دارد این است که بسیاری از مواقع خریداران فارغ از نوع بسته بندی و صرفا به اعتبار نام ایران و برندهای ایرانی مانند ربیع و کاشان اقدام به خرید گلاب می کنند. برای اطلاع از  صادرات مواد غذایی به اتریش با کارشناسان ما تماس بگیرید

در نتیجه ممکن است برخی بسته بندی هایی که چندان مناسب صادرات نیستند نیز با فروش خوبی روبرو شوند. به طور کلی برای اینکه بتوانید بیشترین نرخ فروش را نصیب محصولات تان کنید باید نظریه های کارشناسان را در انتخاب بسته بندی گلاب صادراتی لحاظ کنید.

استفاده از درب آلومینیومی غیر قابل نفوذ، بسته بندی شفاف، بسته بندی مقاوم در برابر ضربه، استفاده از المان های سنتی و اصیل ایرانی روی بسته بندی، طراحی شیک و چشم نواز، استفاده از رنگ های دلربا و امکان استفاده ساده از بسته بندی و سهولت در جای دادن آن درون کابینت همگی از ویژگی های مهمی است که باید در مورد بسته بندی گلاب صادراتی رعایت شود.

دقت داشته باشید که اطلاعات مهم مانند درجه خلوص گلاب، اطلاعات کارخانه سازنده، عیار گلاب، اطلاعات استاندارد و اطلاعات کنترل کیفی و محتویات بسته بندی همگی باید روی لیبل بسته بندی درج شده باشند. هر چه این اطلاعات کامل تر باشد خریداران نیز با آسودگی خیال  بیشتری اقدام به انتخاب بسته بندی گلاب صادراتی و خرید آن خواهند نمود.

می توان انواع بسته بندی گلاب صادراتی را در حجم های مختلف تولید و اقدام به عرضه و فروش گلاب صادراتی در حجم های متنوع نمود. شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر پیرامون بسته بندی گلاب صادراتی با کارشناسان ما در پایا تماس حاصل نمایید.

بهترین گلاب صادراتی

می خواهید بدانید بهترین گلاب صادراتی چه نوع گلابی است؟ برای اینکه بتوانید خریداران را در سراسر دنیا برای خرید محصول خود مجاب کنید باید بهترین گلاب صادراتی را عرضه نمایید. برخی خریداران به قدری در انتخاب و تشخیص بهترین گلاب صادراتی خبره هستند که نمی توان به سادگی آن ها را در خرید گلاب قانع کرد.

بنابراین اگر می خواهید در بازار جهانی بهترین نام را کسب کنید و آوازه خوبی داشته باشید باید در فکر تولید و عرضه بهترین گلاب صادراتی باشید.

بهترین گلاب صادراتی دارای مزه تلخی می باشد. گلاب شناس های قهار به خوبی می دانند که گلاب اصل دارای مزه ای تلخ است. بنابراین اگر گلاب شما اصل نباشد به خوبی مشخص خواهد شد که محصولی بی کیفیت را عرضه کرده اید و نباید توقع فروش بالا داشته باشید.

از طرف دیگر، بهترین گلاب صادراتی علاوه بر دارا بودن عطر فوق العاده، دارای خواص درمانی و دارویی می باشد. بسیار مهم است که گلاب عرضه شما توسط شما که قرار است در بازارهای جهانی به فروش برسد دارای خواص دارویی و درمانی باشد. این موضوع برای بسیاری از خریداران مهم است و در مورد آن تحقیق می کنند.

شفافیت و روشن بودن گلاب مورد مهم دیگری است که باید در ظاهر بهترین گلاب صادراتی دیده شود. خریداران حرفه ای در زمان خرید گلاب ظاهر آن را خوب بررسی می کنند.

بررسی کردن بطری گلاب و ظاهر آن کمک می کند تا متوجه شوید که آیا گلابی که در دست دارید اصل است یا خیر. بهترین گلاب صادراتی دارای ظاهری شفاف می باشد و به هیچ عنوان ذرات معلق و رسوبات در آن دیده نمی شود.

برای اینکه متوجه کیفیت بالای گلاب صادراتی شوید می توانید آن را در راستای نور قرار دهید و به محتویات درون بسته بندی دقت کنید. شفافیت بالای گلاب نشان از کیفیت بالای آن و استفاده از بهترین تکنولوژی های روز دنیا در تولید گلاب می باشد.

بهترین گلاب صادراتی توسط دستگاه های مکانیزه تولید می شود و دخالت دست در آن به حداقل میزان خود می رسد. بسیار مهم است که در تولید گلاب از کمترین نیروی انسانی استفاده شود و مهمترین پارت های تولید توسط دستگاه های مکانیزه انجام شود.

بهره مندی از عطر فوق العاده نیز جزو بدیهی ترین ویژگی هایی است که بهترین گلاب صادراتی باید داشته باشد. بسیار مهم است که گلاب صادراتی دارای بوی معطر و خوش باشد. این بو به هیچ عنوان نباید بویی شبیه به بوی ترشیدگی داشته باشد. گلاب اصل را می توان از بوی آن تشخیص داد.

بهره مندی از طعمی سنگین و تلخ، عدم وجود ناخالصی و شفاف بودن کامل گلاب، بهره مندی از طعم گس و عطر فوق العاده از ویژگی های بهترین گلاب صادراتی می باشد. برای اطلاع از صادرات مواد غذایی به استرالیا  با کارشناسان ما تماس بگیرید

در واقع هر چه درصد عیار و خلوص گلاب بیشتر باشد، طعم گسی و تلخی آن نیز بیشتر است چرا که از برگ های گل محمدی بیشتری در تولید آن استفاده شده است. برای اینکه بتوانید در بازار جهانی خودی نشان دهید و توجه خریداران را به برند خود جلب کنید باید بهترین گلاب صادراتی را عرضه نمایید. بهره مندی از استانداردهای بهداشتی در این راستا می تواند تاثیر زیادی داشته باشد.

بسیاری از گلاب هایی که در بازار موجود هستند از نوع خانگی می باشند و نظارت خاصی بر بهداشت آن ها اعمال نشده است. این در حالی است که وجود استانداردهای بهداشتی کمک می کند تا خیال خریداران از بابت بهداشت محصول آسوده گردد.

بهترین گلاب صادراتی معمولا توسط بهترین برندها و تولید کننده های حرفه ای عرضه می شود. با وجود تقلب زیاد و گسترده ای که در بازار گلاب صورت می پذیرد، عرضه گلاب های با کیفیت و خوش عطر و اصیل این امکان را به خریداران در سرتاسر دنیا می دهد تا بتوانند از محصولی با کیفیت بهره ببرند.

برای اینکه بهترین گلاب صادراتی را خریداری کنید باید به فروشگاه های معتبر مراجعه کنید و به برند تولید کننده آن توجه داشته باشید. برخی برندها به قدری شناخته شده و معتبر هستند که نام اصیل آن ها برای پی بردن به کیفیت پشت پرده کافیست.

مجموعه پایا به شما کمک می کند تا بتوانید بهترین گلاب صادراتی را آماده سازی نموده و آن را آماده صادر کردن به کشورهای دیگر دنیا نمایید. کارشناسان و متخصصان مادر این مجموعه به خوبی با ویژگی های بهترین گلاب صادراتی آشنایی دارند. از بسته بندی گلاب گرفته تا طعم و عطر آن. بنابراین می توانید صفر تا صد صادرات گلاب را به تیم خبره ما در پایا بسپارید.

گلاب صادراتی درجه یک

بسیاری از ایرانیان مقیم کشورهای خارجی به دنبال خرید گلاب صادراتی درجه یک هستند. معمولا در کشورهای خارجی دسترسی به گلاب درجه یک کمی سخت است. شما حق انتخاب های کمتری دارید و این موضوع می تواند خرید را کمی دشوار کند.

از طرفی اگر قادر به شناخت گلاب صادراتی درجه یک نباشید ممکن است سرتان کلاه برود. اما مگر گلاب صادراتی درجه یک دارای چه ویژگی هایی می باشد؟ برای اینکه بتوانید در جایگاه یک صادر کننده و یا در جایگاه یک خریدار بیشترین سود را از خرید گلاب داشته باشید لازم است که با مشخصه های کیفی گلاب صادراتی درجه یک آشنایی داشته باشید.

یکی از مهمترین نکاتی که در مورد گلاب صادراتی درجه یک وجود دارد، عیار یا درجه خلوص گلاب می باشد. گلاب صادراتی در عیارهای مختلف عرضه می شود. عیار گلاب تعیین کننده درصد عصاره و درصد آبی است که در تولید گلاب استفاده شده است. هر چه درصد عصاره گل محمدی بیشتر باشد و غلظت بالاتری داشته باشد، عیار و کیفیت گلاب نیز بیشتر است.

بنابراین می توان توقع عطر و بوی خوش از آن داشت. استفاده از گلاب صادراتی درجه یک با عیار بالا در پخت انواع دسرهای سنتی، کیک و شیرینی و شله زرد ایرانی می تواند شما را به یک آشپز حرفه ای و قدر تبدیل کند. راز خوشمزگی و معطر بودن بسیاری از دسرها و شیرینی های خانگی، استفاده از گلاب درجه یک می باشد.

بسیاری از کسب و کارهای ایرانی در خارج از کشور در حوزه کسب و کارهای طبخ و پخت شیرینی و دسر ایرانی فعال هستند. این کسب و کارها باید از گلاب درجه یک ایرانی استفاده کنند تا بتوانند مشتریان خود را نگه دارند. گلاب صادراتی درجه یک برای این دست از کسب و کارها و مجموعه های تولیدی می تواند حکم جواهر را داشته باشد.

گلاب صادراتی درجه یک در بسته بندی های استاندارد ارائه می شود. این بسته بندی ها دارای ظاهری شکیل هستند و غیر قابل نفوذ می باشند. برای اطلاع از صادرات مواد غذایی به اروپا  با کارشناسان ما تماس بگیرید

بنابراین به هیچ عنوان گرد و غبار و خاک اجازه وارد شدن به بسته بندی را نخواهد داشت. شفاف بودن بسته بندی و ضد ضربه بودن آن از دیگر موارد مهمی است که در مورد گلاب صادراتی درجه یک رعایت می شود.گلاب صادراتی درجه یک دارای عطری ماندگار در طی زمان می باشد.

بنابراین عطر و بوی خوش گلاب نباید منحصر به چند روز اولی باشد که درب آن را باز می کنید. گلاب صادراتی درجه یک حتی بعد از گذشت یک سال هم همچنان عطر خوشی دارد و به هیچ عنوان بوی خوش خود را از دست نمی دهد.

به طور کلی خرید گلاب صادراتی درجه یک برای خریدارانی که در آن سوی مرزها هستند اهمیت زیادی دارد. گلاب ایران یکی از اصیل ترین محصولات این مرز و بوم است و نمادی از فرهنگ و اصالت این کشور می باشد. گلاب کاشان و گلاب ربیع از جمله معروف ترین گلاب صادراتی درجه یک هستند که نرخ فروش خوبی در بازارهای داخلی و خارجی دارند.

گلاب صادراتی درجه یک علاوه بر دارا بودن عطر خوش دارای خواص دارویی و درمانی نیز می باشد. مفید بودن برای پوست، بهبود دهنده آکنه و جوش های صورت، از بین برنده التهاب، خاصیت آرامش دهنده بودن، تقویت معده و تسکین دهندگی دردهای معده از جمله ویژگی های گلاب صادراتی درجه یک می باشد که همگی می توانند در کنار هم منجر به رضایت حداکثری خریداران شوند.

عرقیجات گیاهی صادراتی

کشور ایران به دلیل موقعیت خاص آب و هوایی که دارد منبع غنی از گیاهان دارویی می باشد. از همین گیاهان دارویی می توان انواع عرقیجات را استخراج کرد. به همین دلیل عرقیجات ایران بسیار معروف و محبوب در جهان می باشد.

عرقیجات گیاهی صادراتی شامل انواع عرقیجات مختلف مانند عرق نعناع، عرق سیر، عرق شاتره، عرق شلتوک، عرق شنبلیله، عرق کاکوتی، عرق کاسنی، عرق آویشن، عرق اترج، عرق اسطوخودوس، عرق برگ چنار، عرق بادرنجبویه، عرق بوقناق، عرق برگ زیتون، عرق بید اصل و عرق بومادران و گلاب اشاره کرد.

عرقیجات گیاهی صادراتی دارای خواص دارویی فوق العاده ای هستند به نحوی که در طب سنتی به شدت پیشنهاد شده اند. بسیاری از افراد ازعرقیجات اصیل ایرانی برای خواص دارویی که دارند استفاده می کنند.

اتکای بیش از حد ایران به صادرات نفتی می تواند ضربه بزرگی به بدنه اقتصاد ایران وارد کند. به همین دلیل باید صادرات را در بخش های مختلف رشد داد. عرقیجات گیاهی صادراتی یکی از محصولات پرطرفدار ایرانی هستند که هر کجای دنیا طرفداران خاص خود را دارند. شما می توانید با صادرات این محصولات بخش بزرگی از بازار را به چنگ درآورید.

تنوع آب و هوایی در ایران موجب شده تا انواع گیاهان دارویی و معطر با خواص فوق العاده رشد کنند. این گونه های گیاهی دارای عرقیجات فوق العاده ای هستند که در شربت های خانگی استفاده می شوند و از آن ها به عنوان دمنوش و جوشانده نیز استفاده می شود.

سرمایه گذاری روی عرقیجات گیاهی صادراتی می تواند نتیجه ای درخشان در پی داشته باشند. بسیاری از کشورهای جهان از عرقیجات گیاهی صادراتی ایران استفاده می کنند تا این عرقیات را فرآوری کنند و بعد به عنوان محصولات دارویی و درمانی عرضه کنند.

تنوع بالایی در انواع عرقیجات گیاهی صادراتی وجود دارد. همین موضوع باعث شده تا این محصول بتواند در بازار جهانی خوش بدرخشد. کمتر کشوری مانند ایران این حجم از عرقیجات گیاهی را عرضه می دارد. آن هم عرقیجاتی که نمونه اش را کمتر می توان در جاهای دیگر دنیا خریداری نمود. برای اطلاع از شرایط صادرات محصولات سوپرمارکتی  با کارشناسان ما تماس بگیرید

کشور های زیادی خواهان خریداری عرقیجات گیاهی صادراتی هستند. از جمله این کشورها می توان به کشورهای عربی در حوزه ایران و در خاورمیانه اشاره کرد. از این عرقیات می توان به عنوان طعم دهنده استفاده کرد و از خواص دارویی آن ها بهره برد. برخی از این عرقیات اسانس خوبی برای پخت انواع شیرینی و کیک هستند.

صادرات عرقیات گیاهی به عراق

اگر بخواهیم یکی از کشورهایی که نرخ بالایی از صادرات عرقیات گیاهی به آن صورت می پذیرد را نام ببریم باید از عراق یاد کنیم. کشور عراق یکی از خریداران اصلی عرقیات گیاهی ایران است. شاید بتوان سرنخ خوبی برای این موضوع پیدا کرد. ذائقه مردم ایران و مردم خاورمیانه تقریبا شبیه به هم می باشد.

بنابراین دور از منطق نیست که ببینیم صادرات عرقیات گیاهی به عراق با نرخ بالایی صورت می پذیرد. صادرات عرقیات گیاهی به عراق شامل انواع مختلفی از عرقیات می شود. از عرق گل ها گرفته تا گیاهان دارویی و گیاهان معطر و گیاهانی که خواص درمانی در طب سنتی دارند.

صادرات عرقیات گیاهی به عراق موجب شده تا ایران بخش قابل توجهی از درآمد ملی را از طریق دیگری به غیر از صادرات نفت کسب کند. ایران مهد گیاهان دارویی و انواع گل های معطر می باشد و همین موضوع باعث شده تا تنوع بی حد و حصری از گیاهان و گل های معطر و دارویی را بتوان در این کشور یافت. صادرات عرقیات گیاهی به عراق با نرخ فروش خوبی همراه است.

عرقیات گیاهی می توانند خواص آرامش بخش داشته باشند، در بهبود معضلات گوارشی عالی عمل کنند، تسکین دهنده باشند، باعث تنظیم سطح قند خون شوند، باعث از بین بردن چین و چروک های پوستی شوند، در درمان آنفولانزا و سرما خوردگی عالی عمل کنند و باعث از بین رفتن استرس و اضطراب گردند. در نتیجه خواص زیادی برای عرقیات گیاهی ایران وجود دارد.

صادرات عرقیات گیاهی به عراق در انواع بطری های مخصوص با مقاومت بالا در برابر ضربه و شکستگی صورت می پذیرد. لیبل هایی که روی این محصولات چسبانده می شود به زبان عربی بوده و خریداران کشورهای عربی از جمله عراق می توانند با مطالعه و بررسی این لیبل ها به خوبی از خواص و ویژگی های محصولات مطلع شوند.

استفاده از بسته بندی اصولی در صادرات عرقیات گیاهی به عراق منجر به حفظ خاصیت این عرقیات و حفظ طعم و عطر آن ها می شود. از آنجایی که عرقیات دارای خواص درمانی هستند بسیار مهم است که خواص آن ها در طی صادرات حفظ شود. در پیش گرفتن شیوه های اصولی برای صادرات و بسته بندی های مناسب تضمین کننده این موضوع خواهد بود.

صادرات گلاب و عرقیات گیاهی

ایران مهد بهترین گلاب و عرقیات گیاهی می باشد. بسیاری از کشورهای جهان که خواهان خرید این محصولات هستند به کشور ایران چشم دارند. صادرات گلاب و عرقیات گیاهی به کشورهایی مانند فرانسه، هلند، ژاپن، عراق، کانادا و اسپانیا صورت می گیرد.

همانطور که می بینید تنوع بالایی از کشورها در این لیست قرار دارند. این موضوع نشان می دهد که صادرات گلاب و عرقیات گیاهی به کشورهای مختلف در سرتاسر جهان با موفقیت روبرو بوده است.

سال های سال است که کشورهای مختلف در جهان خریدار اصلی گلاب و عرقیات گیاهی ایران هستند. تنوع بالای این عرقیات و خواص دارویی و درمانی آن ها موجب شده تا محبوبیت این عرقیات در جهان بین خریداران بیشتر و بیشتر شود.

این روزها استفاده از داروها در حوزه سلامت و درمان توسط بسیاری از متخصصان توصیه نمی شود و به جای آن استفاده از عرقیات گیاهی که دارای خاصیت دارویی و درمانی هستند توصیه می شود. بی شک صادرات گلاب و عرقیات گیاهی به کشورهای مختلف جهان می تواند نیاز این کشورها را در حوزه طب سنتی برآورده سازد. برای اطلاع از شرایط صادرات محصولات غذایی با کارشناسان ما تماس بگیرید

بسیاری از ایرانیان که به کشورهای دیگر جهان مهاجرت می کنند دلتنگ استفاده از عرقیات و گلاب اصل ایرانی می شوند. با صادرات گلاب و عرقیات گیاهی به کشورهای دیگرجهان می توان نیاز خریداران ایرانی را نیز برآورده نمود.

صادرات گلاب و عرقیات گیاهی امری تخصصی می باشد و نیاز به تجربه و مهارت و تخصص دارد. به همین دلیل توصیه می کنیم که برای صادرات گلاب و عرقیات گیاهی از متخصصان حرفه ای این حوزه کمک بگیرید. مجموعه پایا با دارا بودن تیمی قوی در خدمت شماست.