مجوز صادرات مواد غذایی به امارات

زمین های زراعی در امارات وسعت کمی دارند. در واقع شرایط آب و هوایی در امارات به گونه ای است که امکان کشت و زراعت انواع محصولات غذایی فراهم نیست. به همین دلیل است که این کشور استقبال بسیار خوبی از صادرکنندگان مواد غذایی  برای صادرات مواد غذایی به امارات  به عمل می آورد. عمده سرمایه امارات بابت منابع نفتی و گازی می باشد و در حوزه مواد غذایی ضعف قابل توجهی به چشم می خورد.

برای اطلاع از   صادرات مواد غذایی به عراق  با کارشناسان ما تماس بگیرید

روابط اقتصادی و سیاسی مطلوبی که بین کشورهای ایران و امارات وجود دارد موجب شده تا شرایط برای صادرات مواد غذایی به امارات ،  صادر کنندگان مواد غذایی از ایران فراهم شود تا محصولات خود را برای صادرات مواد غذایی به امارات آماده سازی کنند.

صادرات

اخذ مجوز صادرات مواد غذایی به امارات یکی از مهمترین اقداماتی است که صادر کنندگان مواد غذایی باید در لیست اقدامات مهم خود قرار دهند. بسیار مهم است که مواد غذایی صادراتی توسط شما مطابق با تاییدیه های امارات برای صادرات مواد غذایی به امارات باشد. در واقع شما باید گواهی انطباق مواد غذایی صادراتی با استانداردهای تعیین شده توسط این کشور را برای صادرات مواد غذایی به امارات دریافت کنید که لازمه آن تست کنترل کیفی مواد غذایی طبق استانداردهای امارات برای صادرات مواد غذایی به امارات است.

برای اخذ مجوز صادرات مواد غذایی به امارات شما به کارت بازرگانی نیاز دارید. اگر در حوزه صادرات و واردات فعالیت مستمر و پر رنگی دارید می توانید برای اخذ این کارت از وزارت صمت یا اتاق بازرگانی اقدام کنید در غیر اینصورت می توانید با بهره گیری از خدمات مجموعه های کارگزار روند اخذ مجوز صادرات مواد غذایی به امارات را بدون کارت بازرگانی نیز طی کنید. این مجموعه ها با دارا بودن کارت بازرگانی روند صادرات مواد غذایی به امارات را برای شما ساده سازی می کنند. مجموعه پایا یکی از این مجموعه ها می باشد.

برای اطلاع از   صادرات مواد غذایی به قطر  با کارشناسان ما تماس بگیرید

وجود راه های آبی بین ایران و امارات موجب شده تا شیوه های مختلفی برای صادرات مواد غذایی به امارات وجود داشته باشد که یکی از مهمترین آن ها شیوه ارسال بار از طریق کشتی می باشد. ظرفیت بازار امارات برای پذیرش مواد غذایی  در صادرات مواد غذایی به امارات بسیار بالاست و شما می توانید با هر میزان سرمایه ای که در اختیار دارید این پروژه سودآور را کلید بزنید.

مواد غذایی ایرانی دارای استانداردهای سطح بالایی هستند و مهمترین ویژگی آن ها حلال بودن این مواد غذایی می باشد. اغلب مصرف کنندگان بازار مواد غذایی امارات همچون مصرف کنندگان ایرانی مسلمان هستند و بی شک استقبال بسیار خوبی از صادرات مواد غذایی به امارات و مواد غذایی ایرانی در این بازار رقم خواهد خورد. چنانچه قصد دارید مجوز صادرات مواد غذایی به امارات را بدون دردسر و به راحتی دریافت کنید می توانید با کارشناسان خبره تیم پایا در ارتباط باشید.

صادرات

شرایط صادرات مواد غذایی به امارات

کشور امارات یکی از سرمایه دار ترین کشورهای حوزه خلیج فارس می باشد و ارتباطات تجاری بسیار خوبی با ایران دارد. این کشور به دلیل دارا بودن تعداد بالای بنادر و فرودگاه ها، فعالیت خود را در صادرات و واردات گسترش داده است. 

برای اطلاع از شرایط صادرات مواد غذایی به سوئد با کارشناسان ما تماس بگیرید

پس اگر امارات را در لیست کشورهای هدفتان برای صادرات مواد غذایی قرار داده اید باید به شما تبریک بگوییم چرا که انتخابی بسیار عالی را رقم زده اید. با این حال صادرات مواد غذایی به امارات دارای شرایط خاص خود می باشد و شما نمی توانید بدون اینکه از مراحل یا فیلترهای خاصی عبور کنید صادرات مواد غذایی به امارات را انجام دهید. شرایط صادرات مواد غذایی به امارات مختص این کشور می باشد و اجرای مو به موی این شرایط بی شک شما را در مسیری درست هدایت خواهد کرد.

یکی از مهمترین شرایط صادرات مواد غذایی به امارات تحقیقات در مورد بازار این کشور است. ساکنین امارات دارای ذائقه و طبع خاصی هستند و در مصرف مواد غذایی سلیقه خاصی دارند. شما باید از این طبع و ذائقه  برای صادرات مواد غذایی به امارات خبر داشته باشید.

بسیار مهم است که در مورد نرخ مصرف و تقاضای مواد غذایی تان در بازار امارات اطلاعات کسب کنید، رقبای حرفه ای خود را بشناسید، نرخ محصولات را بررسی کنید، در مورد بسته بندی محصولات برای صادرات مواد غذایی به امارات  تحقیق کنید، محدودیت ها در صادرات مواد غذایی به امارات ، فرصت ها و تهدیدها را در بازار مواد غذایی امارات برای صادرات مواد غذایی به امارات  بررسی کنید و در نهایت بتوانید یک استراتژی قوی برای صادرات مواد غذایی به امارات تدوین نمایید. در نتیجه تحقیقات بازار و تحلیل رقبا یکی از مهمترین شرایط صادرات مواد غذایی به امارات محسوب می شود.

برای اطلاع از   صادرات مواد غذایی به دبی  با کارشناسان ما تماس بگیرید

از دیگر شرایط صادرات مواد غذایی به امارات ، اخذ مجوزهای قانونی لازم برای صادرات می باشد. بسته به اینکه قصد دارید چه نوع ماده غذایی را صادر کنید ممکن است تعداد و نوع مجوزها متفاوت باشد. از جمله مجوزهای متداول برای صادرات مواد غذایی به امارات می توان به مجوز بهداشت برای صادرات مواد غذایی به امارات ، قرنطینه برای صادرات مواد غذایی به امارات ، استاندارد صادرات مواد غذایی به امارات ، غذا و دارو برای صادرات مواد غذایی به امارات ، جهاد کشاورزی، محیط زیست و انرژی اتمی برای صادرات مواد غذایی به امارات اشاره کرد.

صادرات مواد غذایی به امارات توسط شما نباید باعث بر هم خوردن تعادل بازار در امارات شود، نباید باعث ایجاد تورم شود و نباید آلودگی های زیست محیطی ایجاد کند. استانداردهای کنترل کیفی این محصولات باید مطابق با استانداردهای تعیین شده توسط کشور امارات برای صادرات مواد غذایی به امارات  باشد در نتیجه اخذ گواهی تایید و مجوزهای کنترل کیفی  برای صادرات مواد غذایی به امارات الزامی است.

به طور کلی در مسیر صادرات مواد غذایی به امارات باید تعداد زیادی از مجوزها را دریافت کنید که ممکن است از حوصله، وقت و انرژی شما خارج باشد و یا به این مجوزها آشنایی کافی نداشته باشید. مجموعه پایا با دارا بودن تیم قوی و خبره این روند را برای شما ساده سازی خواهد نمود.

از دیگر شرایط صادرات مواد غذایی به امارات آشنایی با زبان های انگلیسی و عربی می باشد. شما برای پیدا کردن خریدار و عقد قرارداد فروش مواد غذایی به انجام مذاکرات تجاری و مکاتبات رسمی نیاز دارید. ممکن است لازم باشد به امارات سفر کنید و در نمایشگاه های مواد غذایی شرکت کنید و یا از طریق بازاریابی الکترونیک با خریداران اماراتی  برای صادرات مواد غذایی به امارات ارتباط برقرار نمایید و پای مذاکره بروید. در نتیجه نیاز است که به زبان های عربی و انگلیسی تسلط داشته باشید.

برای اطلاع از مراحل صادرات مواد غذایی به آلمان با کارشناسان ما تماس بگیرید

از مهمترین شرایط صادرات مواد غذایی به امارات تغییر بسته بندی محصولات می باشد. محصولاتی که با لیبل های فارسی در بازار ایران به فروش می رسند را نمی توان به بازار امارات تزریق نمود. این کار در واقع غیر ممکن است. شما باید بسته بندی محصولات را  برای صادرات مواد غذایی به امارات تغییر دهید و حتی اگر نیاز بودن در فرمول مواد غذایی تان تغییراتی ایجاد کنید تا مطابق با استانداردهای امارات برای صادرات مواد غذایی به امارات شود.

آشنایی به امور گمرکی برای صادرات مواد غذایی به امارات ، آشنایی با انجام امور مالی از طریق حساب های بین المللی برای صادرات مواد غذایی به امارات ، آشنایی با شیوه قیمت گذاری محصولات برای صادرات مواد غذایی به امارات ، آشنایی با تکنیک های عقد قرارداد برای صادرات مواد غذایی به امارات ، آشنایی با شیوه های حمل و نقل و داشتن ارتباطات گسترده همگی از شرایط صادرات مواد غذایی به امارات می باشد.

شما می توانید برای اینکه این مسیر را با موفقیت پشت سر بگذارید می توانید روی مشاوره های تخصصی مجموعه پایا حساب باز کنید. 

نحوه صادرات مواد غذایی به امارات

اگر بخواهیم صادق باشیم باید بگوییم که صادرات مواد غذایی به امارات یکی از هزینه بر ترین صادرات ها برای ایران است. کالاهای صادراتی به امارات و به ویژه دبی از طریق لنج حمل می شوند اما قبل از آن باید به روش زمینی حمل شوند.

بنابراین مواد غذایی معمولا به روش زمینی و دریایی برای صادرات مواد غذایی به امارات  حمل می شوند. در نتیجه بسیار مهم است که با نحوه صادرات مواد غذایی به امارات آشنایی داشته باشید و بتوانید با شرکت های حمل و نقل هماهنگی های لازم را برای صادرات مواد غذایی به امارات انجام دهید. بروز هرگونه تاخیر در این مسیر می تواند باعث خراب شدن محصولات، بدقول شدن شما و پرداخت خسارت شود. 

برای ازاطلاع از نحوه صادرات مواد غذایی به اتریش با کارشناسان ما تماس بگیرید

در نتیجه برای اینکه از چنین مشکلاتی جلوگیری شود توصیه می کنیم که در کنار آشنایی با نحوه صادرات مواد غذایی به امارات ، این امر مهم را به کارشناسان خبره بسپارید.

نحوه صادرات

برای صادرات مواد غذایی فاسد شدنی و مواد غذایی کشاورزی به امارات معمولا از لنج هایی استفاده می شود که دارای یخچال های پیشرفته هستند. این نوع لنج ها برای صادرات مواد غذایی به امارات چندان متداول نیستند و بسیار سخت است که بتوانید بدون داشتن ارتباطات قوی این لنج ها را پیدا کنید. البته دیگر نحوه صادرات مواد غذایی به امارات ، به صورت هوایی می باشد که راحت تر است اما می تواند بسیار هزینه بر باشد.

بنابراین بسیار مهم است که در صادرات مواد غذایی به امارات تجربه بالایی داشته باشید.

آگاهی از نحوه صادرات مواد غذایی به امارات مطمئنا شما را در این مسیر هوشیار تر خواهد ساخت اما اینطور که به نظر می رسد شما همچنان به کمک شرکت های کارگزاری برای صادرات مواد غذایی به امارات نیاز دارید چرا که همه تولیدکنندگان مواد غذایی نمی توانند یک شرکت در امارات تاسیس کنند.

برای اطلاع از مراحل صادرات مواد غذایی به آمریکا با کارشناسان ما تماس بگیرید

ثبت نام در گمرک برای صادرات مواد غذایی به امارات ، دریافت کد وارد کننده وصادر کننده از مرجع برای صادرات مواد غذایی به امارات ، ارسال مدارک ثبت به سازمان گمرک دبی برای صادرات مواد غذایی به امارات  ، اخذ مجوزهای لازم برای صادرات مواد غذایی به امارات و اخذ کارت بازرگانی و پروفرما و امور گمرکی همه و همه به عهده شرکت کارگزاری خواهد بود که شما با آن قرارداد بسته اید. مجموعه پایا در صفر تا صد این مسیر دشوار با شما همراه خواهد بود و روند صادرات مواد غذایی به امارات را تا حد امکان برای شما با کمترین هزینه و کمترین زمان صورت خواهد داد.

قیمت صادرات

قیمت صادرات مواد غذایی به امارات

امارات همانطور که گفته شد یکی از گران ترین مقاصدی است که برای صادات مواد غذایی می توان انتخاب کرد اما از آنجایی که ارزش پول امارات بسیار بالاست می توان روی سودآوری این اقدام برای صادرات مواد غذایی به امارات  حسابی مطمئن بود. قیمت صادرات مواد غذایی به امارات به پارامترهای مختلفی بستگی دارد و یکی از مهمترین آن ها شیوه حمل و نقل و ارسال مواد غذایی می باشد.

مواد غذایی را می توان به روش هوایی یا زمینی و دریایی به امارات صادر نمود. روش هوایی دارای هزینه بیشتری می باشد اما در عوض دردسرهای روش زمینی و دریایی را ندارد. در نتیجه می توانید با هزینه بیشتر اما سریع تر کالای صادراتی را  ارسال کنید.

برای ازاطلاع از نحوه صادرات مواد غذایی به کانادا با کارشناسان ما تماس بگیرید

موضوع مهم دیگری که می تواند قیمت صادرات مواد غذایی به امارات را دستخوش تغییر کند و تعداد و نوع مجوزهایی است که شما برای صادرات مواد غذایی به امارات نیاز دارید. بسته به نوع محصول صادراتی ممکن است این مجوزها متفاوت باشد. در نتیجه نوع محصول صادراتی نیز می تواند به نوبه خود در قیمت صادرات مواد غذایی به امارات تاثیر گذار باشد.

حجم بار ارسالی برای صادرات مواد غذایی به امارات  عامل دیگری است که در این هزینه دخیل می باشد. مطمئنا هر چه حجم بار ارسالی شما برای صادرات مواد غذایی به امارات بیشتر شود، قیمت صادرات مواد غذایی به امارات نیز افزایش خواهد داشت. این موضوع با هزینه حمل و نقل و بیمه نیز در ارتباط است.

از دیگر هزینه هایی که تاثیر مستقیم در قیمت صادرات مواد غذایی به امارات دارد هزینه های گمرکی می باشد. هر گونه هزینه گمرکی اعم از هزینه عوارض و مالیات  برای صادرات مواد غذایی به امارات و انبارداری برای صادرات مواد غذایی به امارات  و ترخیص کالا همگی جزو هزینه های صادرات مواد غذایی به امارات محسوب می شوند.

لازم به ذکر است که به دلیل پرداخت برخی از هزینه ها از طریق حساب های بین المللی می توان نوسانات اقتصادی و تغییرات قیمت ارز را نیز در قیمت صادرات مواد غذایی به امارات موثر دانست.شما می توانید برای اطلاع از قیمت صادرات مواد غذایی به امارات و صادرات مواد غذایی با کمترین هزینه با کارشناسان ما در پایا در تماس باشید.

برای اطلاع از هزینه صادرات مواد غذایی به استرالیا   با کارشناسان ما تماس بگیرید

مراحل صادرات مواد غذایی به امارات

مراحل صادرات مواد غذایی به امارات شباهت زیادی به مراحل صادرات مواد غذایی به سایر کشورهای عربی حوزه خلیج فارس دارد. برای این اقدام مهم در ابتدا باید اقدام به دریافت کارت بازرگانی برای صادرات مواد غذایی به امارات  نمایید. در نتیجه باید با مراجعه به وزارت صمت و اتاق بازرگانی این کارت را دریافت کنید.

در ادامه مراحل صادرات مواد غذایی به امارات لازم است که بازاریابی به شیوه های سنتی و دیجیتال را پیاده سازی کنید. بسیاری از تامین کننده ها در امارات از نوع تامین کننده های سنتی هستند و نیاز است که شیوه های سنتی را نیز برای صادرات مواد غذایی به امارات  اجرا کنید. در نتیجه باید تکنیک های تبلیغات و عقد قرارداد تجاری را به درستی اجرا نمایید.

برای اطلاع از شرایط صادرات محصولات سوپرمارکتی  با کارشناسان ما تماس بگیرید

شما برای صادرات مواد غذایی به امارات به مدارک زیادی نیاز دارید که تمام این مدارک باید اخذ گردند؛ گواهی حلال بودن غذا برای صادرات مواد غذایی به امارات ، بارنامه برای صادرات مواد غذایی به امارات ، برگه خرید، لیست بسته بندی کالا برای صادرات مواد غذایی به امارات ، ارائه کد وارد کننده و صادر کننده، مجوز بهداشت، پکینگ لیست، اینویس و گواهی تایید کالا به منظور رعایت استانداردهای امارات بخشی از مهمترین مدارکی هستند که باید آنها را دریافت کنید.

 مراحل صادرات

تهیه پروفرما یا پیش فاکتور از دیگر مراحل صادرات مواد غذایی به امارات می باشد که باید آن را برای خریدار ارسال کنید. در بسیاری از مواقع نیاز است که نمونه محصول را نیز برای خریدار صادر کنید. بعد از ارائه پروفرما نیاز است که قرارداد صادراتی را با رعایت تمامی قوانین بین المللی امضا کنید. این قرارداد باید به امضای صادر کننده و واردکننده برسد.

انجام امور گمرکی از دیگر مراحل صادرات مواد غذایی به امارات می باشد که بدون اجرای آن این روند ناقص خواهد ماند. از تعیین ارزش کالا گرفته تا قرارداد حمل و نقل و بیمه و گواهی بازرسی کالا و صدور فاکتور و گواهی مبدا و ترخیص همگی در این مرحله انجام می شوند. در نهایت نیز لازم است تا مراحل انتقال وجه انجام شود. این روند از طریق صرافی ها و سیستم های بانکی بین المللی انجام می شود. شما می توانید برای بهره مندی از خدمات صادرات مواد غذایی به امارات از مجموعه پایا مشاوره دریافت کنید.

برای اطلاع از شرایط صادرات مواد غذایی به اروپا  با کارشناسان ما تماس بگیرید

با تیم ما در تماس باشید

با پر کردن فرم زیر میتوانید از مشاوره رایگان و تماس مشاوران ما بهره مند شوید.

درخواست شما با موفقیت ارسال گردید!
در ارسال درخواست مشکلی رخ داده است. لطفا فرم را به دقت تکمیل نمایید.