خدمات ما برای واردکنندگان و توزیع کنندگان مواد غذایی و کالاهای سوپرمارکتی ایرانی که در خارج از کشورمستقر هستند طراحی شده است.

خیر. شرکت پایا مجموعه ای خدمات-محور می باشد و در زمینه ی تامین کالا صرفاً  به عنوان کارگزار منبع یابی و خرید اقدام می نماید.

مدت زمان قطعی ارسال محموله  وابسته به عوامل متعددی از قبیل: تعدد، تنوع و ماهیت اقلام، بسته بندی اختصاصی، وضعیت حمل و نقل بین المللی و راهها و … می باشد ولی به طور کلی هر کانتینر 40 فوت (22 پالت استاندارد) بین یک الی سه هفته پس از تجمیع تمامی کالاها آماده بارگیری از کارخانه مجموعه می باشد.

مشتریان گرامی می توانند از طریق سامانه رهگیری آنلاین مجموعه آخرین وضعیت سفارشات خود را به همراه مستندات تصویری مشاهده نمایند و یا با تماس با پرسنل مجموعه از آخرین وضعیت سفارشات خود مطلع گردند.

اسناد تجاری هر محموله مطابق با نیاز مشتریان و الزامات کشور مقصد و بسته به ماهیت کالا توسط پرسنل محرب بازرگانی مجموعه تهیه می گردد و شامل: بارنامه، راهنامه، پروفرما، اینویس (سیاهه تجاری)، پکینگ لیست (لیست عدل بندی)، گواهی مبداء، گواهی قرنطینه نباتی (فیتوسنیتری)، گواهی گاززنی (ضدعفونی)، گواهی بهداشت، گواهی سازنده (MD)، گواهی استاندارد و گواهی آزمایشگاه می باشد.

حداقل میزان سفارش دریافتی برای محموله های دریایی و زمینی 8 الی 10 پالت استاندارد (یک کانتینر 20 فوت) و برای بارهای هوایی (فریت کارگو) یک پالت استاندارد می باشد.

تمامی اقلام خوراکی و سوپرمارکتی مجاز، ظروف و تجهیزات آشپزخانه و اقلام تزئینی / سنتی. سایر کالای مجاز ایرانی پس از بررسی واحد بازرگانی اعلام می گردد.

مجموعه پایا به عنوان کارگزار شما مشتریان گرامی شرایطی را فراهم آورده است که کالاهای شما در امن ترین شرایط ممکن تجمیع، آماده سازی و ارسال گردد و برای آسودگی خاطر شما سامانه رهگیری مجموعه اطلاعات تمامی مراحل مذکور را به همراه مستندات بصورت آنلاین در دسترس قرار می دهد. همچنین نماینده رسمی شما و یا شرکتهای بازرسی مستقل در هر زمان امکان بازرسی از محموله و شرایط آماده سازی آن در محیط کارخانه را خواهند داشت.

کارخانه شرکت پایا در شهرک صنعتی عباس آباد به آدرس شریف آباد، بعد از پلیس راه، خ،40 خ6، نبش 3-6، پ 1845  و دفتر مرکزی مجموعه به آدرس تهران، ابتدای خ یوسف آباد، نبش ک ششم، پ56، واحد 4 واقع می باشد.

کافیست با پرسنل مجموعه تماس برقرار و اطلاعات مربوط به سفارشات و نیازهای خود را مطرح نمایید. پرسنل مجرب ما پس از بررسی درخواست شما پیش نویس قرارداد به همراه ریز تعرفه خدمات را برایتان ارسال نموده و پس از انعقاد قرارداد شماره مخصوص جهت رهگیری سفارش ایجاد میگردد.

بله، تعرفه خدمات مجموعه قبل از انعقاد قراداد به مشتریان اعلام می گردد. صورتحساب نهایی نیز شامل هزینه ی خدمات ارائه شده بعلاوه ی هزینه ی تجهیزات و ملزومات استفاده شده در آماده سازی محموله مانند خرید پالت، تسمه، نبشی ، سلفون، چاپ لیبل و .. می باشد که فاکتور خرید هر کدام به صورت جداگانه ضمیمه صورتحساب نهایی می باشد.

پرسنل مجرب و متعهد ما همواره از ابتدای دریافت سفارش در مبدا تا ترخیص قطعی کالا در مقصد همراه شما هستند. اغلب، مشکلات در هنگام ترخیص کالا در مقصد به دو دلیل رخ می دهد: 1- مشکلات اسنادی 2- عدم تطابق کیفی کالا با استانداردهای مقصد

در زمینه امور اسنادی پرسنل ما با توجه به نیازهای شما و الزامات بازار مقصد سری کامل اسناد را آماده سازی نموده و قبل از صدور نسخه اصلی پیشنویس آنها را به تایید شما می رسانند و در صورت تغییر الزامات مقصد قبل از رسیدن محموله، اقدامات لازم جهت ویرایش و اصلاح اسناد توسط پرسنل ما انجام خواهد شد.

در مورد عدم تطابق کیفی نیز محصولات مشخص شده توسط مشتریان قبل از ارسال محموله نمونه برداری و در آزمایشگاههای مجهز آنالیز شده تا از تطابق با استانداردهای مقصد اطمینان حاصل گردد.

در حال حاضر بسته بندی اختصاصی زعفران در مدلهای مختلف و به صورت سفارشی انجام می گردد و در آینده نزدیک نیز بسته بندی محصولات فله از قبیل خشکبار و سبزی خشک نیز در این مجموعه تحت شرایط بهداشتی و با رعایت تمامی استانداردهای غذایی بین المللی انجام خواهد شد.

کالاهای مشتریان در انبارهای مواد غذایی در کارخانه تخصصی که به این منظور ساخته و تجهیز شده است و مجزا شده به تفکیک گروه کالایی (برنج، حبوبات، خشکبار، محصولات بسته بندی شده و …) با بازرسی دوره ای و رعایت پروتکلهای کنترل آفات و جلوگیری از سرایت آلودگی احتمالی نگهداری می گردد. همچنین برای  کالاهای فاسد شدنی از سردخانه استاندارد مواد غذایی استفاده می گردد.

بله، مجموعه پایا در زمینه  منبع یابی و تامین کالا کارگزار شما می باشد.  تیم بازرگانی مجموعه از جانب شما بازرسی از واحدهای تولیدی و تامین کنندگان را با مستندسازی تصویری انجام خواهد داد.

بله – بصورت مستقیم و یا از طریق شرکای تجاری شرکت در خارج از کشور